kako do boljeg imuniteta??????

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Filip Smart:
Dr,
ja te stvarno nerazumem sta hoces da kazes to sa Veratom!?!Jel to po tebi losa firma, pa ne sme da bude na Krstarici?
Jel to pokusavas da hakujes(provalis u) moj kompjuter?Jel ti u tome pomaze Pjer, ekspert za kompjutere!?!
Izjasni se da znam sa kim imam posla!Da znam kome da te prijavim!!!
Toliko o tvojoj doktorskoj etici! :lol:

Alo, gos'n Filip, ajd malo da ti objasnim neke stvari, pošto vidim da si ovde nov. Dr je moderator ovog foruma, i samim tim ima mogucnost da prati ko sa koje IP adrese postuje ovde. Posto se ti deklarišeš kao neko ko je sada u Majamiju, ona se samo čudi kako to da imaš Verat-ovu IP adresu. Što će reći: lažno se predstavljaš, nisi tamo nego si ovde. I još prosipaš pamet kako je tamo sve lepo a mi smo ovde kao neki slepci šta li.

Pozdrav,
Pjer (Microsoft Certified Systems Engineer - ako baš insistiraš)
 
Gosn inzenjeru,
sta da ti kazem!Ogranicenijeg coveka nisam skoro sreo.Ti se kao zoves Pjer!?!Mozda,ali ja tebe ne vredjam da lazes!!!
Nije stvar u mojoj IP adresi, vec u principu da se neiznose podaci o korisnicima sa Krstarice, ako oni to ne zele!!!
Sto ti nisi lepo objavio, posteno, javno, kako se zoves i prezivas, gde stanujes, da li si ozenjen ili nisi,koje ti je boje kosa...
Covece, to mene nezanima, ali podji prvo od sebe!
Pa Vi neumete vise ni da se salite u Srbiji.Pogledaj malo po drugim nickovima "gde stanuju ili zive"!?!
Na kraju,ovo ozbiljno mislim, tvoje znanje dozvoljava da hakujes tudji kompjuter, ako ti administrator(Dr) prosledi IP adresu svakog posetioca ovog foruma.Pa da te pitam javno, hoces li to uciniti ili to vec cinis?
Da znam koga sve da jurim ako mi se(mom kompjuteru) sta desi!!!
 
Filip Smart:
Gosn inzenjeru,
sta da ti kazem!Ogranicenijeg coveka nisam skoro sreo.Ti se kao zoves Pjer!?!Mozda,ali ja tebe ne vredjam da lazes!!!
Nije stvar u mojoj IP adresi, vec u principu da se neiznose podaci o korisnicima sa Krstarice, ako oni to ne zele!!!
Sto ti nisi lepo objavio, posteno, javno, kako se zoves i prezivas, gde stanujes, da li si ozenjen ili nisi,koje ti je boje kosa...
Covece, to mene nezanima, ali podji prvo od sebe!
Pa Vi neumete vise ni da se salite u Srbiji.Pogledaj malo po drugim nickovima "gde stanuju ili zive"!?!
Na kraju,ovo ozbiljno mislim, tvoje znanje dozvoljava da hakujes tudji kompjuter, ako ti administrator(Dr) prosledi IP adresu svakog posetioca ovog foruma.Pa da te pitam javno, hoces li to uciniti ili to vec cinis?
Da znam koga sve da jurim ako mi se(mom kompjuteru) sta desi!!!

NE iznose
NE umete
NE zanima

Steta, doktor a nepismen :shock: :?
Btw, ovo je dobronamerna ispravka ;)
 
Filip Smart:
Gosn inzenjeru,
sta da ti kazem!Ogranicenijeg coveka nisam skoro sreo.Ti se kao zoves Pjer!?!Mozda,ali ja tebe ne vredjam da lazes!!!
Nije stvar u mojoj IP adresi, vec u principu da se neiznose podaci o korisnicima sa Krstarice, ako oni to ne zele!!!
Sto ti nisi lepo objavio, posteno, javno, kako se zoves i prezivas, gde stanujes, da li si ozenjen ili nisi,koje ti je boje kosa...
Covece, to mene nezanima, ali podji prvo od sebe!
Pa Vi neumete vise ni da se salite u Srbiji.Pogledaj malo po drugim nickovima "gde stanuju ili zive"!?!
Na kraju,ovo ozbiljno mislim, tvoje znanje dozvoljava da hakujes tudji kompjuter, ako ti administrator(Dr) prosledi IP adresu svakog posetioca ovog foruma.Pa da te pitam javno, hoces li to uciniti ili to vec cinis?
Da znam koga sve da jurim ako mi se(mom kompjuteru) sta desi!!!

Gospodine Filipe! U kom ste Vi "tripu" ?
IP adresa oznacava koji je provajder u pitanju,kakvo crno hakovanje Vaseg kompjutera?! :D
Nemojte da umanjujete znacenje drugog dela Vaseg nicka!:wink:
Mada imate tendencije da Vas zaposle u "Istraziteljima"
Pozdrav
 
Pjer_Nis:
Alo, gos'n Filip, ajd malo da ti objasnim neke stvari, pošto vidim da si ovde nov. Dr je moderator ovog foruma, i samim tim ima mogucnost da prati ko sa koje IP adrese postuje ovde. Posto se ti deklarišeš kao neko ko je sada u Majamiju, ona se samo čudi kako to da imaš Verat-ovu IP adresu. Što će reći: lažno se predstavljaš, nisi tamo nego si ovde. I još prosipaš pamet kako je tamo sve lepo a mi smo ovde kao neki slepci šta li.

Pozdrav,
Pjer (Microsoft Certified Systems Engineer - ako baš insistiraš)

:lol:
jao, pjer, ukocicu se od smeha :). meni slobodno mozes uci u bilo koji od mojih racunara, meni su sistemashi odreda vrlo simpaticni ljudi... :). super si :).

i, kad se vec "ofiramo"...
filipe,
dobar deo diskutanata je najcesce na promenljivoj IP adresi, znaci da se "drugacije pojavljuje" kad god se prijavi. a to, opet, znaci da je malko teze "upratiti" konkretnu osobu, mada se moze :D.
no, sumnjam da bi mi bili interesantni hakerima, lamerima, ili bilo kome slicnom... svako danas moze da nadje na google exploit za phpBB forum i resi da se malo zabavi :). defacement je decici jako zanimljiv :).
ako si bas na brzoj vezi (verat.net ima ADSL i wireless, koliko se secam, sa dial-up to zahteva dobre nerve), mozes - kao diskutant - malko da se "sakrijes", ali se takvi saveti brisu na drugim forumima :), a i nije za ovu diskusiju :lol:.

pozdravlja te indigo (doktor stomatologije...i, mozda jos ponesto...8))
 
Filip Smart:
Gosn inzenjeru,
sta da ti kazem!Ogranicenijeg coveka nisam skoro sreo.Ti se kao zoves Pjer!?!Mozda,ali ja tebe ne vredjam da lazes!!!
Nije stvar u mojoj IP adresi, vec u principu da se neiznose podaci o korisnicima sa Krstarice, ako oni to ne zele!!!
Sto ti nisi lepo objavio, posteno, javno, kako se zoves i prezivas, gde stanujes, da li si ozenjen ili nisi,koje ti je boje kosa...
Covece, to mene nezanima, ali podji prvo od sebe!
Pa Vi neumete vise ni da se salite u Srbiji.Pogledaj malo po drugim nickovima "gde stanuju ili zive"!?!
Na kraju,ovo ozbiljno mislim, tvoje znanje dozvoljava da hakujes tudji kompjuter, ako ti administrator(Dr) prosledi IP adresu svakog posetioca ovog foruma.Pa da te pitam javno, hoces li to uciniti ili to vec cinis?
Da znam koga sve da jurim ako mi se(mom kompjuteru) sta desi!!!

Eh pacenice,

1. Dr nije administrator nego moderator
2. Da ste Vi na njenom mestu mozda biste i publikovali IP adresu nekog od clanova foruma, njoj to ne bi ni palo na pamet
3. Ja svoj identitet ne krijem, u jednom postu sam se potpisao i punim imenom i prezimenom
4. Ja se ne bavim neovlascenim pristupom tudjim racunarima, posao mi je, izmedju ostalog, da se protiv toga borim. Ili kako ti to volis da kazes, mene to NEZANIMA

Ziv bio
 
dr:
Ovo je Srbija, 2005.godina, o cemu Vi pricate?
Ajde malo se spustite na zemlju, koga uopste pokusavate da impresionirate?
Postovi su vam nejasni, puni nabacanih strucnih naziva koji deluju kao da ste ih pokupili prolaskom pored fakulteta bez objasnjenja sta isti znace.
Nedostaje Vam osnovno diferencijalnodijagnosticko razmisljanje.
Smesni ste covece.
Dajte se malo saberite... :!:

No, no doktorka, dupli arshini nisu vise u modi :lol:... kada sam ja pokusavao da mu ukazem na propuste vi odmah zakljucaste temu...a vidju ovo sada :shock:
 
Gane, daleko od toga da vaze dvostruka merila, samo neki ovde prisutni ne kapiraju bas brzo pa im se mora crtati. :wink:
Pri tome ne mislim na Vas, indigo, WW...
Nazalost i ova tema ce pod kljuc.
Pozdrav!
Poslednja opomena pred banovanje, Filipe Vama se obracam! :evil:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top