Како демократи врбују средњошколцe за ЕУ у Србији!

Ma ****** ih EU evo ja u aprilu idem u EU zemlje pa idem malo i u zemlje Beneluksa, Amsterdam i Brisel, e jedva cekam da vidim to ljusko dno, gomile pedera, prostitutki, narkomana, raspadanja i dno-dna na sve strane, e bas da vidim i tu veliku EU!!! :hahaha:



Dacu ti neke Ruske sajtove na PP da vidis sve to, ali samo mi potvrdi da imas preko 18 god.:cool:
 
Paranoje koliko hoces, mozda nesto i bude kako ne treba,
ali ga ovi isparanoisu i obezvrede za dalju normalnu raspravu i komunikaciju.
Inace, ne vidim nista lose u propagiranju Evropske ideje medju srednjoskolcima.

Ma kako da ne...jos i ranije treba poceti...od obdanista treba krenuti sa ispiranjem mozga deci...imali smo to i u vreme vladavine komunista...doduse i sada je isto, samo su druge boje u pitanju...zamisljam zuto-plave pionirske marame...
 
Na ulicama gradova u Rusiji ili u Srbiji nema sanse da ces videti pedere i izopacenosti NIGDE i NIKAD. Ali EU je sasvim druga prica, narocito u zemljama Beneluksa.

Da li si ti bio nekad u Rusiji? Moskci recimo? Da li znaš da se one kožne kape koje nose ****** zovu Moskovljanke? Stranci ****** idu u moskvu na jeftine muške prostitutke? Jedino u Rusiji je u 2007 porastao broj narkomana. Itd... Lepo se provedi na trulom zapadu, i nemoj da te navataju u mraku ;)
 
Paranoje koliko hoces, mozda nesto i bude kako ne treba,
ali ga ovi isparanoisu i obezvrede za dalju normalnu raspravu i komunikaciju.
Inace, ne vidim nista lose u propagiranju Evropske ideje medju srednjoskolcima.

Али би ти изузетно сметало да неко пропагира контра идеју.
То се зове једноумље.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Uskoro ce u EU biti protesti i nemiri i revolucije poput one iz revolucije 1789. i 1968. zbog najvece ekonomske krize u istoriji i kraha koji ih ceka. **** ja takvu EU.

http://www.ottawacitizen.com/Europe...+unrest+over+economic+woes/1210245/story.html

European leaders fear civil unrest over economic woes

French President Nicolas Sarkozy has warned that Europe could face the kind of demonstrations that paralyzed several capitals in the spring of 1968.
But one analyst said Thursday that the comparison could be an understatement.
"I think fears have moved beyond chic academic protests a la May 1968 in Paris," said Fredrik Erixon of the Brussels-based European Centre for International Political Economy.
A more apt comparison for Iceland and some of the Baltic countries could be the French Revolution of 1789, he warned.
 
Лого Демократске странке на банеру школског сајта стоји већ годинама, јер су на Врачару они на власти.

Невероватно је да све оно што смо имали током комуњарске владавине, демократе поново пресликавају и
my.php
my.php
намећу Србима. Они их сада програмирају да кад порасту постану гласачка машина ДС-а. Немојте се изненадити ако ускоро угледате Мики Мауса и Плутона са логом ДС-а. Бедно.


Знаш ли која је школа у питању... имаш ли више података?

Можеш и на ПП да ми пошаљеш или на маил.

:lol:
Šta se ložite, uopšte nije školski sajt u pitanju, već portal o školstvu Savskog venca za roditelje i učenike. DS je verovatno sponzor ili nešto slično.
 
Paranoje koliko hoces, mozda nesto i bude kako ne treba,
ali ga ovi isparanoisu i obezvrede za dalju normalnu raspravu i komunikaciju.
Inace, ne vidim nista lose u propagiranju Evropske ideje medju srednjoskolcima.

a da neko propagira Maoisticku- stanjinisticku ideju onda bi bilo LOSE?
Skola nije mesto za propagiranje ideja vec za ucenje cinjenica, i osposobljavanje omladine za buducnost
 
Ауууууууууууууу... па знају ли они да је политичко делање забрањено по школама?
Мени су два пута писали пријаву Министарству образовања и Граском секретаријату зато што сам на седницу Школског одбора дошао са мајцом "Косово је Србија", иако на њој није било страначких обележја! Само географска и уставна чињеница!!!

He pa ti ne bi bio ti da malo ne provociraš, bolje da si obukao majicu sa natpisom "hotju evropski standard u Srbiji", jer da je Kosmet Srbija to već znamo.:manikir:
 
Nisi nam rekao jel to osnovna ili srednja škola ili faks ili ja nisam videla, ne mari.
Elem, ja mogu da razumem da si ti euroskeptik i da si protiv ulaska u Eu ali kada bi te ja sada pitala da mi pobrojiš razloge zbog kojih si ti protiv ulaska Srbije u Eu, šta bi ti meni odgovorio pa da ne ostane samo na tome, za ili protiv.
Što se tiče ovog pamfleta kojega ste dobili mene čudi na niste svi zajedno reagovali na to pošto se inteligencija stvara u školi,nije mi jasno zašto ćutite jer ako vam ta ćutnja pređe u naviku postaćete poltroni kao ova današnja omađijana inteligencija.:manikir:
 
Kao što ja vidim, ostale zemlje su bez boje, a teritorija Srbije je u boji, sa različitim bojama autonomnih pokrajina.
Bitno je da je Srbija u svojim punim granicama u boji. Sve ostalo je paranoja.

Što se tiče samog materijala i ja sam skeptičan. Škola nije mesto za propagandu bilo koje vrste.

He pitam se a zašto nisu poslali u školsku proceduru Statut EU već ako im je stalo da se đaci upoznaju sa principima koji vladaju unutar EU.:manikir:
 
Da li si ti bio nekad u Rusiji? Moskci recimo? Da li znaš da se one kožne kape koje nose ****** zovu Moskovljanke? Stranci ****** idu u moskvu na jeftine muške prostitutke? Jedino u Rusiji je u 2007 porastao broj narkomana. Itd... Lepo se provedi na trulom zapadu, i nemoj da te navataju u mraku ;)

Smem li ja tebe pitati jesi li ti Ikada bio u Italiji da vidiš kako ****** nose garderobu od pedera Gučija,Armanija,PBana i ostalih ili to isto možeš da vidiš i u Beogradu pa ti izlet u Eu samo zbog toga nije potreban?!:manikir:
 

Back
Top