Како да шутнем мачку из куће?

Једино да све мачке у граду преселим на друго место, што није изводљиво. Све док у мојој околини има тих животиња она ће купити са улице и доводити кући



И то сам размишљао, па ћу се после тога лако решити мачке. Изгледа да сам био дуго добар према њој, време је да покажем зубе.



Не знам шта ћу са две мачке у кући, још ми треба трећа. И велика могућност да после тога моји родитељи буду у првом реду на сахрани.

i meni je macak haos napravio na tepihu. te dlake...to nikad ne mozes vise da ocistis. tepihe mozes samo da bacis. ali meni ga nekako zao,jer volim mackove. i opet ga pustim u sobu da prespava noc na podu......macka voli mekano i toplo mesto gde se oseca skroz bezbedno. dogovori se sa zenom ako imate dvoriste nek tamo bude macka. a ako nemate dvoriste,e onda.... si najebo
 
A da za početak probate ti i tvoja žena da dobijete dete?
Onako umesto buvljive smrdljive mačketine.

macke nemaju buve i ne smrde nimalo. naprotiv lepo mirisu itekako,umivaju se svakodnevno. sve te osobine koje si naveo imaju kerovi.
imaju buve i smrde. :hahaha:



baby-big-orange-cat-2160x1200.jpg
 
Pre sam obožavao životinje, imao sam mačka 11 godina koji je spavao sa mnom svako veče.
I dalje ih volim. Samo što dalje od mene.
Ne dozvoljavam da me ukućani probude rano ujutru ako nemam obaveza.
Rođenom ocu ne dozvoljavam da viče komšiju preko puta u vreme odmora.
Za bilo kakvo povišenje tona u kući u stanju sam da pretim fizičkim nasiljem. Samo da pretim.
Kamoli da mačka divlja po sobi ili pas da laje pod prozorom u gluvo doba noći.
Nema te životinje koja je vredna remećanja mog mira, pogotovo sna. Ko može to da trpi svaka mu čast.
A što se tiče situacije sa mačkom i ženom pa.. Ako tražiš rešenje ili ventil na forumu, preispitaj svoje stavove. Prijateljski savet.
 
Covek ima ozbiljan problem a mi se sprdamo.
Nema teorije da bi mi macka bila u krevetu.

imao sam gomilu macaka u zivotu, i skoro sve su spavale samnom u krevetu.
Razumem da nekom to moze da smeta, ali kucne macke su generalno prilicno ciste. E sad te sa ulice su malo 'macka u dzaku'.... kod nas i nema toliko bolesti ali na nekim drugim mestima macke mogu ozbiljno da budu opasne po zdravlje.

A sto se teme tice, ja kao i poneki drugi ovaj problem vise vide sa zenom nego sa mackom.
 
Велики проблеми. Већ неких двадесет дана имамо мачку у кући, жена је покупила негде на улици и како то иде... довела мачку у кућу. И ја као мање доминантна карика у браку не смем да се буним, иако ми мачка сваког дана све више и више смета. Скаче, ломи ствари, увече (док спавамо) прави буку, гризе намештај и оно најгоре жели да спава заједно са нама у кревету што је мени ван сваке памети и није хигијенски, и одвратно је... Али мојој жени је то све смешно и слатко, па чак и то што мрзим мачку. Покушао разговором да решим ствари, али она тврди како је задњих година постала асоцијална, већину времена је кући, како је направила оазу у кући (тако да се ваљда подрзумева да имамо кућног љубимчка који се понаша као терориста из Ал Каиде) и како јој не могу забранити да држи мачку у кући.
Рекао сам јој да ћу се јавно жалити на њу (а ви пишите што горе коментаре за те фуј животиње, да може да прочита).
Исто ме тако занима како да шутнем мачку из куће?
Избациш и жену и мачку, два у један, и решиш проблем.
Увек можеш наћи бољу жену (без мачке)!
 
Po statstici, ovakav problem je povod za razvod braka isto kao prevara, različit odnos prema novcu, neslaganje karaktera...

Ne volim mačke.
Nedavno mi je pred vrata došla mačka.Lepa, umiljta, mazna...
Nahranila sam je, i evo je tu.
Hranim je, mota mi se oko nogu, samo čekam kada ću se saplesti...
Neću je puštati u kuću, otići neće, šta ću sa njom- ne znam.
 
Nedavno mi je pred vrata došla mačka.Lepa, umiljta, mazna...
Nahranila sam je, i evo je tu.
Hranim je, mota mi se oko nogu, samo čekam kada ću se saplesti...
Neću je puštati u kuću, otići neće, šta ću sa njom- ne znam.
Mačke biraju vlasnike a ne obrnuto 😂😂 mislim da si odabrana @Duki Lu
 
Po statstici, ovakav problem je povod za razvod braka isto kao prevara, različit odnos prema novcu, neslaganje karaktera...

Ne volim mačke.
Nedavno mi je pred vrata došla mačka.Lepa, umiljta, mazna...
Nahranila sam je, i evo je tu.
Hranim je, mota mi se oko nogu, samo čekam kada ću se saplesti...
Neću je puštati u kuću, otići neće, šta ću sa njom- ne znam.
Доведи пса и решићеш проблем!
 
Ti se, zapravo, ne slazes sa svojom zenom, a ne sa mackama.
Problem je nesto drugo.
Macka nije nista kriva.
Resi pravi problem. Ili se razvedi. I to je resenje problema :)

Ma, znam.
Kada sam bila dete, naš mačak mi je izgrebao lice.
Uplašila sam se i od tada ne volim mačke.

Ova mačka će biti zbrinuta, neću je prepustiti tek tako.
Šta ću kada se omaci?
Sterilisi je.

Ljudi koji ne sterilisu ljubimce su imbecili.
 

Back
Top