Kako da saznam ko je prijavljen na mojoj adresi?

sad ulazis u deo koji se ne tice "rpjave / odjave" NN lica sa adrese stana/kuce
koje je tvoje vlasnistvo.

Da si malo bolje pratio desavanja koja su na prvu delovala kako je nekom nesto oteto
morao si da primetis da su u tim slucajevima, a bilo ih je mnooooogo
bili NERASCISCENI imovinsko pravni odnosi.
Dalje taj koji zeli da kupi stan koji realno kosta 50.000e za 25-35.000e je kreten i takve treba prevariti.
Dok je ovci bice i vune.
Da li ti mozes da kupis hleb za 35din danas ? Ne mozes naravno
ali ako neko ukrade gajbicu hleba i prodaje na tezgi da li bi platio 35din hleb?
Naravo da ne , nisi toliko glup i tezga nije pekara i zapitao bih se odakle takva cena hleba.


ti bre ne razbiraš ništa


1. uvali ti se na gajbu

2. napravi "NERASCISCENI imovinsko pravni odnosi."

3. dodju ti izvršitelji i PO ZAKONU ti plene imovinu i stan

4. šta ti nije jasno?
 
ti bre ne razbiraš ništa


1. uvali ti se na gajbu

2. napravi "NERASCISCENI imovinsko pravni odnosi."

3. dodju ti izvršitelji i PO ZAKONU ti plene imovinu i stan

4. šta ti nije jasno?

da li si svestena da

1. uvali mi se na gajbu

1a. ne postoji vise fizicki na planeti zemlji
1b. ja sam na robiji
1c. niko mi ne dira u porodicu i privatno vlasnistvo

koje uvaljivanje na gajbu gde si to cuo ili video ... koje paranoje su te spopale ? u kom filmu zivis jbt?
 
koje uvaljivanje na gajbu gde si to cuo ili video ... koje paranoje su te spopale ? u kom filmu zivis jbt?

nisi čuo za lažiranja dokumenata i lažne upise u katastar?

evo ti samo jedan primer lažiranih dokumenata
....jel tebi tamo daju pristup spoljašnjem svetu, gde boraviš?

https://www.blic.rs/vesti/beograd/i...-vracaru-13-porodica-strepi-od-ishoda/6qj0y4v

IZVRŠITELJ ZAKAZAO ISELJENJE CELE ZGRADE Postupak odložen, 13 porodica sa Vračara i dalje strepi od ishoda (FOTO, VIDEO)​

Za 11 časova ispred zgrade na Vračaru, u Južnom Bulevaru 90, bilo je najavljeno je sprovođenje izvršenja oduzimanja cele zgrade, u kojoj živi čak 13 porodica, ali je ono odloženo. Stanari tvrde da je najavljeno izvršenje oduzimanja cele zgrade protivno sudskoj odluci.


.
Kako je javlja reporter "Blica" sa lica mesta, ispred zgrade su se tokom pre podneva okupili stanari, ali i građani, a na licu mesta bili su i pripadnici policije. Izvršiteljka je u pratnji trojice policajaca došla na ovu adresu, ali se od iseljenja odustalo, za sada.



Stanari i dalje strepe za svoju sudbinu, jer nije poznato šta će se dalje dešavati.

Stanari uplašeni, noćima ne spavaju​

Stanarka zgrade Milica Živić, kazala je za "Blic" da su veoma uplašeni, da noćima ne spavaju, te da je zdravlje cele porodice narušeno.
- Sin mi je ostao gore da plače, nije hteo sa mnom da siđe, nisam mogla da ga povedem, vidi da se nešto dešava, novinari su došli da nas slikaju sa decom. Vrlo smo uplašeni i zabrinuti šta će biti - rekla je ona.


Na pitanje šta očekuje da će biti sledećeg puta, kazala je da se "vrlo plaši sledećeg puta", te da misli da će biti "mnogo rigoroznije". Prema njenim rečima, "oni su zaista nemilosrdni, nemaju obzira da li neko ima decu".
FOTO: MILAN ILIĆ / RINGIER
.
Kazala je i da su je danas izbacili iz stana, ne bi imala gde da ode. "Verovatno bih mogla da prostrem nešto ispred zgrade i tu da legnem. Sa decom ne znam gde bih i šta bih", rekla je Živić.
Predsednik kućnog saveta Marko Živić rekao je za N1 da je izvršiteljka obećala da će „doći sa većom grupom policajaca idući put“.
- Spremni su životima da brane svoje domove, videli ste koliko nas se okupilo, u našem ugovoru nijednom ne piše da postoji hipoteka - kaže on.

"Već tri puta presuđeno u korist stanara"​

Advokat jednog od stanara Đorđe Vasojević pojasnio je za "Blic" da je već tri puta "presuđena stvar u korist stanara", te da sud nije trebalo ni da vodi postupak, na osnovu već presuđene stvari.
- Banka je tri spora izgubila i onda je prodala svoja potraživanja za 60.000 evra i onda se javlja izvršni poverilac Marko Mihaljčić koji hoće od duga od 60.00 evra da sprovede izvršenje na 12 stanova. Sad je iskazan prigovor na zadnju presudu gde se čeka odluka suda i izvršitelj je samo trebalo da obustavi postupak do konačne odluke suda ili privremene mere. Ako bi sud odlučio u korist, u ovom slučaju poverioca onda nastavlja izvršenje, ako donese presudu u korist stanara, ona obustavlja izvršenje - kazao je Vasojević.
Ocenjuje da je u pitanju "klasična prevara", jer je, kako kaže, i nesrazmerno - "stanovi vrede 2-3 miliona evra".
.
FOTO: MILAN ILIĆ / RINGIER
.
- Sada je iskazan prigovor trećeg lica, zato što stanari nisu bili uopšte upućeni da se vodi postupak. Očekuje od suda da donese odluku gde se obustavlja izvršenje javnog izvršitelja Svetlane Manić do okončanja postupka. Od izvršiteljke smo tražili da trenutno obustavi izvršenje do odluke suda koji će doneti meru o obustavi izvršenja. Ona nije htela, a nije htela ni danas da razgovara sa nama uopšte, obavila je svoj deo posla zbog kojeg je došla u prisustvu policije, okrenula se i otišla - tvrdi Vasojević.
.
FOTO: MILAN ILIĆ / RINGIER
.
Takođe, reporterki Blica je dao na uvid kupoprodajni ugovor njegovog klijenta, gde piše da je vlasnik nekretnine od 38 kvadrata, a u zaključku javne izvršiteljke, u koji je reporterka takođe imala uvid, se navodi da njegov branjenik poseduje nekretninu od 67 kvadrata.
"To uopšte nije predmetni stan gde je ona donela zaključak da sprovede izvršenje. To je laički rečeno - otimačina", smatra Vasojević.

Premović: "Ovde se radi o savršenom zločinu"​

Jedan od investitora i stanara Slobodan Premović rekao je pre nego što je izvršiteljka došla, da se "pre medija obratio i predsedniku, premijerki i ministrima pravde i policije".
- Niko mi nije dao odgovor, na ovaj način se moram obratiti građanima, ovde se radi o savršenom zločinu - rekao je on ispred zgrade, prenosi N1.

Tvrdi da problem datira od 2013. godine.
FOTO: MILAN ILIĆ / RINGIER
.
- Kada smo na slučajan način doznali, jedna od investitora je na kućnu adresu dobila uspostavljanje hipoteke. Falsifikovane su nam lične karte, punomoćja, podigli kredit od 1.250.000 evra. Stanari se useljavaju od 2016, 2017. godine. Imamo pravosnažnu presudu Privrednog suda da pomenuta firma nema imovinu u ovoj zgradi. Sud je tu presudu ignorisao. Proces je u toku, suđenje za utvrđivanje falsifikata i ništavost - rekao je on, a preneo N1.
FOTO: MILAN ILIĆ / RINGIER
Premović

"Dok se ne uknjiži nekretnina, ljudi su plen prevaranata"​

Ispred zgrade su takođe bili članovi organizacije "Krov nad glavom", a njihov član Ivan Zlatić kazao je za "Blic" da su ovakve situacije veoma česte, te da ovo nije nikakav presedan.
- Kada ljudi rešavaju stambeno pitanje, od situacije kada kupe stan pa do knjiženja su pravno potpuno nezaštićeni. Izloženi su raznim prevarama, kao što se desilo ovde. Oni su pošteno platili stanove i ljudi tu žive i da se na kraju pojavi neko ko kaže "To je zapravo građevinski preduzimač ispostavio hipoteku i moraš da izađeš napolje".
.
FOTO: MILAN ILIĆ / RINGIER
.
Smatra da je to sistemski problem i da se zato takve situacije vrlo često događaju.
- Dok se ne uknjiže, oni su plen prevaranata. Imali smo čitave zgrade na Mirijevu, celo naselje u Barajevu koje je izgradio prevarant, pobegao je i nikom ništa nije platio i na kraju se izvršenje na ljudima koji su od njega kupovali stanove - kaže Zlatić za "Blic".
Naglasio je da treba između sebe "da se ganjaju" dužnik i poverilac, i upitao zašto preko domova ljudi koji su ih uredno platili.
 
bravo ! potvrdio si sta sam pisao druze a to je da kada kupujes nesto
angazujes advokata i platis ga posteno a to je izmedju 2 - 5.000e
i ne boli te glava.
Ako ti kazem da znam gde je ta zgrada i ceo taj potez gore do i od terena RK"Obilic" i sve sta su tu naGuzili od zgrada
ne cudi me u kom su problemu ti ljudi.

Poverenje je dobro ali kontrola je joj bolja.

Tako da ne mogu da kazem da mi je zao ljudi koji se vode NEREALNOM cenom stana za odredjenu lokaciju
i kako su izigrani iskljucivo svojom gramzivoscu.
 
Uputstvo o tome kako izbaciti nekog iz svoje nekretnine, ko se prijavio na vašu adresu, nećete naći NIGDE, jer se neko postarao da se SVI članci o tome pobrišu!
ALI ja sam se potrudio da ih iskopam i podelim ovde sa vama na opšte oduševljenje NARKO KRIMI HOBOTNICE koja vlada BALKANSKIM KALIFATOM!

1. neko se može uvaliti na gajbu vam BEZ VAŠEG PRISTANKA
2. neko se NE MOŽE izbaciti iz gajve vam BEZ NJEGOVOG PRISTANKA!
i šta? to kao nije organizovan kriminal?
pa organizovan je sa samog vrha!

A KAD VAM SE UVALI!.... E ONDA DOLAZE IZVRŠITELJI ZA NJEGOV DUG SVE PO ZAKONU!
https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/...sitnice-evo-o-cemu-je-rec-i-sta-treba-uradite

zakonu koji su pisali isti oni što su gadjali faraone žabama, jer oni samo da pljačkaju i znaju....

Kako da saznam ko je prijavljen na mojoj adresi?​

QA BIRAČKI SPISAK / 18.03.2022.
Share Tweet Post Email

Pojava da pozivi za glasanje stižu i osobama za koje građani tvrde da ne žive na adresi na koju je poziv upućen, dešava se pred poslednjih nekoliko izbora.

Građani imaju pravo da od MUP-a traže imena osoba koje su prijavljene na adresi njihovog stanovanja.

Koja je procedura?
Zahtev da se dobije informacija ko je sve prijavljen na adresi potrebno je da podnese lice koje je vlasnik stana, odnosno kuće. To je i jedino lice koje je ovlašćeno i može da podnese ovaj zahtev.
Za dobijanje ove informacije potrebna su sledeća dokumenta:
  • Vlasnički list ili ugovor o kupoprodaji kao dokaz vlasništva
  • Očitana važeća lična karta
  • Zahtev napisan u slobodnoj formi u kom će se navesti da se zahteva informacija koja lica su po prebivalištu prijavljena na navedenoj adresi
  • Primerak uplatnice da je plaćena taksa u iznosu od 330 dinara. Informacije o žiro računu i pozivu na broj mogu se dobiti u nadležnoj policijskoj upravi.
Sva ova dokumenta se predaju na pisarnici nadležne policijske uprave, a odgovor će biti poslat poštom na adresu podnosioca zahteva u roku od 10 do 15 dana.
Šta da radim ako je na mojoj adresi prijavljen neko koga ne poznajem?
U slučaju da se ispostavi da je neko prijavljen na vašoj adresi, a da vi niste znali za to, ne postoji mogućnost da tu osobu odjavite bez njenog pristanka. Međutim, možete da pokrenete proceduru za pasivizaciju adrese nepoznatog lica.
Ovaj zahtev podnosi se lokalnoj policijskoj stanici i za to su potrebna sledeća dokumenta:
  • Vlasnički list ili ugovor o kupoprodaji kao dokaz vlasništva
  • Očitana važeća lična karta
  • Kopija dokumenta dobijenog od MUP-a u kome se nalazi informacija o licima prijavljenim na vašoj adresi
Detaljnije informacije o samom postupku i daljim koracima dobićete u nadležnoj policijskoj stanici.

Браво Бари. Свака Част!
 
Na žalost ovde svašta može. Izvršitelji ne mogu da nadju dužnika pa gone onog ko je na adresi,
zabole ih baš što taj nije dužnik. Skoro sam saznala da možeš u banci da prijaviš drugu adresu
bez ikakvog dokaza o stanovanju. I tako banka proda dug izvršitelju, izvršitelj vidi drugu adresu
i zna se kraj. Ti čupaš kosu sa glave.

Србија не сме да стане!
 
Na žalost ovde svašta može. Izvršitelji ne mogu da nadju dužnika pa gone onog ko je na adresi,
zabole ih baš što taj nije dužnik. Skoro sam saznala da možeš u banci da prijaviš drugu adresu
bez ikakvog dokaza o stanovanju. I tako banka proda dug izvršitelju, izvršitelj vidi drugu adresu
i zna se kraj. Ti čupaš kosu sa glave.

reci mi gde je ta banka i idem da uzmem kredit 1.000.000 bilo cega i dobijas pola !

Nemoj da lupas bre, mozes da prijavis drugu adresu samo i iskljucivo za slanje poste
da ti ne kontrolisu LK ili dokument sa slikom i adresom ! znaci LK ili pasos
sve ostale kombinacije sa bankom moras da dostavis validne papire.

Pa nismo deca pa da nam neko udje u kucu i izbaci napolje kao u parkicu sa ljuljaske da nas otera...
 
da li si svestena da

1. uvali mi se na gajbu

1a. ne postoji vise fizicki na planeti zemlji
1b. ja sam na robiji
1c. niko mi ne dira u porodicu i privatno vlasnistvo

koje uvaljivanje na gajbu gde si to cuo ili video ... koje paranoje su te spopale ? u kom filmu zivis jbt?
Ima, pre 2-3 meseca jedan covek hteo da ih digne dinamitom i to dobrom kolicinom, nazalost on je stradao....
 
Ovaj, ja sam pricao sa poznanikom koji ce da posmatra i nase izbore, a posmatrace i izbore u africkoj zemlji, i nekako smo dosli do teme da ako ne glasam, posto ni ne mogu ni da hocu, neko moze to da zloupotrebi i glasa umesto mene, da li postoji i mehanizam da se proveri da li je neko zloupotrebio glas?

Zbog toga se i potpisuje zar ne? Mada i to je danas lako falsifikovati...

A zasto ne glasam? Hm, zato sto najvece drzave nemaju demokratiju a kamoli Srbija...I zato, sto ne verujem u saradu zvani izbori...
 
Uputstvo o tome kako izbaciti nekog iz svoje nekretnine, ko se prijavio na vašu adresu, nećete naći NIGDE, jer se neko postarao da se SVI članci o tome pobrišu!
ALI ja sam se potrudio da ih iskopam i podelim ovde sa vama na opšte oduševljenje NARKO KRIMI HOBOTNICE koja vlada BALKANSKIM KALIFATOM!

1. neko se može uvaliti na gajbu vam BEZ VAŠEG PRISTANKA
2. neko se NE MOŽE izbaciti iz gajve vam BEZ NJEGOVOG PRISTANKA!
i šta? to kao nije organizovan kriminal?
pa organizovan je sa samog vrha!

A KAD VAM SE UVALI!.... E ONDA DOLAZE IZVRŠITELJI ZA NJEGOV DUG SVE PO ZAKONU!
https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/...sitnice-evo-o-cemu-je-rec-i-sta-treba-uradite

zakonu koji su pisali isti oni što su gadjali faraone žabama, jer oni samo da pljačkaju i znaju....

Kako da saznam ko je prijavljen na mojoj adresi?​

QA BIRAČKI SPISAK / 18.03.2022.
Share Tweet Post Email

Pojava da pozivi za glasanje stižu i osobama za koje građani tvrde da ne žive na adresi na koju je poziv upućen, dešava se pred poslednjih nekoliko izbora.

Građani imaju pravo da od MUP-a traže imena osoba koje su prijavljene na adresi njihovog stanovanja.

Koja je procedura?
Zahtev da se dobije informacija ko je sve prijavljen na adresi potrebno je da podnese lice koje je vlasnik stana, odnosno kuće. To je i jedino lice koje je ovlašćeno i može da podnese ovaj zahtev.
Za dobijanje ove informacije potrebna su sledeća dokumenta:
  • Vlasnički list ili ugovor o kupoprodaji kao dokaz vlasništva
  • Očitana važeća lična karta
  • Zahtev napisan u slobodnoj formi u kom će se navesti da se zahteva informacija koja lica su po prebivalištu prijavljena na navedenoj adresi
  • Primerak uplatnice da je plaćena taksa u iznosu od 330 dinara. Informacije o žiro računu i pozivu na broj mogu se dobiti u nadležnoj policijskoj upravi.
Sva ova dokumenta se predaju na pisarnici nadležne policijske uprave, a odgovor će biti poslat poštom na adresu podnosioca zahteva u roku od 10 do 15 dana.
Šta da radim ako je na mojoj adresi prijavljen neko koga ne poznajem?
U slučaju da se ispostavi da je neko prijavljen na vašoj adresi, a da vi niste znali za to, ne postoji mogućnost da tu osobu odjavite bez njenog pristanka. Međutim, možete da pokrenete proceduru za pasivizaciju adrese nepoznatog lica.
Ovaj zahtev podnosi se lokalnoj policijskoj stanici i za to su potrebna sledeća dokumenta:
  • Vlasnički list ili ugovor o kupoprodaji kao dokaz vlasništva
  • Očitana važeća lična karta
  • Kopija dokumenta dobijenog od MUP-a u kome se nalazi informacija o licima prijavljenim na vašoj adresi
Detaljnije informacije o samom postupku i daljim koracima dobićete u nadležnoj policijskoj stanici.

Поделио сам наравно ово на друштвеној мрежи (Фејсбук) јер је јако битно за изборни процес и вољу народа. :hvala:
 
Ovaj, ja sam pricao sa poznanikom koji ce da posmatra i nase izbore, a posmatrace i izbore u africkoj zemlji, i nekako smo dosli do teme da ako ne glasam, posto ni ne mogu ni da hocu, neko moze to da zloupotrebi i glasa umesto mene, da li postoji i mehanizam da se proveri da li je neko zloupotrebio glas?

Zbog toga se i potpisuje zar ne? Mada i to je danas lako falsifikovati...

A zasto ne glasam? Hm, zato sto najvece drzave nemaju demokratiju a kamoli Srbija...I zato, sto ne verujem u saradu zvani izbori...
Sns ti se srdačno zahvaljuje.
 
Ovaj, ja sam pricao sa poznanikom koji ce da posmatra i nase izbore, a posmatrace i izbore u africkoj zemlji, i nekako smo dosli do teme da ako ne glasam, posto ni ne mogu ni da hocu, neko moze to da zloupotrebi i glasa umesto mene, da li postoji i mehanizam da se proveri da li je neko zloupotrebio glas?

Zbog toga se i potpisuje zar ne? Mada i to je danas lako falsifikovati...

A zasto ne glasam? Hm, zato sto najvece drzave nemaju demokratiju a kamoli Srbija...I zato, sto ne verujem u saradu zvani izbori...
https://crta.rs/kako-da-proverite-da-li-je-fantom-glasao-umesto-vas/

ZBog iste crte na uvodnom postu sam i komentarisao ovo... A ovo drugo, pa isto, poresko. Ko je vlasnik moze da odredi, ko moze da mu stanuje i gde...
 
Uputstvo o tome kako izbaciti nekog iz svoje nekretnine, ko se prijavio na vašu adresu, nećete naći NIGDE, jer se neko postarao da se SVI članci o tome pobrišu!
ALI ja sam se potrudio da ih iskopam i podelim ovde sa vama na opšte oduševljenje NARKO KRIMI HOBOTNICE koja vlada BALKANSKIM KALIFATOM!

1. neko se može uvaliti na gajbu vam BEZ VAŠEG PRISTANKA
2. neko se NE MOŽE izbaciti iz gajve vam BEZ NJEGOVOG PRISTANKA!
i šta? to kao nije organizovan kriminal?
pa organizovan je sa samog vrha!

A KAD VAM SE UVALI!.... E ONDA DOLAZE IZVRŠITELJI ZA NJEGOV DUG SVE PO ZAKONU!
https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/...sitnice-evo-o-cemu-je-rec-i-sta-treba-uradite

zakonu koji su pisali isti oni što su gadjali faraone žabama, jer oni samo da pljačkaju i znaju....

Kako da saznam ko je prijavljen na mojoj adresi?​

QA BIRAČKI SPISAK / 18.03.2022.
Share Tweet Post Email

Pojava da pozivi za glasanje stižu i osobama za koje građani tvrde da ne žive na adresi na koju je poziv upućen, dešava se pred poslednjih nekoliko izbora.

Građani imaju pravo da od MUP-a traže imena osoba koje su prijavljene na adresi njihovog stanovanja.

Koja je procedura?
Zahtev da se dobije informacija ko je sve prijavljen na adresi potrebno je da podnese lice koje je vlasnik stana, odnosno kuće. To je i jedino lice koje je ovlašćeno i može da podnese ovaj zahtev.
Za dobijanje ove informacije potrebna su sledeća dokumenta:
  • Vlasnički list ili ugovor o kupoprodaji kao dokaz vlasništva
  • Očitana važeća lična karta
  • Zahtev napisan u slobodnoj formi u kom će se navesti da se zahteva informacija koja lica su po prebivalištu prijavljena na navedenoj adresi
  • Primerak uplatnice da je plaćena taksa u iznosu od 330 dinara. Informacije o žiro računu i pozivu na broj mogu se dobiti u nadležnoj policijskoj upravi.
Sva ova dokumenta se predaju na pisarnici nadležne policijske uprave, a odgovor će biti poslat poštom na adresu podnosioca zahteva u roku od 10 do 15 dana.
Šta da radim ako je na mojoj adresi prijavljen neko koga ne poznajem?
U slučaju da se ispostavi da je neko prijavljen na vašoj adresi, a da vi niste znali za to, ne postoji mogućnost da tu osobu odjavite bez njenog pristanka. Međutim, možete da pokrenete proceduru za pasivizaciju adrese nepoznatog lica.
Ovaj zahtev podnosi se lokalnoj policijskoj stanici i za to su potrebna sledeća dokumenta:
  • Vlasnički list ili ugovor o kupoprodaji kao dokaz vlasništva
  • Očitana važeća lična karta
  • Kopija dokumenta dobijenog od MUP-a u kome se nalazi informacija o licima prijavljenim na vašoj adresi
Detaljnije informacije o samom postupku i daljim koracima dobićete u nadležnoj policijskoj stanici.
U dugom nizu godina vladavine "politicke volje" mafija je bukvalno sve radila što se radi u mafijaskim logorima...najrasirenija je gradjevinska mafija i sedi u urbanizmima, gradjevinskim i komunalnim sluzbama i inspekcijama u sastavu pravnik arhitekta gradjevinski inzenjer i najčešće i "IT" stručnjak ili lice koje unosi podatke, naravno i katastar je interesna sfera u koji moze da se pise svasta bez znanja vlasnika.
Sve budalastine se ispravljaju na račun vlasnika. U ovaj posao ne moze da se mesa niko osim suda, pa su predsednici suda zato debilni ljudi, da bi činovnik iz suda mogao da sprovede bilo šta u interesu mafije...znači i sekretarica i čistačica...
 
investitora i stanara Slobodan Premović r

Smatra da je to sistemski problem i da se zato takve situacije vrlo često događaju
Znači, izaberem park gde hocu stan i neki "posrednik" sa zaposljenim drzavnim strucnjakom ugovori gradnju, drzava i ne zna ko gradi jer se prikazuju lazne lokacije, kada se zgrada zavrsi sa sve panoom koji kosta 500e onda postane "Sistemski problem drzave", jer je prijavljeni "investitor" neki probisvet kome se ne zna boraviste prijavio preko drzavnog cinovnika mafije zgradu kao jedinu imovinu....i onda su " gradjani" tacnije mafijasi "oštećeni", a realno su oni investitori gradjevine...i duzni te pare....
Nikad nije bilo da ulozis 500e po kvadratu za stan koji kosta 3000e po kvadratu, a da nisi kriminalac....jer krades od drzave i gradjana.
 
Mafija zaradjuje na drzavnim funkcijama na koje su dovedeni kao korisni idioti strucnjaka bez skole tacnijesa skolom srpsko engleske politicke volje, ivestitor kao kriminalac koji je povezan preko preduzimaca sa mafijom i sve to plati debil koji je krajnji kupac ili sam investitor kada ga uhvate u kradji pa plati jos jednu cenu u koju je uracunata cena korisnog idiota, sudije, javnog tuzioca, katastarske cistacice i neke policajke usput...
Naravno, svi bi morali da sede u zatvoru, a neki na budu vesani kao izdajnici koji potkopavaju ekonomiju i ugled drzave srpskih gradjana...
 

Back
Top