Quantcast

Kako da reagujem u buducnosti???

Maya93

Domaćin
Poruka
3.540
Danas se ja shetam sa jedim mojim drugom, ((inache malo je deformisan, mislim grbav, nosi naochale(znate vec)). Tako mi prodjosmo pored nekog momka, koji je prokomentariso ovako: "Da li ti je tata pustao vodu kada te je pravio"(odnosilo se na mog druga)...
Joj kako mi je tada doshlo da ga raspalim shakom u glavu da ga... :lol: ali ipak sam odluchio da to ne uradim...
Da li ste se vi srecali s takvim debilima, ili ste i sam jedan od njih...
Ako ste i sami takvi, recite zashto tako komentarishete one koji su po vama drugachiji od vas? Zar ne mozete jednostavno da precutite?
I josh da pitam da li sam ipak trebao da ga raspalim shakom?(da znam u buduce) :mrgreen:
Imala sam i ja slichan problem.Moja najdrugarica je malo kako da kazem,ne moze da bash dobro razume,ne kapira bash brzo,treba joj vremena,i zbog toga su je svi zezali.Ali od kako se druzimo niko je nije ni pipnuo,jer je jedan lik bio protiv nje,rekao joj je da je mentalna ludacha(veoma nisko) pa ga lepo moj brat nalemao i sad ne smeju da je popreko pogledaju :D:D:D:D....Ali ne znam,to je samo moj slushaj,ne znam.Ili nek ih ignorishe ili lepo uzmete i nalemate nekoga pa cje drugi malo da se zapitaju hocje li i oni i dalje da ga vredjaju pa da zavrshe u gipsu ili ce ipak drzati jezik za zubima:arrow::cool:Ma na ovom svetu ima poooooooono budala:roll::roll::roll:

maksifor

Primećen član
Poruka
874
???? ja sam totalno zbunjena..pa ja sam uvijek s "takvim" osobama pokusavala da budem sto prijatnija i ljubaznija,jer predpostavljam da im je tesko...a uvijek bi dobacila nesto odvratno kad bi vidjela tipa poput gore pomenutog sto je dobacivao...ma treba uzet sacmaricu pa fino krenut,pocet od vrtica pa do penzioner...xexexe ocu nekog da bijem:lol:

Izzy Stradlin

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
101
To brate izvadi samo kada ih ima mnogo vise od tebe...imate ruke za jedan na jedan! Nemoj da ste zene! ;)
Slazem se !!!! To je i moje vidjenje fer "igre". Za 1 s 1 samo pesnice, a ako si sam... Ali ipak, najbolji lek za sve je kuliranje...Mislim nisam nikad dolazio u takvu situaciju ali kada nekog isqlirate mislim da ce taj mozda josh par puta da vas zeza, i posle kad vidi da nema vajde, batali. A tucha ? To ide ovako: ja bijem njega, pa on dovede starijeg brata, pa on bije mene, pa ja dovedem starijeg brata pa on bije njih obojicu, onda se prelazi na josh starije drugove, zatim "mafijashi", dok se ne pokachi pola grada...

DeMeNtOr

Domaćin
Poruka
4.220
Slicno se desilo u mojoj skoli sa jednim malim iz moga odeljenja sto je stalno zadirkivao ovoga koji je takodje malo,znate vec,pa sam tog tipa tako raspalio po faci da su me petnaestorica morali razdvajati od njega.Sad mu vise ne pada na pamet da bilo kome dobacuje,tako se to radi

BernardBlack

Domaćin
Poruka
4.139
Danas se ja shetam sa jedim mojim drugom, ((inache malo je deformisan, mislim grbav, nosi naochale(znate vec)). Tako mi prodjosmo pored nekog momka, koji je prokomentariso ovako: "Da li ti je tata pustao vodu kada te je pravio"(odnosilo se na mog druga)...
Joj kako mi je tada doshlo da ga raspalim shakom u glavu da ga... :lol: ali ipak sam odluchio da to ne uradim...
Da li ste se vi srecali s takvim debilima, ili ste i sam jedan od njih...
Ako ste i sami takvi, recite zashto tako komentarishete one koji su po vama drugachiji od vas? Zar ne mozete jednostavno da precutite?
I josh da pitam da li sam ipak trebao da ga raspalim shakom?(da znam u buduce) :mrgreen:
Mislim da nasiljem ne bi resio nista,samo bi pogorsao stvar a onda bi taj siroti mladic mozda bio pretucen posle.
Kakav visi stepen debiliteta,kao da je njemu nesto uradio.Psihologija kaze da se ljudi podsmejavaju drugima upravo zato sto pate od sopstvenog poremecaja inferiornosti pa kada udaraju druge osecaju se bolje.Ja bi ga samo ignorisao,kada ih jednostavno ne registrujes to ih boli najvise!