Kako biti siguran da vas neko voli?

Odavno tinejdžer:
Jednostavno ...
Oči ne lažu ...
Kad se neobavezno sretnete negde pri normalnom osvetljenju pogledaj u oči i raširene zenice su siguran znak da je to ono pravo ...

O da, ochi lazhu... Znam jednog dechka u chije ochi sam mogla da se kunem.. Guess what? Taj je rodjen da lazhe...
Ne uzdam se u to vishe... Tachnije, ni u shta se vishe ne uzdam.

To BleakBlablablaMoon: Nisam rekla da znam ili da ne znam. Samo me je zanimalo shta drugi misle o tome.
Chovek nikada ne mozhe biti siguran 8)


(Ja sam hrabra osoba, pishem van notepada)
 
DevouredSoul:
Odavno tinejdžer:
Jednostavno ...
Oči ne lažu ...
Kad se neobavezno sretnete negde pri normalnom osvetljenju pogledaj u oči i raširene zenice su siguran znak da je to ono pravo ...

O da, ochi lazhu... Znam jednog dechka u chije ochi sam mogla da se kunem.. Guess what? Taj je rodjen da lazhe...
Ne uzdam se u to vishe... Tachnije, ni u shta se vishe ne uzdam.

To BleakBlablablaMoon: Nisam rekla da znam ili da ne znam. Samo me je zanimalo shta drugi misle o tome.
Chovek nikada ne mozhe biti siguran 8)


(Ja sam hrabra osoba, pishem van notepada)

Vala ako je neko ovde siguran onda si to ti :wink:
A i nisi jedina koje pishe van notepada :lol: 8)
 
Ju Zheno(soul) o kome ti to toliko? Nije valjda o tvom muzu?

Ja znam da sam sad zaljubljena k'o nikad u zivotu...
Samo kad pomislim na njega meni duz kichme prodje neka jeza...da ne pricam o tome kad ga vidim samo sto se ne onesvestim....

Meni je bilo jako slatko kad se nismo videli par dana pa smo se konacno videli, i onako kad smo se zagrlili njemu je srce tako jako lupalo ( a ja sam to osetila)....pa i nacin na koji me gleda...i to je nekako drugacije i posebno....

Evo nije proslo ni mesec dana...a sve je tako nekako intezivno i iskreno i....pa jednostavno osetis kad je nesto pravo :)i kad se uklapate u svemu.....
 
Devilishgirl:
Odavno tinejdžer:
Jednostavno ...
Oči ne lažu ...
Kad se neobavezno sretnete negde pri normalnom osvetljenju pogledaj u oči i raširene zenice su siguran znak da je to ono pravo ...
Covece, meni su zenice bile rasirene samo kad sam busila pupak :roll: :lol:

Jesi li sigurna ...
Koliko često pogledaš u svoje oči?
Ponekad kad 'popravljaš šminku' dok si sa nekim ko ti je bitan pogledaj u SVOJE oči
 
DevouredSoul:
To Bleak: Nikadaaaaaaaaaa tralalallala. Idi bolje u Krchmu, postavila sam novu prichu :wink:

to Silverye: Pa ne bih smela o njemu ovde. Bleak mi je muzh... :P I tako kazhesh, zaljubila se? To je bash sweet sa tvoje strane :wink:

Ccc jedva ceka priliku da me izogovara iza ledja :D
Ne mogu u Krchmu dok ne ugradim kablovski.Oticice mi zivci ako budem cekao tamo 2 godine da mi uchita :lol:
s407.gif
 
Bleak WinterFullMoon:
DevouredSoul:
To Bleak: Nikadaaaaaaaaaa tralalallala. Idi bolje u Krchmu, postavila sam novu prichu :wink:

to Silverye: Pa ne bih smela o njemu ovde. Bleak mi je muzh... :P I tako kazhesh, zaljubila se? To je bash sweet sa tvoje strane :wink:

Ccc jedva ceka priliku da me izogovara iza ledja :D
Ne mogu u Krchmu dok ne ugradim kablovski.Oticice mi zivci ako budem cekao tamo 2 godine da mi uchita :lol:
s407.gif

Luzzzzeeeeeeer :lol:
 
DevouredSoul:
Bleak WinterFullMoon:
DevouredSoul:
To Bleak: Nikadaaaaaaaaaa tralalallala. Idi bolje u Krchmu, postavila sam novu prichu :wink:

to Silverye: Pa ne bih smela o njemu ovde. Bleak mi je muzh... :P I tako kazhesh, zaljubila se? To je bash sweet sa tvoje strane :wink:

Ccc jedva ceka priliku da me izogovara iza ledja :D
Ne mogu u Krchmu dok ne ugradim kablovski.Oticice mi zivci ako budem cekao tamo 2 godine da mi uchita :lol:
s407.gif

Luzzzzeeeeeeer :lol:

Vala bas
s408.gif
 
Kako da budesh sigurna da te voli?
Pa ne mozes nikako biti sigurna, zaista:).
Mozes da naslutish po pogledu, dodiru..ali to je sve. Uostalom, zashto bi morala stoprocentno da znash voli li te ili ne? Izgubila bi se draz neocekivanog :D . Ovako ti ljubav dodje kao kockanje...da ne kazem igranje ruskog ruleta :twisted:
 

Back
Top