Kako bi ziveli da ste se sad probudili u dvadesetim a secate se svega?

Kako bi ziveli da ste se sad probudili u dvadesetim a secate se svega?

  • Drugaciji odnos prema prolaznosti

    glasova: 1 9,1%
  • Posvecivanje onima koji se posvecuju meni

    glasova: 3 27,3%
  • Ne bih se udala,ne bi se ozenio

    glasova: 0 0,0%
  • Zahvalnost jer mogu da menjam sta smatram da treba

    glasova: 4 36,4%
  • Nagovaranje dragih osoba da idu kod lekara kako bi duze ziveli

    glasova: 1 9,1%
  • Nista ne bi bilo menjano al' bi ono sto imam bilo cenjeno

    glasova: 2 18,2%
  • Licnoj sreci,zadovoljstvu momentalno posvecivanje

    glasova: 1 9,1%
  • Drugaciji izbor emotivnih relacija

    glasova: 2 18,2%
  • Selidba van ovog mesta

    glasova: 2 18,2%
  • Nov zivot na drugaciji nacin

    glasova: 4 36,4%

  • Ukupno glasova
    11
  • Anketa je zatvorena .
Sad se budite a u dvadesetim godinama se nalazite.Imate secanja na ceo zivot koji se desio ali se to jos nije dogodilo.
Ako nista ne promenite ponovo bi ziveli sve isto.Ako promenite mozda bi se promenilo,mozda ne bi sto ne znate unapred.

Sta bi menjali a sta bi ostavili isto?
Cekao bih da se otvore kladionice i zivio od kladjenja.
 
Sad se budite a u dvadesetim godinama se nalazite.Imate secanja na ceo zivot koji se desio ali se to jos nije dogodilo.
Ako nista ne promenite ponovo bi ziveli sve isto.Ako promenite mozda bi se promenilo,mozda ne bi sto ne znate unapred.

Sta bi menjali a sta bi ostavili isto?
ne bi nista menjao..............isao bih vec prozivljenim putom. Zadovoljan sam.
 
Isto, ništa ne bih menjala. Možda bih se samo malo više smejala.


Niko od njih ti nije ostavio neki trag...lekciju... nisu te ni malo promenili?

Jeste, naravno, ali mislim i da su te lekcije precenjena stvar... Radije bih vratio vreme pa putovao, išao na mesta gde ću se osećati ispunjeno, lepo, što mi neće biti uzalud i uludo bačeno vreme, a isto bi me promenile i naučile neku lekciju. :)
 
Shvatila sam te, na to i mislim. Iskustva i ljudi nas stvaraju, čine nas onim što jesmo, ovakvima kakvi smo. Interesantno mi je razmišljati kakva bih bila kada neke ljude ne bih upoznala, neke situacije mimoišla ili druge puteve izabrala. ŠBB KBB priča.

Upravo to, nego sam samo hteo da se ogradim da ne bude kako mi se ne sviđa ova verzija mene, zapravo prilično da :D

Nego, samo razmišljam koliko stvari sam uradio zbog drugih, na koliko mesta bio zbog zajednice, koliko stvari ti nije baš ni omiljeno, ali toj osobi znači itd, koliko loših ljudi, koliko potrošenog vremena... Naravno, sve to nas formira u ljude koji smo sad i gde god bio neka iskustva bi pokupio/la, ali možda bi bila bolja verzija tebe da nije bilo tih nekih koji su ti izmenili tebe :)
 
Upravo to, nego sam samo hteo da se ogradim da ne bude kako mi se ne sviđa ova verzija mene, zapravo prilično da :D

Nego, samo razmišljam koliko stvari sam uradio zbog drugih, na koliko mesta bio zbog zajednice, koliko stvari ti nije baš ni omiljeno, ali toj osobi znači itd, koliko loših ljudi, koliko potrošenog vremena... Naravno, sve to nas formira u ljude koji smo sad i gde god bio neka iskustva bi pokupio/la, ali možda bi bila bolja verzija tebe da nije bilo tih nekih koji su ti izmenili tebe :)
Ima dosta i do vaspitanja. Koliko dozvoljavamo da nas drugi menjaju. Jedno su lekcije, a drugo je uticaj njih na nas. Svesni i nesvesni.

Ali, zadovoljna sam. I svaka glupost koju sam uradila me je promenila, a i da sam uvek plivala sa strujom ne bih imala osećaj da imam 3 života iza sebe :aha:
 
Ima dosta i do vaspitanja. Koliko dozvoljavamo da nas drugi menjaju. Jedno su lekcije, a drugo je uticaj njih na nas. Svesni i nesvesni.

Ali, zadovoljna sam. I svaka glupost koju sam uradila me je promenila, a i da sam uvek plivala sa strujom ne bih imala osećaj da imam 3 života iza sebe :aha:

Suštinski, najbitnije je da ti se tvoj život sad sviđa :)
 
Sad se budite a u dvadesetim godinama se nalazite.Imate secanja na ceo zivot koji se desio ali se to jos nije dogodilo.
Ako nista ne promenite ponovo bi ziveli sve isto.Ako promenite mozda bi se promenilo,mozda ne bi sto ne znate unapred.

Sta bi menjali a sta bi ostavili isto?
elaboriraj, kako možeš imati sećanja ne nešto što se nije dogodilo?
 

Back
Top