kaj vas srbi tj sta vas svrbi?

ma nije to higijena.....to ti je....pa mislim zamisli da imash neki visuljak medj nogama koji je chas tamo chas vamo....a nikako de ga ti otjesh da bude....znash kako to iritira....naravno da ne znash....a ponekad i svrbucka....nevezano za higijenu....bole vas uvo....vasha rupa stoji te stoji....eh...
 
Zapinju dlacice izmedju kozice i glavica, pa to je malo neprijatno jer cupa... zato ja to lepo skratim i nema problema.

Stvarno je glupo, nekulturno i nezahvalno "namestati" pred roditeljima. Ma koliko da je neprijatno, ipak iz postovanja to ne treba raditi. Najbolje naci izgovor pa sve to lepo namestiti, kada oni ne vide... nase majke znaju pre od nas kako nam ta stvar izgleda, pa je, kako rekoh gore, to po mom misljenju vema prostacki tako se ponasati.
 
blondi:
opet me nesto zanima?!

primecujem naime, i to vec duze vreme, cini mi se vec ceo zivot, da muskarci uvek guraju RUKU U DZEP trazeci ko fol kljuceve od avta ili vam je to precica do DOLNJE PAMETI?! :lol:


1. ulazi fin gospodin na poslovni sastanak i pre nego mi da ruku, on mora da namesti svog svojega DRUGA :shock:

2. kolega sa posla stoji i prica samnom, a svo vreme pomera ruku po dzepu tj sa samim dzepom namesta LEPOTANA :twisted:


Mislim, pa sta TO RADITE TAMO???
Jel to treba nonstop namestati???



Izvin'te, gospodo
ali (zene) znamo da GA imate i GDE ga imate... ali nam nikako nije jasno sta vas to tamo tako nepodnosljivo svrbi, covek se nekad zapita o higieni :mrgreen:

Covek je pre sastanka video zgodnu sekretaricu u antreu ofisa i dobio erekciju.Kad je video tebe ocekuje pad erekcije u narednih par minuta a posto ce da sedi, premesta ka u koso jer kad padne bolje ce da cucne u gace.

A ovaj drugi baja bulji u neku cupiku preko tvog ramena i igra dzepni bilijar.
 
blondi:
opet me nesto zanima?!

primecujem naime, i to vec duze vreme, cini mi se vec ceo zivot, da muskarci uvek guraju RUKU U DZEP trazeci ko fol kljuceve od avta ili vam je to precica do DOLNJE PAMETI?! :lol:


1. ulazi fin gospodin na poslovni sastanak i pre nego mi da ruku, on mora da namesti svog svojega DRUGA :shock:

2. kolega sa posla stoji i prica samnom, a svo vreme pomera ruku po dzepu tj sa samim dzepom namesta LEPOTANA :twisted:


Mislim, pa sta TO RADITE TAMO???
Jel to treba nonstop namestati???



Izvin'te, gospodo
ali (zene) znamo da GA imate i GDE ga imate... ali nam nikako nije jasno sta vas to tamo tako nepodnosljivo svrbi, covek se nekad zapita o higieni :mrgreen:

Ma to si ti u pitanju!

NIsu ljudi nikad videli tako dobro "parce" pa se odmah napale!!! :D
 
blondi:
opet me nesto zanima?!

primecujem naime, i to vec duze vreme, cini mi se vec ceo zivot, da muskarci uvek guraju RUKU U DZEP trazeci ko fol kljuceve od avta ili vam je to precica do DOLNJE PAMETI?! :lol:


1. ulazi fin gospodin na poslovni sastanak i pre nego mi da ruku, on mora da namesti svog svojega DRUGA :shock:

2. kolega sa posla stoji i prica samnom, a svo vreme pomera ruku po dzepu tj sa samim dzepom namesta LEPOTANA :twisted:


Mislim, pa sta TO RADITE TAMO???
Jel to treba nonstop namestati???



Izvin'te, gospodo
ali (zene) znamo da GA imate i GDE ga imate... ali nam nikako nije jasno sta vas to tamo tako nepodnosljivo svrbi, covek se nekad zapita o higieni :mrgreen:

...i šta onda?
ma vi ste samo ljubomorne...što ga mi imamo uvek, a vi ponekad... :)
uskoro ćemo saznati da Blondi nit' podriguje, a prdi parfem.
toliko sam se puta morao suzdržati da se ne počešem jer to nije fino, a breastfeeding u kafiću je normalan, a?
Dvostruka merila nas ubiše!
i da ti kažem za tog na sastanku, očito da si ga sexualno privukla (što vi i radite) koristite dekoltee, tangice, providne pantalone i suknje i očekujete da muškarac ne odregauje...naravno da je to nekulturno ali samim tim što vi iskazujete vašu žensvetnost i na naki način dominaciju onda je normalno da i mi pokašemo ko je gazda u kući...
a vidim da znaš da kolega ima lepotana :)

Zašto žene trljaju oči kada se probude...
Zato što nemaju jaja da se počešu
 

Back
Top