Kafana MEČ LOPTA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Boris1 ti lijelo udrobio o cemu se radi .
Mislis li ti da si dao lijep odgovor ?
Ti to radis namjerno Boris1 ti je odavno trn u oku .
Mislis li ti da to cita samo Boris1?
Pa te boli uvo .
Citamo svi sa ovog p.f.
Svima nam je tvoje pisanje trn u oku.
Pa dajemi li mi tebi pogrdne odgovore.
Namjestis se brale da ti covjek lijepo saspe.
Nisam taj tip koji poteze teske rijeci.
Nikad nisam za vise os tri godine dozivjela banovanje.
Lijepo i umjereno postuj,kazi svoje misljenje,ne provociraj nikoga.
Bude li drugacije doci cu u iskusenje da popijem ban.
Kao neki moji drugari,i to vise nece biti lijepo druzenje koje si sam spomenuo i sam ga prvi pogazio.

Čim se neko napravi toliko pametan da me nazove klincem, dobiće adekvatan odgovor. Ovog puta sam bio veoma blag, čisto da se zna.
Tvoji drugari (neki) su se pre par dana pokazali u pravom svetlu, jer taj nivo prostakluka i primitivizma do tog dana nisam video na ovom a ni na bilo kojem drugom forumu. Svaka čast za društvo.
 
Čim se neko napravi toliko pametan da me nazove klincem, dobiće adekvatan odgovor. Ovog puta sam bio veoma blag, čisto da se zna.
Tvoji drugari (neki) su se pre par dana pokazali u pravom svetlu, jer taj nivo prostakluka i primitivizma do tog dana nisam video na ovom a ni na bilo kojem drugom forumu. Svaka čast za društvo.
Mozes i da ga napustis. Samo ces time ocistiti vazduh u kafani.
 
Poslednja izmena:
Čim se neko napravi toliko pametan da me nazove klincem, dobiće adekvatan odgovor. Ovog puta sam bio veoma blag, čisto da se zna.
Tvoji drugari (neki) su se pre par dana pokazali u pravom svetlu, jer taj nivo prostakluka i primitivizma do tog dana nisam video na ovom a ni na bilo kojem drugom forumu. Svaka čast za društvo.

:rotf: ...kao SLATKA paprika :cepanje: ...nemoj samo da se ljutis...evo necemo vise :mrgreen: ...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top