Kafana MEČ LOPTA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ultimane, gde si?
Reaguj na ove provokacije.
Jeste nase kafance, ali za sve postoje neke granice.
Ovo prelazi granice dobrog ukusa.

Nije provokacija. Mislio sam na to da naš Novak ove sezone nije imao toliko uspeha kao prethodne, te je stoga i manje zaradio. Zato verovatno zbog porodičnih planova i biznisa mora da zaradi na neki drugi način sem preko turnira. Ne znam šta je loše u mojoj konstataciji?
 
Sumnjam da je uopšte mogao da se opari mnogo od domaćih firmi. Mislim da je to pre gest dobre volje sa Novakove strane. Nije prvi, a neće biti ni poslednji :)

Ako je tako kao što kažeš, skidam mu kapu. Meni je ranije bilo smešno da npr Divac koji ima 40-50 miliona dolara snima reklamu za neku domaću firmu. Koliko realno mogu da mu plate? :D
 
Jos sat vremena i Nole nastupa, nadam se da ce uspeti da pobedi Ferera koji je momentalno u odlicnoj formi a poznat je kao borac.
Verujem da cu vam preneti radosnu vest da je pobedio:D
I...malo vise postovanja drugacijeg misljenja ni jednoj strani ne bi naskodilo;) Moze humor da bude i duhovit a ne uvrediv.

:kpozdrav:
 
Noletova pobjeda treba da se proslavi .:heart::heart::heart:

_vyrn_36susenaSunkaSmedovym.jpg
 
Jos sat vremena i Nole nastupa, nadam se da ce uspeti da pobedi Ferera koji je momentalno u odlicnoj formi a poznat je kao borac.
Verujem da cu vam preneti radosnu vest da je pobedio:D
I...malo vise postovanja drugacijeg misljenja ni jednoj strani ne bi naskodilo;) Moze humor da bude i duhovit a ne uvrediv.

:kpozdrav:

Prica Mujo i snima sebe sav samozadovoljan ...

Danas pada kisa a i neka je ...

Sjutradan isto i danas pada kisa,a moja Fata samo stoji i gleda u prozor...

TRECI dan, bolan isto pada kisa,ko luda ...
A moja Fata i dalje gleda u prozor...
Moracu Fatu da pustim unutra...
 
Nemaš ti pojma šta je patriotizam.

Boris1 ti lijelo udrobio o cemu se radi .
Mislis li ti da si dao lijep odgovor ?
Ti to radis namjerno Boris1 ti je odavno trn u oku .
Mislis li ti da to cita samo Boris1?
Pa te boli uvo .
Citamo svi sa ovog p.f.
Svima nam je tvoje pisanje trn u oku.
Pa dajemi li mi tebi pogrdne odgovore.
Namjestis se brale da ti covjek lijepo saspe.
Nisam taj tip koji poteze teske rijeci.
Nikad nisam za vise os tri godine dozivjela banovanje.
Lijepo i umjereno postuj,kazi svoje misljenje,ne provociraj nikoga.
Bude li drugacije doci cu u iskusenje da popijem ban.
Kao neki moji drugari,i to vise nece biti lijepo druzenje koje si sam spomenuo i sam ga prvi pogazio.
 
Samo sam napisao da nema dovoljno sredstava u ovoj sezoni, pa možda da malo zaradi i od reklama? Zašto se glupiraš?

...malo li mu je nakon AO-a :mrgreen: ...sitnica od zarade...opet je sportista koji je najvise zaradio ove godine :mrgreen: ...

Nemaš ti pojma šta je patriotizam.

...nek ti znas...zato se i cudis zasto NOLE i Divac promocisu Srpske proizvode :cepanje: ...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top