Quantcast

Kafana MEČ LOPTA vol.3

Dule25

Iskusan
Poruka
5.708

ИЛКЕ*

Poznat
Poruka
7.271
Odakle god da ste... Novak je nacionalista, naravno, kao što sam i ja i većina ljudi u ovoj zemlji. To nije ništa ružno! Mi volimo svoj narod i svoju zemlju, ali ne mrzimo tuđe narode i tuđu zemlju. Vi ste ušli u našu zemlju i, da znate, to je naša sveta zemlja, kao što je za Jevreje Jerusalim. Prema tome, mi ćemo uvek biti uz naše Kosovo i naš narod dole. To nemojte da... Da mislite da će se nešto promeniti za deset, dvadeset, sto ili hiljadu godina. Uvek će Kosovo biti srce Srbije. Kao što je sada, tako će biti i navek - istakao je Srđan Đoković.

Poslednja izmena od moderatora:

ИЛКЕ*

Poznat
Poruka
7.271
"Lepo je imati opcije za život širom sveta, ali za mene je Srbija uvek bila jedini istinski dom. To više puta ponosno ističem. Kako sam napunio 15 godina, tako sam počeo da se selim i najduže sto sam se zadržao u jednom mestu u nizu je bilo mesec dana. Osim moje Srbije, Beograda i Kopaonika, nisam razvio neku posebnu pripadnost nekom gradu ili zemlji u inostranstvu. Ono što znam je da srcem i dušom pripadam mojoj porodici i da kada mi se karijera završi, sa zadovoljstvom ću početi i ja da se prilagođavam njima i njihovim potrebama, kao što su to oni radili i za mene sada kada mi je to potrebno. Nedavno sam razgovarao sa nekolicinom naših veoma uspešnih mladih ljudi koji su sada u San Francisku, u Americi i rade u različitim kompanijama - svi imaju isti osećaj - samo jedan je dom, samo jedan je grad za koji možeš da kažeš da je tvoj. Za mene je to Beograd", nema dilemu jedan od najboljih tenisera sveta svih vremena.

Dule25

Iskusan
Poruka
5.708
Ne znam smem li ovo ovde postaviti!? Ilke sta ti mislis?

Evo vec peti put gledam i, sramota me priznati, smejem se. Sestra bije kao Van Dam i niko ne moze shvatiti kako je jadnom coveku. Ali siguran sam i da niko ne moze znati u kakvom paklu zivi ona i cela porodica zbog njegovog kockanja. Naravno sem oni koji takav zivot zive. Jos ako je ona mlada dama nesto vise od partnera u kockanju – e neka ga je prebila. Zasluzio je. Dogorelo do nokata. Jer ono nije uradjeno u afektu.
Slazem se da malo treba da "popravi rad nogu".

P.S. A on nikako nije smeo da se ponasa kao „siledzija i uzvrati joj“. Sala mala.

Poslednja izmena:

ИЛКЕ*

Poznat
Poruka
7.271
Ne znam smem li ovo ovde postaviti!? Ilke sta ti mislis?

Evo vec peti put gledam i, sramota me priznati, smejem se. Sestra bije kao Van Dam i niko ne moze shvatiti kako je jadnom coveku. Ali siguran sam i da niko ne moze znati u kakvom paklu zivi ona i cela porodica zbog njegovog kockanja. Naravno sem oni koji takav zivot zive. Jos ako je ona mlada dama nesto vise od partnera u kockanju – e neka ga je prebila. Zasluzio je. Dogorelo do nokata. Jer ono nije uradjeno u afektu.
Slazem se da malo treba da "popravi rad nogu".

P.S. A on nikako nije smeo da se ponasa kao „siledzija i uzvrati joj“. Sala mala.
Ма постави мушку бруку. Доста смо ми њих млатили. Нека виде силеџије како се то врати.

Tzar

Veoma poznat
Poruka
12.354
Vidim da je ispao taj Sinner sto je kao bio iznenadjenje potencijalno. Ispade i Hurkac u kog se uzdao Vilander. I Dimitrov.
Federerov zreb ce opet da bude smesan.
Crnogorka sto se razvlacila ispred Nadala pukla sa nulom. Nije mi zao, posle one epizode sa Novakom.
Mozda je steta za Petru.