Kafana kod knjiškog moljca

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Daj konkretnije predlog za koricu! :)

Ne viči na dete :lol: Ma ne znam... Uglavnom nešto što se protivi prirodnim zakonima. :D Ali slažem se sa tobom što se tiče grafike, potrebno nam je takvo stvaralaštvo, ali onaj predlog vezano za ukombinovane fotografije uz pomoć nekog dobroćudnog i genijalnog nerd-a:D važi ukoliko ne pronadjemo gorespomenutog umetnika. Upozorila sam već da sam konfuzna! xD
 
Dobro veče :)
A da na korici bude mreža?
Ne mora paukova, niti ribarska... može biti neka obična, niti neke isprepletene..
Mislim, znam da zvuči možda glupo, ali eto... ipak se radi o internet pesnicima koje je internet povezao i spojio i tako... :)
 
Dobro veče :)
A da na korici bude mreža?
Ne mora paukova, niti ribarska... može biti neka obična, niti neke isprepletene..
Mislim, znam da zvuči možda glupo, ali eto... ipak se radi o internet pesnicima koje je internet povezao i spojio i tako... :)

Mreža (tvoja), krstarenje (Ognjenkino), ideja Feniks da bude nešto što se protivi prirodnim zakonima... odlično!!!

Dalje predlozi?
 
Ljudi,treba mi savet jedan.Neke pesme su mi usle u zbornik "Rukopisi 32",koji izdaje Dom omladine u Pancevu.U petak je organizovana promocija,a posto je meni ovo prvi put da ucestvujem na ovakvoj manifestaciji,malo mi je frka.Jel zna neko sta se radi na ovakvim promocijama,kakva je moja uloga kao jednog od autora?:rumenko:
 
Ljudi,treba mi savet jedan.Neke pesme su mi usle u zbornik "Rukopisi 32",koji izdaje Dom omladine u Pancevu.U petak je organizovana promocija,a posto je meni ovo prvi put da ucestvujem na ovakvoj manifestaciji,malo mi je frka.Jel zna neko sta se radi na ovakvim promocijama,kakva je moja uloga kao jednog od autora?:rumenko:

Najpre da čestitam, a što se tiče mojih iskustava - za sada ih nemam, ali će nam dobro doći da čujemo svi iskustva nekih drugih, kako bismo znali kad napravimo zajedničku forumsku zbirku kako ćemo oko promocije...
Ali mislim da bi organizator trebalo da vas vodi, da vam objasni kako vi, koji ste autori, da se ponašate, da li ste tu samo kao dekor (da vas vide, a da drugi pričaju o vama), mada mislim da je lepo i da svako pročita po jednu svoju pesmu, ne znam kako su zamislili koncepciju - šta su ti rekli?
 
Hm..... korice....nesto mi pada na pamet urediti ih kao nekakav kolaz....sa dosta smisleno odabranih isecaka,sa dosta elemenata koji ce nositi nekakvu pricu.I ako se ne varam ovo bi bila najrentabilnija varijanta samo je potrebno imati dobru ideju.
Nesto kao CD omot grupe Goblini za "U magnovenju".....toga sam se prvo setila....ona "skaradno-neskladna" teta sa lepo umetnutim grudima.....naglasena njoj bitna stvar u citavom njenom haosu...ili nama bitna stvar u citavom nasem haosu...bila bi....pa sad neka ideja sta to..
 
A naslov....mnogo mi se svidja sva ona culna moc koju objasnjava pojam SINESTEZIJA....pa da li su to sad defektna cula ili nadcula ne znam ali, gledati boje a cuti muziku i obratno.....ili gledati kamen a pevati o zivotu....
Tako da mislim da bi ova rec trebala da nadje mesto u nasem naslovu....POETSKA SINESTEZIJA....ili POEZIJA SINESTETA....ili......

(ljubicasto...mislim da te cujem)
 
Najpre da čestitam, a što se tiče mojih iskustava - za sada ih nemam, ali će nam dobro doći da čujemo svi iskustva nekih drugih, kako bismo znali kad napravimo zajedničku forumsku zbirku kako ćemo oko promocije...
Ali mislim da bi organizator trebalo da vas vodi, da vam objasni kako vi, koji ste autori, da se ponašate, da li ste tu samo kao dekor (da vas vide, a da drugi pričaju o vama), mada mislim da je lepo i da svako pročita po jednu svoju pesmu, ne znam kako su zamislili koncepciju - šta su ti rekli?

Pa od 16h do 18h je pesnicka radionica i druzenje sa nekim piscima,onda sledi pauza(sa sendvicima:mrgreen:),potom ide glavni deo promocije i posle zurka :)
 
Mislim da ti je više nego jasno šta da radiš za tu pauzu. :)

Što se tiče predloga za kolaž, interesantno, samo - treba da se konsultujemo sa nekim stručnim, probaću da pričam sa nekim stručnim, pa ću da ovde prekopiram savete i predloge.

A jeste zainteresovani da čujete još neku ideju?
 
Naslov bi mogao biti: " Poezija s' (ili sa) monitora " ,dok bio omot mogao,kao osnovna ideja,biti sa zutim okvirom,bijelom pozadinom,te u sredini monitor(mozda i tastatura) sa predlozenim nazivom.Pretpostavljam da takav omot ne bi bilo uopste tesko dizajnirati iole upucenijem dizajneru,cak ni studentu
 
Мислим да има времена за дизајн корица и сличне проблеме.
Драго ми је да је некоме пало на памет да направи овако нешто, било сјајно када би успели ову идеју и да реализујемо.
Не знам како иду ствари са издавачима али ако икако могу да помгнем ту сам. Соколици сам оставио своје податке тако да ћу бити у току збивања.
 
Ja sam se setila necega za korice..e sad moze bit' da je glupo
Mogao bi svaki clan..tj. svako ko bude ucestvovao u zbirci da da svoj naziv pa da se svi ti nazivi utisnu na korice u raznim bojama i raznim fontovima a da "naslov" kao naslov bude jednostavno zbirka ili poezija...Eto to mi je samo zvucalo zanimljivo..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top