Kafana "Game over"

Ne mogu nigde kod nas da nadjem neki pristojan hladnjak za grafiku, ovaj blower cooler me izludjuje sad sam se zahebo i nikad vise. Ubacio sam 6 ventilatora (120mm) u kuciste i bukvalno ih ne zarezuje, sa ili bez njih na 2000 RPM temperatura pod full opterecenjem drzi 110C (junction). Ako popnem RPM na 3000-4000 onda je temp. OK ali se cuje kao da sam nabio mlazni motor u kuciste. Mislim za sada je necujna posto vecinu igara tera sa 30%-40% kapaciteta ali za god. - dve. pochetje da mi se zhali komsiluk. :confused:
AMD reče 110C je normalno za njihove nove karte...
 
AMD reče 110C je normalno za njihove nove karte...
Pa tako kazu, znam ali opet nije svejedno kad gledam temperaturu :lol:
Mada u 99% slucajeva ne prelazi 65C, osim kod jedne simulacije.

Да ли водено или азотно хлађење могу да те спасе гнева комшилука?

Nemam toliko azota za ceo komsiluk z:p

Razmisljao sam o vodenom, mada mislim da se ne isplati a i nema toga kod nas.
 
Они су ми омиљени хумор. Ја просто не знам одакле налазе толике идеје. Чак имају и насумични генератор за стварање стрипа од три оквира који смешно испаде јер никад не знаш шта испадне. :mrgreen:
Screenshot_1.png
 
Делује ми као Халф лајф у свемиру.
Нека решења ми нису најјаснија, нека су занимљива.

Да ли је игра изашла у продају?

Nije, a i pod znakom pitanja je da li ce uopste :lol: U pravu si, recimo HL - system shock uticaj :lol:

Mada dosta "sitnica" je izmenjeno. od zvuka do nekih vizuelnih detalja ...

Sta ti nije jasno ? Bas me interesuje, nisi prvi koji je to rekao :lol:
 
Nemate mashtu nije to svemir z:p to je podzemni research centar z:p Bliska budutjnost, u toku proizvodnje vakcine protiv zahyebanog virusa su se malo izoblicili, tebe shalje ista kompanija da ochistis sve dokaze ali onda upadaju mashine i hebu kevu svima :zblesav: U al' sam se napalio z:D

Inache nema veze sa koronavirusom, smishljeno je dosta pre toga. Mada mozhda i nije losa fora da se izbaci u ovo vreme :lol:

Ali ne znam ovako shta mislite vizuelno, mozda neka sugestija, znam da malo trazhi bolju grafiku jbg. :confused: Unity. Mada nadam se da nije bas toliki uzhas, nije ovo videlo mnogo ljudi.

Ovako bi mozda nekako trejler izgledao.

Inace mozhda izbacim demo da proba ko hoce ako nekog bude interesovalo kad sredim josh neke sitnice, generalno je jedan delic igrice funkcionalan, mada fali jos doosta toga, preveliki je to posao za 1-2 coveka.

PS.

Inace ni jedna jedina stvar nije skinuta ili kupljena sa neta, bukvalno je svaki piksel napravljen od apsolutne 0.
 
Poslednja izmena:
Nije, a i pod znakom pitanja je da li ce uopste :lol: U pravu si, recimo HL - system shock uticaj :lol:

Mada dosta "sitnica" je izmenjeno. od zvuka do nekih vizuelnih detalja ...

Sta ti nije jasno ? Bas me interesuje, nisi prvi koji je to rekao :lol:

Прича за почетак, то би дало контекст неким стварима.

Нишан на аутомату ми делује пренатрпано.
ХУД је занимљив, подсећа на Републик Командо.

Погледаћу снимке на лаптопу па ти јављам утиске.

А демо... Увек сам за џабе игру :mrgreen:
 

Back
Top