Quantcast
  • Dragi prijatelji, forum "Hobi" smo prebacili u kategoriju "Zabava" i pripojili smo mu teme iz foruma "Аlbumi sa sličicama" i "Strip i Anime".

Kafana: "Game Over"

BLANKED

Elita
Moderator
Poruka
17.179
Mislim da je dizajn najmanji problem tu, mozda znanje iz AutoCAD moze da se iskoristi da dizajne nivoa.
Mozda ako bih se udruzio sa jos nekim, da ubrzamo proces i to lici na nesto.

Koje programe bi preporucio za tako nesto?

Ja radim u Max-u, ali mnogi koriste Blender posto je besplatan program, i generalno je dobaar ali ga ne koristim. Za sculpting i organsko modeliranje, tipa zivotinje, biljke, zombiji :lol: ZBrush ili Mudbox, Z brush je bolji ima def. vise opcija i alata ali ja koristim Mudbox jer nisam bas toliko talentovan sculptor dovoljan mi je i on , a i jer je Autodesk pa ima bridge sa maxom. A za teksture Photoshop u 90% slucajeva.

Sto se tice AutoCAD-a jedino je dobro sto imas uvid u 3D filozofiju posto radis u njemu, ali totalno je drugaciji pristup kod proizvoljnog modeliranja od parametarskog CAD projektovanja.

хероина

Buduća legenda
Poruka
41.436
nemam šta da pišem, karantin, a i da nije, tanka sam sa inspiracijom svakako
pogledaću ovo kad završim uncharted.. mada mislim da ću uzeti i ostale delove uncharteda prvo
imam problem što ne mogu da se zadržim na jednoj igrici, trenutno igram 5 odjednom
plus je i dirt trenutno free, eno skida mi se, počeću sutra i to da igram : )))
a odvojim svega 2-3 sata dnevno za igrice.. znači već sad imam šta da igram narednih godinu dana : )))

snowtrooper

Buduća legenda
Poruka
46.906
nemam šta da pišem, karantin, a i da nije, tanka sam sa inspiracijom svakako
pogledaću ovo kad završim uncharted.. mada mislim da ću uzeti i ostale delove uncharteda prvo
imam problem što ne mogu da se zadržim na jednoj igrici, trenutno igram 5 odjednom
plus je i dirt trenutno free, eno skida mi se, počeću sutra i to da igram : )))
a odvojim svega 2-3 sata dnevno za igrice.. znači već sad imam šta da igram narednih godinu dana : )))
Steta :(

Mozda i nemas za sledecih godinu dana :whistling:
Znam za sjajnu igru koje se igra u dvoje, ne mozes solo.

Dva lika beze iz zatvora i moraju da saradjuju.

Moghrion

Veoma poznat
Moderator
Poruka
10.809
Ne deluje lose
Bas me interesuje kakvi ce sistemski zahtevi biti
The Sinking City Minimum System Requirements
  • CPU: Intel Core i5-2500 3.3 GHz or AMD FX-8300 3.3 GHz
  • RAM: 8 GB System Memory
  • GPU RAM: 4 GB Video Memory
  • GPU: GeForce GTX 770 4GB or Radeon R9 380X
  • DX: DirectX 11
  • HDD: 40 GB Available Hard Drive Space
The Sinking City Recommended System Requirements
  • CPU: Intel Core i7-3770 3.4 GHz or AMD FX-8350 4.0 GHz
  • RAM: 8 GB System Memory
  • GPU RAM: 4 GB Video Memory
  • GPU: Nvidia GeForce GTX 970 or AMD Radeon R9 290
  • DX: DirectX 11
  • HDD: 40 GB Available Hard Drive Space

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.