Kafana "Game over"

Ne bi bilo lose ali si onda moram kupovati novi komp...a sta onda da radim sa ovim...
Ja sam samo na PS-u (: ...

Nemas sanse...protiv mene...petak i subota vece su HARD CORE Partys...na PS serverima...stvarno ne znas ko koga roka...bas zlo...
znas kad u lobiju skoro svi budi podjednaki...razlika se vrti u 3 - 4 ubijena...
 
Verujem, ali da li bi se ti snasao na tastaturi i misu? :think:

Aj, pa ti javi kad budes uzimao novi komp da odigramo koju obavezno!

Ma imam dzojstik od ps-a za komp :mrgreen: ...samo, ti bi vjerovatno bio precizniji sa misem...

Ma ja bi vas sve odvalio :P
Ja igram ono alterIW net.igra li neko?

PS.***** MW3,vec sam preorderovao Battlefield 3 za komp.Igra ce biti zlo.Pogotov na i7. :)

i7 :sad2: ...gotiva...
 
Ma ja bi vas sve odvalio :P
Ja igram ono alterIW net.igra li neko?

PS.***** MW3,vec sam preorderovao Battlefield 3 za komp.Igra ce biti zlo.Pogotov na i7. :)


Razmisljam i ja da kupim neku od tih igara u originalu, da se ne smaram i ne nerviram listajuci forume kako da pokrenem multiplejer na piratu.
Nego lepo ubacim igru i zaigram momentalno :D MW3 ce biti prosek, ali zato battlefield :OO
 
'де сте гејмери, имали кога међу живима :mrgreen:
smilie_pc_007.gif
 
Ja ne mogu da verujem da mesecima nisam bio na ovom forumu...Mozda i godinu dana... Otkako sam bio fejs napravio poceo sam sve manje da ulazim... Fb mi je postao takvo s***e i sad sam najvise na razmeni igara i playstation republici... Ja stvarno ne znam koliko se forum promenio... Gde je stara ekipa: Boris,Bulletdodger,Real smoky... ? Bilo je jos ali stvarno se ne secam... Nedostajali ste mi ljudi,jel vas ima na razmeni igara...?
 
Ja ne mogu da verujem da mesecima nisam bio na ovom forumu...Mozda i godinu dana... Otkako sam bio fejs napravio poceo sam sve manje da ulazim... Fb mi je postao takvo s***e i sad sam najvise na razmeni igara i playstation republici... Ja stvarno ne znam koliko se forum promenio... Gde je stara ekipa: Boris,Bulletdodger,Real smoky... ? Bilo je jos ali stvarno se ne secam... Nedostajali ste mi ljudi,jel vas ima na razmeni igara...?

zasto je banovan? Izgleda da su me svi zaboravili ovde,dobro da sam se lozinke setio... Vidim da je Boris tu,gde si Borise,sta ima covece,100 godina ? :D
 
Ja ne mogu da verujem da mesecima nisam bio na ovom forumu...Mozda i godinu dana... Otkako sam bio fejs napravio poceo sam sve manje da ulazim... Fb mi je postao takvo s***e i sad sam najvise na razmeni igara i playstation republici... Ja stvarno ne znam koliko se forum promenio... Gde je stara ekipa: Boris,Bulletdodger,Real smoky... ? Bilo je jos ali stvarno se ne secam... Nedostajali ste mi ljudi,jel vas ima na razmeni igara...?

Neki su tu...neki su pali borci :mrgreen: ...
Pozzz strangeru...pitao sam se gdje si...(: ...
 

Back
Top