Kafana "Game over"

Brate, smoki je i nama uleteo dosta ;)
Pa zato, svi za jednog kad je jedan u sranju :D

Ma daj bre burazeru...to bi bilo ok da se radi o nekim ozbiljnim stvarima.

Ako vam je tako stalo do njega onda ga uputite kako da se ponasa da se bolje uklopi.Vi se necete spustati na nivo 12-14 godina (nije to nizak nivo,dosta njih su vrlo inteligentni..ali ipak razlika u godinama je ogromna),a on ce mnogo bolje proci,jer ovo je forum,komunikacija u prvom planu,a ne tribine i fizicki obracun. :)
Buduci da je naucio kako da pokaze zube,vreme je da nauci kada da ih pokazuje.;):)
 
Poslednja izmena:
Ma daj bre burazeru...to bi bilo ok da se radi o nekim ozbiljnim stvarima.

Ako vam je tako stalo do njega onda ga uputite kako da se ponasa da se bolje uklopi.Vi se necete spustati na nivo 12-14 godina (nije to nizak nivo,dosta njih su vrlo inteligentni..ali ipak razlika u godinama je ogromna),a on ce mnogo bolje proci,jer ovo je forum,komunikacija u prvom planu,a ne tribine i fizicki obracun. :)
Buduci da je naucio kako da pokaze zube,vreme je da nauci kada da ih pokazuje.;):)
E da je ovo podvuceno tacno,nebi bilo dobro za njega.A sto se tice grupa na forumu,mi smo imali onaj ČG Team,ali to je bilo samo iz zajebancije,mi sto smo posecivali kafanu Chadjavi Gamer a ne da smo isli po forumu,i ako neko nesto kaze za neku budalu iz nase grupe,odmax da se kqrcimo i pretimo(u toj nasoj grupi znam da je bio Mixed,ja,markoca i dosta nas :cool: )
 
neko je spomenuo da ne igramo igrice i da ovde ne trebamo da budemo,epa ja provodim deset sati ispred kompa a osam sati su igrice(s4,dmc3 do skoro,nfsmw....) znam da nisu neke,al *** slab komp pa ne mogu da igram bioshock i dmc4 i gta4 al ovo sto mogu igram i u 90 posto slucajeva ih predjem(jedino sto nisam preshao je para world) a ako mislite da ne igramo zato sto ne pisemo o kanteru(to je inace jedina igrica na ovo podforumu) sta cu kad je igrica smece ima toliko boljih fpsova,po meni su tpsovi bolji,ja sam za meele......

tako da niko nije rekao da ne igram igre!:cool:
 
Ma daj bre burazeru...to bi bilo ok da se radi o nekim ozbiljnim stvarima.

Ako vam je tako stalo do njega onda ga uputite kako da se ponasa da se bolje uklopi.Vi se necete spustati na nivo 12-14 godina (nije to nizak nivo,dosta njih su vrlo inteligentni..ali ipak razlika u godinama je ogromna),a on ce mnogo bolje proci,jer ovo je forum,komunikacija u prvom planu,a ne tribine i fizicki obracun. :)
Buduci da je naucio kako da pokaze zube,vreme je da nauci kada da ih pokazuje.;):)

hebiga zajeb'o si me ...
Imas rep ...

Smoky, iskuliraj par dana, ne podjebavaj, nemoj pisati ovde ...
 
jesi kaznila smokyja zbog uvreda?
naravno nisi tako da koto smesna si..
i da ti si supermoderator onda kazni smokyja i zbog toga sto ima mali milion naloga ovde,a po pravilniku ako sam dobro procitao sme samo 1,tako da mojne se qrcis ovuda,stacu ja sto nemas pravi zivot pa jedina zanimacija ovde brisat potove i banovat ljude...............
 
jesi primetio nekog moda ovih dana?
i dok njih nema, treba da stoje vase uvrede?
nece moci.
svaka uvreda bice kaznjena, a vi izvolite..

Tvoji postovi su kontradiktorni.
Kazes da je jedan mod tu, a onda pitas da li sam primetio da nema modova !?:eek:

Opet te pozivam da obratis paznju na mnozinu.Moras da rasclanis neke stvari,da podelis ljude u nekoliko grupa i svakoj na drugi nacin da pristupis.
Da li sam ja vredjao nekoga?:)
 
Poslednja izmena:
Tvoji postovi su kontradiktorni.
Kazes da je jedan mod tu, a onda pitas da li sam primetio da nema modova !?:eek:

Opet te pozivam da obratis paznju na mnozinu.Moras da rasclanis neke stvari,da podelis ljude u nekoliko celina i svakoj na drugi nacin da pristupis.
Da li sam ja vredjao nekoga?:)

smoki monster fail
smoki detinjasti gay
ti si napisao ove tagove. da li ih smatras uvredama?:)
boris je rekao da ide na godisnji, i znam da nije tu.
kad sam rekla da je jedan mod tu, mislila sam na master chiefa, koji je rekao da ce pokusati i sa godisnjeg da svrati. medjutim, covek se nije logovao od 10. 07, verovatno nema net tamo gde je.
 
Glass%20Chardonnay.jpg

Наручио сам и песму, надам се да ти не смета.
 
Poslednja izmena:
Ma slicno je to,zarez tacka...necemo u detalje. :lol:

Kakvi bre tagovi?To je mozda random. stavio.:)

Nego koto,ti si vrlo opasna izgleda,i ono crveno vino prebledelo zbog tebe. :D

To me podseti na micu ubicu. :lol:

Sala....nemoj se ljutiti. :)
 

Back
Top