Kafana "Game over"

a najjgore je sto ste ovde a nemate veze sa igrama, i sto se svi druzite sa smokyjem koji ima 13 god, a neki od vas su sigurno preko 20,30 ako ne i vise.....
znaci dali bi vi u stvarnom zivotu (ako ga imate) se druzili sa klincom od 13 god?
 
Ово ћу рећи само једном.
Ајде да видим да нам још неко дира смокија.
Ако дође СЈК неће знати шта га је снашло!!!!

Sta cete da radite , saljete pretece PM-ove i psujete me po temama i stavljate lose komentare. Kad pomislim da na to setim se buttersa iz SP-a i njegov alter ego. A ako ne znate nista o south park-u onda ne znam sta da kazem, idite bojite bojanke ili tako nesto.
I ovo je ipak pdf o igrama a vi dolazite ovde da pretite i prsite se.
 
Sta cete da radite , saljete pretece PM-ove i psujete me po temama i stavljate lose komentare. Kad pomislim da na to setim se buttersa iz SP-a i njegov alter ego. A ako ne znate nista o south park-u onda ne znam sta da kazem, idite bojite bojanke ili tako nesto.
I ovo je ipak pdf o igrama a vi dolazite ovde da pretite i prsite se.

odo to boj bojanku,znam ja dosta o spu,zato nemoj da se pravis pametan,verovatno neznas ni za south park creator.
 
jel bilo dosta?
to sto nema borisa ne znaci da treba odmah da se pravi frka.
tu je i drugi mod, i on je tu da resava sve probleme.

Nema ovo veze sa Borisom vec sa nekolicinom ljudi koji su na prvih nekoliko strana pokazali dobru volju i diskutovali lepo.
Sve je bilo fino dok nisu dosli sjk (LOL).Odnostno dok smokiju nisu pocele neke stvari da smetaju pa ih je pozvao.
Tagovi su vas problem a ne nas.Cak iako ih neko stavi vase je da ih uklonite ili napravite neke restrikcije prilikom postavljanja istih.
Tako da...obrati paznju na tu mnozinu,kome se obracas.Napravi selekciju ko je kriv za netrpeljivost ovde.
Pozzzz
 
E ako sad nisam umro od smeha nikad necu
15fovmv.jpg
 
Fuflanje i nolife...pa nemam ja iza sebe nekoliko banovanih naloga.Kazes da resavas neke stvari ovde.Posto su totalno nebitne a ti za njih (za gluposti) imas vremena,sta je sa tvojim RL?
Mozda se to sto si meni rekao pre s tobom moze povezati. :)

Stvarno,rekao bih da imas vise godina od ovih klinaca ovde,zasto se cimas s njima?Vas nekoliko mi niste jasni.Kao niste nolajferi a svadjate se i prepucavate sa klncima od 12-14 godina.I sto rece neko gore druzite se sa 13-ogodisnjakom a imate sigurno 20-30,neko i vise godina.To u RL nije normalno,znas?A posto je lajf lajf (rl-vl) nije ni ovde normalno.

Sto se tema i banovanja tice,jedino ako ste hakeri,mada tesko.Oni su vrlo inteligentni ljudi i cisto sumnjam da bi spali na ovako nesto.
 
Sve u zivotu je zezanje, zbog zezanja mi pogledaj potpis, newidjeni mi je vracen, jos 2 mi je banovao nitro, i jedna je bila greska moda, ali nisam ni trazio unban ...
Ma morgen se ja cimam, dolazim iz zezanja, podjebavam i nase i njine i caos ;)
 
Poštovani,

Napravili ste prekršaj na forumu!

Razlog: Neprikladno izražavanje / vređanje drugih članova
-------
Neprikladno izražavanje / vređanje drugih članova
-------

Ovaj prekršaj, vredan 1 poen(a), može rezultovati ograničenjem pristupa sve dok ne istekne. Ozbiljni prekršaji nikada ne ističu.

Problematičan tekst:
http://forum.krstarica.com/showthread.php?p=10411462

Citat:
Citat:
Original postavio koto
jel bilo dosta?
to sto nema borisa ne znaci da treba odmah da se pravi frka.
tu je i drugi mod, i on je tu da resava sve probleme.

seen:
onda resavaj ovog smokyja koji pise evo vam ilice racku itd ......
smoky boris koto nemate sta tarzit ovde odyebite vise




znaci ja sam samo ukazao da smoky pise prostote a njemu nista i opet ja dobio poen bravo za modove, i dodao svoj predlog
ok ja dobio poen a smoky?
 
PS: Moj rl je savrseno u redu :D
Ma ok,nisam ja tu da sudim.Mogu samo reci sta mislim.:)
Praviti na forumu specijalnu jedinicu koja ce se baviti glupostima na koje normalni ljudi nece ni obratiti paznju....sta da ti kazem...***
Dok nisam saznao za tu vasu tvorevinu sjk,mislio sam da vrh posvecenosti forumu cesto postovanje,raspravljanje o glupostima,previse licno primati ono sto neko napise...
Vi ste sad neki specijalci na forumu lol Kontas li ti da je to totalno bez ikakve veze. :D

Ali dobro,bez obzira na sve,i da nema tog cuda sjk,opet je glupo mesati se u zavrzlame dece od 12-14 godina.Uz to vi se druzite sa jednim takvim,a kao sto neko iznad rece verovatno imate 20-30 pa i vise godina.U realnom zivotu to nije normalno.
Zauzimate stranu,branite tog smokija i pravite jos vezu zavrzlamu i netrpeljivost.A cemu sve to?Zar nisi i sam rekao da ovo treba da bude zajebancija?Nema zajebancije kada dodje do toga da neko nekom psuje kevu i koristi teske reci.
 
Realno, sjk je pravljen, zato sto modovi umeju da budu stoka !!!


Pa sta se onda cimate sa klincima??

Pustite ih neka resavaju svoje zavrzlame kako oni znaju i umeju.

Prirodna selekija nije pojava koja se moze vecno kontrolisati.Sada cete zastiti smokija,ali on i dalje nece biti prihvacen,naprotiv povecace se gnev.Kao kada se zakacis sa nekim likom u gradu i on ode da zove drugare.Pi*ka nije smeo jedan na jedan.Tek tad dobijes zelju da ga pocepas.
Dobro,smoki je sam na jednoj stani...ali saveznike je treba da trazi medju svojim vrsnjacima inace isto kao da se zalio mami,tati ili starijem bratu.

Smoki mora sam da se izbori sa ovim glupostima,ako je ispravan,pametan,prilagodljiv,dete za primer.Dakle,ako je tako on ce u najgorem slucaju videti da nema svrhe se cimati i kao pametniji popustice.Nece biti ni prvi ni poslednji put u zivotu da naidje na ljude sa kojima je tesko ili nemoguce ostvariti komunikaciju.Ljudi se razlikuju jednostavno i sve ove gluposti su zbog toga.

Ako smoki nije bas fin decko (njegovi postovi i psovke mu nikako ne idu u prilog) onda mora na vreme poceti da se celici.Nece zivot biti bajka...Ili se prilagodi ili se spremi da dobijes po usima kada nisi u stanju da isteras svoje.
 
Poslednja izmena:

Back
Top