Kafana 'Dosije K'

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ajmo malo muzike, ebo ti troline i kerove:

Kako je ovo baš onako ...elitno...izražavanje...

Ipak je meni ovde lepse, elita sa elitom, ostali sa ostalima.

Da li češ održati reč i biti samo ovde gde ti je lepše sa eleitom...

Oko 23h, tad elita pokazuje svoje elitno lice.

Pa preko dana su manje elitni pa ide ono...o kako je divan dan...

Jel to neko nesto rekao ili mi se ucinilo...mda, ucinilo mi se.

Dešava se to, dešava...
 
Nisu velike reči, jer sam ja izvlačio iz rova i mene su izvlačili. Jednom doslovno (doduše nije bio rov nego kuća), a više puta figurativno.

Ja sam recimo zahvalniji kolegi koji me je izveo iz kafane i istuko ko vola kad sam krenuo da se kartam sa nekim majmunima, nego da mi je pozajmio dvesta evra to veče..

Čisto da priču malo svedemo na manje velike reči
 
Jerooooo :)

Hvala ti na dodeljenoj reputaciji, iako nisam shvatio smisao teksta koji ide uz nju!

Eto, šta jedan mali iskaz sa moje strane napravi tamo... celu lavinu postova, citata sa druge teme, dekoncentraciju, bes i huju da se ne vlada kliktanjem!

Ono, gile-gile pa bežmo, magla :)
 
Ček, hoćeš da kažeš da ne bi izvlačio ranjene koji ti nisu prijatelji? Ili tebe da ostave ako nema jarana u blizini?

Mislim da si odabrao skroz pogrešan primer za poređenje.

Ne, nisam to hteo da kažem.

- - - - - - - - - -

Ja sam recimo zahvalniji kolegi koji me je izveo iz kafane i istuko ko vola kad sam krenuo da se kartam sa nekim majmunima, nego da mi je pozajmio dvesta evra to veče..

Čisto da priču malo svedemo na manje velike reči

Možda su za tebe reči, za mene su dela.
 
Kako je ovo baš onako ...elitno...izražavanje...



Da li češ održati reč i biti samo ovde gde ti je lepše sa eleitom...



Pa preko dana su manje elitni pa ide ono...o kako je divan dan...



Dešava se to, dešava...

Drugar, aj batali to nadganjanje.
Budi radostan.
Nema potrebe da izgaras tolko nizasta.
Forum je ovo , zaebancija najobičnija.

- - - - - - - - - -

Ne, nisam to hteo da kažem.

- - - - - - - - - -



Možda su za tebe reči, za mene su dela.

Parafraziro sam kolegu.
Naravno da su dela jedino sto se računa
 
Ne, nisam to hteo da kažem.

- - - - - - - - - -



Možda su za tebe reči, za mene su dela.

Vidiš kako se lako ljudi pogrešno kontaju zarad brzopletosti i nerazmišljanja o napisanom.

Malo je falilo da pomislim svašta nešto o tebi... zaista, ne izvuči ranjenog nepoznatog suborca je čin ravan gmazima, bolje ga onda ubiti metkom, nego ostaviti znamo kakvim neprijateljima... a tvoj primer upravo to veli.

No, sada je sve rešeno, pa te možemo primiti u jedinicu!
 
Zdravo društvo...
Sizife, jel'dozvoljeno otvoriti temu gde se raskrinkavaju prevaranti koji se izdaju za bele magove i uzimaju pare za savete i vračanje?

Ja imam obimnu dokumentaciju i žive svedoke voljne da sudskim putem naplate obeštećenje, pa me interesuje da li mogu na krsti da otvorim temu sa kontakt-telefonom za organizovanje prevarenih.

A to nisi mogao da ga pitaš na PP...
 
Vidiš kako se lako ljudi pogrešno kontaju zarad brzopletosti i nerazmišljanja o napisanom.

Malo je falilo da pomislim svašta nešto o tebi... zaista, ne izvuči ranjenog nepoznatog suborca je čin ravan gmazima, bolje ga onda ubiti metkom, nego ostaviti znamo kakvim neprijateljima... a tvoj primer upravo to veli.

No, sada je sve rešeno, pa te možemo primiti u jedinicu!

Već imam svoju.
 
Dže ste koke, evo Zoke iz bananalenda!

Izvinjavam se poštovani Gospodine što ću VAs samo podsetiti na Vaš stav o kloniranom nalogu...

Ti, ti si zločinac! U aps sa tobom! Kršiš pravilnik! Pretiš! Lažno se predstavljaš klonu jedan! U aps!

I naravno u Vašem slučaju to nikako ne važi, zar ne...


Zavisno od toga šta Vam je potrebno gospodine...

Blah, moram da čekam moderatora da odobri poruke... koji gnjavež :)

Strašno...

Džeče, dobrodošao, al' vodi računa, znaš pravila igre! C1=C10 za klon nalog... Što bi rekla moja baba, sve možeš al' ne sedaj na ladan beton! ;)

E sada....
 
Jerooooo :)

Hvala ti na dodeljenoj reputaciji, iako nisam shvatio smisao teksta koji ide uz nju!

Eto, šta jedan mali iskaz sa moje strane napravi tamo... celu lavinu postova, citata sa druge teme, dekoncentraciju, bes i huju da se ne vlada kliktanjem!

Ono, gile-gile pa bežmo, magla :)

Misliš na tvoje krajnje nisko i odvratno vređanje kako jeroha tako i marsija?
 
Mi smo došli ovde...we come in peace.:lol: Vi niste mogli da podnesete malo zezanja na račun "elitnosti" narečene kafane. I onda ste krenuli u vređanje.

- - - - - - - - - -



Znači pevac ne radi pos'o, zreo je za supu.:hahaha:

(Ako se nađe neko dovoljno tupav da ovo protumači kao pretnju, ja tu ne mogu ništa.:hahaha:)

Eh, pokušao si da se maskiraš nekom finoćom, pao si na komplimente nepotpisanih fotki a sada? Šta radiš? Ah, ti imaš svoju jedinicu... marsija, jeru, onu... sve biser do bisera.
Sujeta je strašna stvar, vidim, hvalisaš se opremom, čekaš i dalje komplimente?

:)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top