Kafana 'Dosije K'

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobro vece

Kako vam ne dojadi ,ljudi...da, ljudi, jer se ovako ponasaju samo deca u predskolskom uzrastu...a cenim da ste bili deca poodavno
Meni bi licno bilo vise smor, da radim ovo sto vi radite , umesto da se zabavljate i zezate ovde u kafani..
Neki dan mi rece jedna osoba, dodji malo i kod nas ovde..ne htedoh tada na taj lepi poziv da odgovorim i pitam..kako da bilo ko dodje
i provede neko prijatno vreme sa vama, kada ste smucili vise svima ovo mesto..tuga, brate
eto, ovo sam morala da vam kazem i pozdravim vas sve ..uz ovu lepu sansonu koju Igi peva majstorski..nadam se da ce se i vama svideti..
obrisala sam postove i otkljucavam kafanu
pozdrav

 
Amin, jašta.
Ja sam onaj koji jesam. Moje telo je hleb, moja krv je vino!
(tako nekako ide citat Isusov dok su ga razapinjali, nisam vičan guglanju citata, ja to iz svoje lepe i pametne bosansko slovenačke glavice vadim)
 
Poslednja izmena od moderatora:
Exibit a :
O fredlani gruntibugli,
Vase mikturacije su k'o plurdlani garblikochi i lurgidni sni.
Grupe, zazivam ti tvoje punktovane turlingdrome i huptozno da dranglash me krinklim binglvurdlama il' da te bacim medj' gobervarte svojim blagrnjechurnim, cuvaj se ako te ne!


Medjutim, takva poeticnost nosi sa sobom i odredjene rizike:
Na listi najgore poezije u čitavoj Vaseljeni vogonska poezija treća je po redu. Druga je poezija Azgota sa Krije. Kada je njihov slavni poeta Gruntos Lomni recitovao svoju pesmu 'Oda grudvici kita koju nađoh pod pazuhom svojim jednog letnjeg jutra', četvoro ljudi iz publike umrlo je od unutrašnjeg krvoliptanja, a predsednik Srednjegalaktičkog saveta za unazađenje umetnosti preživeo je tako što je odgrizao sopstvenu nogu. Zabeleženo je da je Gruntos bio 'duboko razočaran' prijemom na koji je naišla pesma i da se upravo spremao da započne čitanje svog epa u dvanaest knjiga 'Moja omiljena grgoljenja tokom kupanja', kada mu je sopstvena utroba, u očajničkom pokušaju da spase život i civilizaciju, pokuljala uz vrat i zagušila mozak.

- - - - - - - - - -

Prostetnik Vogon Jelc.. :rotf:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top