Kafana "Bonaca"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja sam ovih dana jako ljuta na nedostatak informacija,znam da mi ne vrijedi,ali eto da podijelim sa vama,ko god ih je zvao prije propisanog roka nije dobio inforaciju a necu da zovem,ali eto ..ljutim se :D
 
Poslednja izmena:
Poz raja kako ste mi prije svega?
Po obicaju ja imam pitanje jedno....
naime dobio sam ponudu da radim u Fujarahu kao DJ .... plata 4000 dhs....smjestaj, 3 obroka dnevno, viza, karta avionska...eh sta mi mozete reci? Jel ovo ok ponuda? Kakav je Fujarah za zivot?
 
Па Фуџејра је мање место са источне стране државе, значи са друге стране залива. Мислим да је тамо клима боља и да су плаже лепше и боље за купање. Тако сам чуо у ствари. Нисам никад био.
Колико ДиЏеј сати ради дневно и колико дана у недељи? Или ”свираш” од јутра до сутра? :)
 
pazi sta pise u vezi plate naravno. sve sto su obecali treba da se nalazi u ugovoru.
zanimljivo je da u Fujairah ima neko da "svira" svaki dan od 8 do 3 ujutro. tj 6 dana. a jesi video opremu? valja li sta?
 
pazi sta pise u vezi plate naravno. sve sto su obecali treba da se nalazi u ugovoru.
zanimljivo je da u Fujairah ima neko da "svira" svaki dan od 8 do 3 ujutro. tj 6 dana. a jesi video opremu? valja li sta?

Nisam vidio opremu....na nekom klipu sam nashao mislim da su 400tke pioneerove.... prosjecna oprema...danas mi treba reci sta imaju od opreme... pa iskreno i meni je cudno...mislim nije to neki grad u kojem turizam vrvi....
 
Poslednja izmena:
Bila sam u Dibba Fujeirah skoro, tamo ima par hotela koji su prepuni praznikom i eventualno puni vikendom, preko nedelje slabo, za Bajram je bilo eventova, tipa live band, trbusni ples i tako to. Ne znam kako stoje klubovi, a ne znam ni za sam grad Fujeiru bas....mozda ima da neko svira 6 dana u nedelji.....mozda....

I mislim da je tamo mnogo dosadno...prija da pobegnes odavde na dan, dva, ali to j eto, ne vise od toga...Mozda za neku familiju sa decom, koja ne zeli buku, frku, trku kao u AD ili DU, to je ok, opustenije, ali za mlade ljude - tesko....

A da je lepo, jeste i klima je bolja, ali ima i mnogo vise kise i oluja zbog okeana. Plaze su super, bar u Dibbi, ne znam za grad Fujeiruh. Fujeirah lici na Oman, granica je blizu.
 
Poslednja izmena:
Evo ja hocu nesto da kazem,da iznesem svoje misljenje o Crnoj Gori. Mislim,da je malena (mala po teritoriji,a velika po vrednosti ljudi) zemlja,koja je idealno smestena na Mediteranu.To je zemlja
hrabrih postenih i pametnih gorstaka.Ta zemlja zasluzuje sve najbolje,sto Evropa moze da joj pruzi.Crna Gora je svakako,najstarija knezevina na Balkanskom poluosrvu.Meni je zao,sto je Crna Gora.
nekako,uvek bila u senci Srbije. To je istorijska nepravda,i to se mora sto pre ,ispraviti. Sam naziv:Monte Negro,deluje nekako fascinantno.O lepotama prirode u toj zemlji,nema dovoljno papira ni reci,da se sve to iskaze. Crna Gora treba da bude lokomotiva voza,koji ce sve zemlje Balkana,odvesti u Evropsku uniju.

Hteo bih jos da napomenem,da su Crnogorke,najrasnije zene,koje Evropa danas ima.One su prirodno lepe,bez tog nesretnog botoksa,koji zene izoblici! Samo jedno fali,danasnjoj Crnoj Gori.A to je
da uvede monarhisticki nacin upravljanja zemljom tj.da se ponovo,proglasi kraljevinom,kao sto je nekada bila!!!
 
Centar Evrope.

1398929_245207128968891_110196086_o.jpg
 
Poslednja izmena:
E Srbijo,sta sve necemo postati,bugari,rumuni,nemci,austrijanci pa i francuzi....Nemojte me shvatiti pogresno,podrzavam sve mlade ambiciozne ljude koji shvataju da u Srbiji mogu samo stagnirati i ziveti zivot tek da se zivi.,u njihovoj teznji da svoj zivot iskoriste maksimalno.Samo sam ogorcena i tuzna sto smo na dobrom putu da nestanemo kao nacija,osipa nam se dobro seme,ostaje kukolj,tako da smo osudjeni na propast.A kao pripadnik te nacije i potomak ljudi za ponos,ne mogu biti sretna nasoj sigurnoj propasti.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top