Kadijević:''Odbio sam vojni puč!''

To je tačno.Ali na ovim prostorima svakih 50 godina izbija rat zbog verskih i etničkih razlika.Bolje za njega da bude nacionalista i oženi Papuanku,nego da dočeka moguću ličnu katastrofu,i neki novi rat.Ako te ništa ne vezuje možeš da pobegneš,i imaš prava na to,ako ne uvaliće ti oružje,ili će te neko ubiti.

Tako je druze Karlito, a sad svi na svoje radne zadatke, i ziveli !!!
 
..vidi postoje intervjui..nekih ljudi...koji su otvoreno rekli... tko je? bio na cijoj strani... i tko je? "otvorio pandorinu kutiju"....ako me razumjes...ako vec nesto ozbiljno zelis... onda izbaci emocije i pocmi konacno razumno razmisljati...dobar bi ti početak bio kad bi poceo razmisljati da je za svadju potrebno dvoje.....mada i kroz ovaj text..gore ..mozes izvuci neke zakljucke...bez uvrede..ali ne da mi se da ti objasnjavam sta pise izmedju redova...pozdrav iz Osijeka...
Pa ti si se izgleda previshe udubio u chitanje izmedju redova pa nisi primetio shta je dedica izjavio-da Miloshevic do njegovog smenjivanja 92.nije kontrolisao JNA.Shto znachi da za sve pre toga shto je JNA radila ili nije uradila najvishe je odgovoran on sam.Da li zato shto je bio nesposoban ili namerno,to je pitanje.Tako da ja sumnjam da ce se Hrvati pretrgnuti da im ga izruche,jer ono shto on govori ne ide u prilog"agresiji".Jedino ako ne promeni plochu sasvim "sluchajno"...
 
Pa ti si se izgleda previshe udubio u chitanje izmedju redova pa nisi primetio shta je dedica izjavio-da Miloshevic do njegovog smenjivanja 92.nije kontrolisao JNA.Shto znachi da za sve pre toga shto je JNA radila ili nije uradila najvishe je odgovoran on sam.Da li zato shto je bio nesposoban ili namerno,to je pitanje.Tako da ja sumnjam da ce se Hrvati pretrgnuti da im ga izruche,jer ono shto on govori ne ide u prilog"agresiji".Jedino ako ne promeni plochu sasvim "sluchajno"...
Dobro si primetio,ali ne očekuj od ijednog Hrvata da primeti isto.;)
 

Back
Top