Kada Rusija pobedi NATO u Ukrajini na koju stranu će Srbija?

AUTORSKA
Neutralnost Srbije je dobilo podršku većine naroda u Srbiji i to je činjenica ali po svemu sudeći Srbija nema strategiju šta posle ovog događaja?
Ako se oslanjate na Aleksandra Vučića da vam ovo reši ne piše se dobro samoj Srbiji.
Sami vidite koje obaveštajne službe vršljaju po Srbiji pa zaključite na osnovu toga.

Eh, gledaj, brate, to je sve jedna velika sranja,Neutralnost Srbije, Vučić, obaveštajne službe, sve neke zajebancije.

Narod možda podržava, al' ko zna šta se stvarno dešava,Svi neki špijuni, tajne igre, kao neki loš triler.

Ako se oslonimo na Vučića, bogami, možda ne bude dobro,Kažu da se vrte neke špijunske priče, pa ne znaš koga da voliš.

Srbija, majke mi, kao da je u nekom špijunskom romanu,Nemamo pojma šta sledi, al' izgleda da će biti zanimljivo.
 
Ništa od te vaše priželjkovane ruske pobjede.
Pitanje je hipotetska apstrakcija.

Ruski će živoderi završiti na kolcu.
Pazi ovo Hroboatuse, historija kaže ti pravoslavni opaki, ne mož’ ih pohvatat’.

F3D61FB2-0036-4ED1-82FF-06F313DD79DD.jpeg
 
Како то мислиш, у туђој држави?

Украјина је држава једнака свим својим грађанима. Једнако је држава и Украјинцима и Русима и Мађарима и Бугарима и Јеврејима и свима осталима који тамо живе.
Samo su neki malo vise jednaki od drugih
 
Samo što se to neće nikada desiti. Jer 90 odsto Ukrajinaca to ne želi,ne posle svega.
jbg i ja ne želim da psihopata predsednik finansira Crvenu Zvezdu.. ne želim gej parade u Bgu i mnogo toga ne želim.. kog boli k šta Ukrajinci žele il ne žele..kad zapad prestane da isporučuje oružje, gotovo je .. ne možeš se boriti ako nemaš s čim.. a blizu smo tog dana po svim najavama
ne pita se puno Ukrajina.. pita se USA
nismo ni mi želeli da nam NATO uđe na Kosovo pa je ušo na kraju
 
Izopaceno je što se braniš kada si napadnut.. jel putinoidu? A kraj patnje bi bila kapitulacija i predaja onolike zemlje putinovoj bandi i oligarsima?
Borva protiv povampirenog nacizma i izopacenih pedofilskih hordi se mora nastaviti kako bi se osigurala svetla buducnost covecanstva.
Lepo od tebe sto podrzavas pedofila Bajdena i njegov rezim koji je glavni sponzor terorizma sirom sveta
 
mislim da hoće.. kad zapad prestane da isporučuje oružje .. ne možeš se boriti ako nemaš s čim.. a blizu smo tog dana po svim najavama
ne pita se puno Ukrajina.. pita se USA
nismo ni mi želeli da nam NATO uđe na Kosovo pa je ušo na kraju
Neće se to desiti sve i da Zapad prestane da šalje pomoć,a neće. RuZiji je uništena glavnina vojske u Ukrajini. U najgorem slučaju mogu da zadrže ono što sada imaju. Uostalom videće se. Ukrajina će svakako ući u EU i NATO,sa granicama iz 1991 ili ne.
 
Neće se to desiti sve i da Zapad prestane da šalje pomoć,a neće. RuZiji je uništena glavnina vojske u Ukrajini. U najgorem slučaju mogu da zadrže ono što sada imaju. Uostalom videće se. Ukrajina će svakako ući u EU i NATO,sa granicama iz 1991 ili ne.
hoće, zapad će prestati da šalje pomoć, tj već polako prestaje.. sve je manje pomoći
Ruska vojska nije ni okrznuta dok je Ukrajinska razvaljena
Ukrajina nikada neće ući u EU I Nato
 
Borva protiv povampirenog nacizma i izopacenih pedofilskih hordi se mora nastaviti kako bi se osigurala svetla buducnost covecanstva.
Lepo od tebe sto podrzavas pedofila Bajdena i njegov rezim koji je glavni sponzor terorizma sirom sveta
Podržavam Ukrajinski narod koji je još 2013 odlučio da želi u EU i na Zapad a ne u raspalu rusiju ili sugavi Briks. Decembar 2013 Euro Majdan. Mart 2014 napad Rusije na Ukrajinu. Oni se ne bore za Bajdena nego za svoju slobodu. To prosečan srpski mozak ne razume.
 
hoće, zapad će prestati da šalje pomoć, tj već polako prestaje.. sve je manje pomoći
Ruska vojska nije ni okrznuta dok je Ukrajinska razvaljena
Ukrajina nikada neće ući u EU I Nato
Da si pametniji shvatio bi da bi poraz ruzije značio i slobodu Srbije koja je u kandži KGB. Ali pošto nisi,videćeš i sam propast rusije koja se munjevitom brzinom vraća u 1993. ;)
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top