Kada Rusija pobedi NATO u Ukrajini na koju stranu će Srbija?

Kažu da je poginuo jedan ruski vojnik kad je čistio pušku.

Tako da nisi baš sasvim u pravu.
poginulo je dosta ruskih vojnika ali je Ruska armija jedna od najbrojnih na svetu tako da se Rusija može nositi sa tim gubitkom..
sa druge strane Ukrajinska vojska je pretrpela ogromne gubitke a i Ukrajina kao nacija..msm da je po poslednjem izveštaju oko 15 miliona izbeglica.. ti ljudi se nikada neće vratiti
 
Da si pametan(ko što nisi) shvatio bi da bi poraz ruzije značio i slobodu Srbije koja je u kandži KGB. Ali pošto nisi,videćeš i sam propast rusije koja se munjevitom brzinom vraća u 1993. ;)
Rusija nikada neće propasti.. Rusija je nuklearna sila i vojni poraz Rusije je nemoguć
što se tiče ekonomoske propasti isto tako... neće se desiti
pogledaj prognoze MMF a za naredne 3 godine.. predviđa se rast BDP a dok ti je EU npr pad BDP a

rast BDP a ima zemlja koja je u ratu i pod sankcijama a ti govoriš o propasti?!

imam osećaj da raspravljam sa nekim klincem iz Siska ili Vinkovaca..da li sam pogodio?
 
Ovo tvoje je netačno.
Nije Ukrajina odlučila nego puč stranih obaveštajnih službi.
Totalno si zaokupljen uticajem prozapadne propagande.
Strane sluzbe nisu mogle da naprave puc da u Ukrajini nije postojala masa koja je htela da vidi ledja Janukovicu niti bi slali oruzje da ne postoji dovoljno Ukrajinaca odlucnih da vide ledja separatistima i Rusima a kako ce se zavrsiti ne znamo.
 
Podržavam Ukrajinski narod koji je još 2013 odlučio da želi u EU i na Zapad a ne u raspalu rusiju ili sugavi Briks. Decembar 2013 Euro Majdan. Mart 2014 napad Rusije na Ukrajinu. Oni se ne bore za Bajdena nego za svoju slobodu. To prosečan srpski mozak ne razume.
Normalni oodrzavaju Ruse ili 85% sveta. Zapad je sam i niko van njihove sekte ih nece podrzati.
Srbi sami znaju sta treba a sta ne treba da razumeju. Nije im potrebno da im neki siptar sa strane govori sta jeste , a sta ne..
 
kim jong un GIF
 
Kao prvo, NATO i Amerika nisu učesnici rata u Ukrajini već samo pomagači. To nije isto. Kad si pomagač, tvoja efikasnost je veoma mala. Ukrajina ne dobija ofanzivno oružje plus se gubi dosta vremena na usklađivanje protokola i obuku ljudi jer Ukrajina nikada nije koristila zapadne sisteme. Tako da je pogrešno razmišljanje da gubitak Ukrajine znači da je NATO potučen. Ako NATO zaista bude učestvovao u ratu od Rusije neće ostati ni dugmići, to je valjda svima jasno.
Duboko i izuzetno glupo.
 

Back
Top