kada naletite na dobrog decka,zasto pocnete biti prave kucke?

...zasto zenske, kada nalete na dobroga decka pocnu biti prave kucke ? Stalno nesto proveravaju, cine njega ljubomornim! Pricaju o bivsim deckima kao jako, jako dobrim jjebacima! Sve im pocne biti sumljivo! Moras stalno paziti sta ces reci ! Ko da nose lupu? Zasto je to tako?.....

То си ти, добри момче, на такве наилазио.
Нису све такве.
А те такве су, можда, свесне те доброте код дечка,
па би да буду сигурне у њега,
па га проверавају,
па га чине љубоморним- нешто попут тестирања,
а све то да би га задржале...
Мислим да им је све то непотребно. Превише је.

...zasto zenske, kada nalete na dobroga decka pocnu biti prave kucke ? Stalno nesto proveravaju, cine njega ljubomornim! Pricaju o bivsim deckima kao jako, jako dobrim jjebacima! Sve im pocne biti sumljivo! Moras stalno paziti sta ces reci ! Ko da nose lupu? Zasto je to tako?.....

Ne ponašaju se sve tako.
Možda je ta tvoja malo iskompleksirana, pa te kao stavlja na neke probe, priča o starim ebačima, pretura ti po džepovima i mobilnom...da ti vidiš da nisi jedini i da može da te zameni očas posla, jer je dobra riba ;)
PS. Iskreno da ti kažem, da joj je stvarno stalo do tebe, ne bi ti to radila.

pa sve ti je u naslovu...zato sto 99% riba i jesu ovo sto sam podebljao....

Sta li je to.. dobar decko..

Zena je kucka onoliko koliko joj dopustis da to bude..

Samim tim nije do nje vec do tebe :confused:..

Ma ima skotova, kojima možeš samo da kažeš vidimo se u nekom drugom životu, ćao!

I to je istina..

Opet, vecina tih prica je vise prica o onome ko je pripoveda a ne o devojci..
Uostalom kakva je to kombinacija "kucka" i "dobar" momak?
Sto mi radi ovo, sto ono, a ja cutim, jadan ja ona zensko, ma dajjj..
Ili ona ljubomorna ja nisam, ona ovo ja nisam, ona ono ja nisam, ona zlo ja dobro :roll:..

I to je istina..

Ili ona ljubomorna ja nisam, ona ovo ja nisam, ona ono ja nisam, ona zlo ja dobro :roll:..

ja sam bila sa jednim bas zahebanim likom...ali mene je samo mazio...

I to je istina..

Hm, da foliranje...prijatelj u vezi sa devojkom 10 godina koja je samo
ego manijak i ništa više, čak nije ni lepa pa da pomisliš da ga je to
osvojilo, znači isijava pohlepa iz nje i sad je pitanje da li je i on
negde u biti takav ili bi želeo da bude?

Самном је већ три године, узео сам га кад је имао десет дана, живи у кући, моја кривица што нисам пазио. . . требао сам да га вежем за кваку. . .:D

na sto kraci konopac....znas---kad je neko dobar---ja mu dam sve,a kad me zahebava---bang

Back