kada naletite na dobrog decka,zasto pocnete biti prave kucke?

...zasto zenske, kada nalete na dobroga decka pocnu biti prave kucke ? Stalno nesto proveravaju, cine njega ljubomornim! Pricaju o bivsim deckima kao jako, jako dobrim jjebacima! Sve im pocne biti sumljivo! Moras stalno paziti sta ces reci ! Ko da nose lupu? Zasto je to tako?.....

zato sto zene iza sebe imaju gomilu majmuna koji su ih zezali i pravili retrde od njih.i sad taj dobrica placa za to... prosto, zele da naplate svoje patnje sa nekim majmunom.

...zasto zenske, kada nalete na dobroga decka pocnu biti prave kucke ? Stalno nesto proveravaju, cine njega ljubomornim! Pricaju o bivsim deckima kao jako, jako dobrim jjebacima! Sve im pocne biti sumljivo! Moras stalno paziti sta ces reci ! Ko da nose lupu? Zasto je to tako?.....

Ne znam, ali to mi se stalno desava.

Istraumirane zbog raznoraznih skotova koje svakodnevno sreću:lol:

Pa i mi svakodnevno nalecemo na raznorazne bicarke.

mora da si totalna mekana,pufnasta roze patofna od muskarca kad neko ima potrebu da te tako tretira :) nema druge,zivot te nije mazio.

Eh,pa naivan je onaj koji takve stvari dopusta.Moras imati kontrolu nad situacijom,drugacije ne ide.Ne mislim naravno da treba grubo i bahato da se ponasas,ali vise lukavo i preventivno,neka ona misli da kontrolise situaciju,a u stvari svaki njen potez je isprovociran tvojom vesto postavljenom zamkom.;)

Eh ,zamalo da te podrzim

Back