Када би Србин престао да пуши - уштедео би 14000 динара месечно?!

14ooo dinara je toliko sitna lova da ne vredi osvrtati se na njih. ko ih nema i kome su ozbiljna cifra sigurno neće da ih spali kupujući cigarete
drugo što zvuči maliciozno je srbin koji puši.
kao da niko vise na svetu ne pali cigaretu osim srbina
odreći se pušenja važno je zbog zdravlja a ne zbog novca
ta dva cilja ne mogu da se uporedjuju
Е, Србин може да пуши, а Енглез не. Тамо кутија кошта 14 фунти, што је недоступно просечном Енглезу...
 
Е, Србин може да пуши, а Енглез не. Тамо кутија кошта 14 фунти, што је недоступно просечном Енглезу...
Каже да је 14000 мало. Можда за богаташе. За нас са линије је то итекако значајна пара. А већина пушача живи на линији.

Тих 14000 се могу потрошити на храну, гардеробу, штагод...само не на цигаре.
 
Каже да је 14000 мало. Можда за богаташе. За нас са линије је то итекако значајна пара. А већина пушача живи на линији.

Тих 14000 се могу потрошити на храну, гардеробу, штагод...само не на цигаре.
Само домаћи дуван препоручујем. 2500 дин је сад кило, ако пушиш једну кутију дневно, остаће и за следећи месец.
Осим тога, осећам неку хемију у овом куповном, тако да још и није здраво...
 
Ja sam jutros potrošio 720.dinara. Uštedeo sam nerviranje, odlazak kod lekara, novce za lekove... A super mi je bilo :lol: I pravo da ti kažem, hoću da živim lepo i kvalitetno, pa makar i kraće :)
Rak pluca i metastaze su veoma dobra stvar u zivotu i krajnje je zanimljivo izazvati ih svojim glupim navikama.
 
To bi bilo interesantno kao yt snimak - neko ostavi cigarete te za godinu dana svaki put kada zeli da ih kupi odvoji te pare u neku vrstu kasice.
Prodje godinu dana,otvori kasicu te prebroji koliko para ima - podeli saznanje sa svima te mozda tako ostalima da primer kako duvanska industrija da nestane prestankom kupovine cigareta.
 

Back
Top