Kad Lisce Pada

Koji vam je omiljeni lik u seriji Kad lišće pada?

  • Ali Riza

    glasova: 2 5,4%
  • Hajrije

    glasova: 1 2,7%
  • Ševket

    glasova: 0 0,0%
  • Nedžla

    glasova: 2 5,4%
  • Lejla

    glasova: 6 16,2%
  • Ferhunde

    glasova: 5 13,5%
  • Oguz

    glasova: 6 16,2%
  • Ajše

    glasova: 0 0,0%
  • Sedef

    glasova: 2 5,4%
  • Dževrije

    glasova: 13 35,1%

  • Ukupno glasova
    37
  • Anketa je zatvorena .
Moderna pevacice, jel ti se svidja ova osoba???
seherezada.jpg


Jako je slatka, imam osecaj da mnogo licis na nju :D :D :D :D
 
Moderna pevacice, jel ti se svidja ova osoba???
seherezada.jpg


Jako je slatka, imam osecaj da mnogo licis na nju :D :D :D :D

Jeste, ali je malo ostrokondza, ali ne licim na nju. Ja sam plavusa. ;)

news_1423.jpeg


Vidi kakav baja otkida na nju, a ti nikad neces ovako stajati pored njega:D

On je sladak tu nema sumnje, ali je musliman, tako da prvo mora da sredi oko toga stvari, pa tek onda da vidimo dalje. ;)


berguzar_korel_halit_ergenc.jpg

Kako je Berguzar lepa, nije ni cudo sto Onur ne moze bez nje...

Problem je sto ona ne moze bez njega. ;)
 
Oguz je Lejli kupio auto pa su dosli u goste da se pohvale i to bas na dan kad su Dzemovi dosli da zaprose Nedzlu. Nedzla je nekako bezvoljno pristala da se uda za Dzema i posle toga otisla da sedi u bastu.
Oguz,dok se motao po kuci,cuo je da je Nedzla u basti i naravno.odmah i on otisao tamo :lol:
Tu su se poljubili i bas je u tom trenutku u dvoriste usla Hajrije,koja je bila kod Nejir na kafi.
Hajrije se sva pogubila,istrcala iz dvorista i na zadnji ulaz usla u kucu. Otisla kod Nedzle u sobu i isamarala je. Tu joj je Nedzla priznala da je prvo ona izlazila sa Oguzom i da on nju voli.
Ferhunde je ispricala Hajrije kako je Sedef kriva za sve,posto je prvo ona upoznala Oguza i navukla im ga na vrat.
Kad je Sedef dosla da im donese kolace Hajrije je izvredjala u dvoristu i oterala. Zatim dolazi Nejir sva besna, i pred celom porodicom onako besno kaze kako joj vise nikad nece uci u kuci.
Oguz je provalio da Jaman nije otisao u Nemacku posto mu je pronasao pasos. Pratio je onog prvatnog detektiva,i tako pronasao Jamana. Tu je rekao Jamanu kako se razocarao u njega i kako je gotovo njihovo partnerstvo.
 
Iscrpno, hvala ti punoo.. :)

Joj, baš se mnogo toga desilo... Ne mogu da verujem. :(

A kao Oguz ima toliko smelosti da Jamanu kaže da raskine partnerstvo. Čudno.

Bogme, Ferhunde je baš zakuvala. Jesi Ševket i ona našli stan? Kad će se tornjati iz te kuće?

I šta ta Nedžla hoće..Kakiće, piškiće.
 
Iscrpno, hvala ti punoo.. :)

Joj, baš se mnogo toga desilo... Ne mogu da verujem. :(

A kao Oguz ima toliko smelosti da Jamanu kaže da raskine partnerstvo. Čudno.

Bogme, Ferhunde je baš zakuvala. Jesi Ševket i ona našli stan? Kad će se tornjati iz te kuće?

I šta ta Nedžla hoće..Kakiće, piškiće.

Nema na cemu,ionako danas nemam obaveza pa mogu da kuckam koliko hocu : )

Oguz zna da sad Jaman ima osecaj krivice pa se zato usudio to da mu kaze. Ispao Oguz zrtva...ludilo...
Nesto Ferhunde i Sevket nisu spominjali stan u ovim epizodama. Izgleda oni nece nigde :lol:
 

Back
Top