Јурић: Имамо доказе и фотографије. Пет моћника злоставља децу

Ne nego on nije imao neke zasluge za borbu protiv komunista , niti ih je on privodio pravu i pravdi , jer prosto nije stigao , čim je potpisao Obznanu ( prepisan zakonik iz tadašnje Madjarske i Nemačke koje su godinu dana ranije (uspešno ) izašle na kraj sa komunističkim revolucijama koje su tamo pokušane na razvalinama poraženih imperija ) ,odmah posle se penzionisao dal iz straha(već je bio jedan pokušaj atentata ) ili lošeg zdravlja , a posle par dana je i likvidiran na lečenju .
Inače u suštini borba SHS i KJ protiv komunista i nije bila uspešna ,oni su punih 20 godina bili van zakona , zabranjeni i proskribovani ,a opet su svo to vreme imali jaku ilegalnu organizaciju , uspešno su se uvukli na univerzitet , u fabrike medju radnike , medju intelektualce , pa čak i u buržujske familije gde su deca oficira , industrijalaca , veletrgovaca , ministara i visokih činovnika u velikoj meri prihvatli tu novu i zabranjenu ideologiju koja njihovoj klasi nije predvidjala ništa dobro .
Takodje i boravak komunista po zatvorima , u Lepoglavi , Bileći ,Požarevcu , Mitrovici... je posebna priča, jer su oni iste uglavnom koristili da tamo prave "crvene univerzitete " , pišu, prevode i rasturaju komunističku i anarhističku literaturu,organizuju konspirativne akcije i šire svoju ideologiju na ostale zatvorenike koji veze sa tim pre zatvora nisu imali .

Baš ne volim kada moram da crtam šta sam htela reći zato što neko "pamerutuje" bez ikakve potrebe

Komunisti su nasledili Kraljevinu Jugoslaviju kao državu i naravno da su shodno tome nasledili i znanja u rukovođenju državom i njenim aparatom kao što je policija

U rukovođenju državom i njenim instrumetima nema baš puno mudrovanja , i generalno nije ni važno koja ideologija vlada ... Srbi kao jedini narod od svih ovih , šta li su već, valjda nekih nacija, su imali svoju državu i svoja iskustva , ostali su uglavnom bili portiri, eventualno sitni činovnici i u najboljem slučaju bili su nešto kao.... pa evo plastično kako su izgledali u Beču - kao kada je AV otišao u Vašington pa se slikao ispred Bele Kuće u dvorištu ili kolinda ispred ograde Bele Kuće ...

Komunisti u SHS ili Jugoslaviji nisu bili jedina i glavna i osnovna tema .Kao teroristi ako bi ih uhvatili sudili bi im i to je to
Ali to je u osnovi bila jedna solidna država dok je se nije dočepao Knez Pavle i počeo da političi sa Hrvatima , baš kao što je i SFRJ pukla kada su je se u potpunosti dograbili Hrvati i Slovenci
 
Ово, што се прикрива педофил, или дозвољава да Јурић баца димну бомбу- може да буде опасно по режим; однеће много гласова ово ћутање.
Ако!
Јер- да је неко из опозиције- једва би дочекали да то објаве; чим ћуте, логично је да је неко из режима.
Не верујем да Јурић лаже; нико није толико луд, да се качи са државом, која једино себе брани ефикасно.

Da , ali u osnovi čega je Jurić simbol

Simbol tzv globalističke države u kome je navodno država nesposobna pa joj trebaju razne akcije i "osvešćivanja"

Narod traži državu , a ne neke koji će da povlače po blatu sve i svašta


I 5 helikoptera ili aviona koji nadlete učini više na promociji vlasti neko 100 bombastičnih naslova protiv vlasti
 
VUČIĆ O IGORU JURIĆU I SLUČAJU "POLITIČAR PEDOFIL": Tražim od državnih organa ime te osobe, čak iako je sa naše liste

Jasno je da tužilaštvo govori istinu. Mi nemamo ime. Ja tražim od nadležnih državnih organa da to otkriju - rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić jutros.

Vučić je iskomentarisao jučerašnje trosatno ispitivanje Igora Jurića, osnivača Fondacije "Tijana Jurić" o političaru pedofilu o kom je pričao u javnosti. Jurić je nakon saslušanja rekao da je sve što zna o tom slučaju predao tužilaštvu, dok je tužilaštvo saopštilo da nema osnova za pokretanje postupka i da Jurić nije otkrio o kom političaru se radi.

Vučić na to dodaje da je važno da se otkrije o kome se radi.

- Za mene je od suštinskiog značaja ko god da je ta osoba, čak i da je sa naše liste. Neka se to reši kada god, ali nadležni državni organi to moraju da reše, bez obzira da li će imati nečiju pomoć ili neće - dodao je Vučić jutros.

On je nakon toga prokomentarisao da pomenuti slučaj mora da bude rešen.
- Ako znamo da postoji dete koje je neko obljubio na takav način, a mi nemamo rešenje, onda mi nismo država - istakao je Vučić.

 
Screenshot_1.jpg
 
VUČIĆ O IGORU JURIĆU I SLUČAJU "POLITIČAR PEDOFIL": Tražim od državnih organa ime te osobe, čak iako je sa naše liste

Jasno je da tužilaštvo govori istinu. Mi nemamo ime. Ja tražim od nadležnih državnih organa da to otkriju - rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić jutros.

Vučić je iskomentarisao jučerašnje trosatno ispitivanje Igora Jurića, osnivača Fondacije "Tijana Jurić" o političaru pedofilu o kom je pričao u javnosti. Jurić je nakon saslušanja rekao da je sve što zna o tom slučaju predao tužilaštvu, dok je tužilaštvo saopštilo da nema osnova za pokretanje postupka i da Jurić nije otkrio o kom političaru se radi.

Vučić na to dodaje da je važno da se otkrije o kome se radi.

- Za mene je od suštinskiog značaja ko god da je ta osoba, čak i da je sa naše liste. Neka se to reši kada god, ali nadležni državni organi to moraju da reše, bez obzira da li će imati nečiju pomoć ili neće - dodao je Vučić jutros.

On je nakon toga prokomentarisao da pomenuti slučaj mora da bude rešen.
- Ako znamo da postoji dete koje je neko obljubio na takav način, a mi nemamo rešenje, onda mi nismo država - istakao je Vučić.

Какав лажов!
 
gde god neki kriminal, lopovluk i slično...tu je vučićeva ekipa

Имају монопол на Криминал.
Види,прошло је више месеци од случаја "Јовањица" и нико ништа не обавештава:
-Ко је организатор,дистибутер,саслушања,затвори,шта се догодило са фармом- ??

Немамо појма.Заташкан случај.
 
Разумем ДА СВИ ЖЕЛИМО ДА ЗНАМО КО ЈЕ ТАЈ ПЕДОФИЛ - али уопште не разумем ЧЕМУ ЛИЦИТИРАЊЕ И ПИСАЊЕ РАЗНИХ ИМЕНА НА ОВОЈ ТЕМИ - ЗАИСТА НИЈЕ У РЕДУ !!!
A sve neki iz režimskog kampa
 

Back
Top