Quantcast

Јурић: Имамо доказе и фотографије. Пет моћника злоставља децу

комшија

Legenda
Poruka
64.334
https://srbin.info/drustvo/juric-im...esignal&utm_medium=push&utm_campaign=web_push

Београд -- Оснивач Фондације "Тијана Јурић" недавно је обелоданио да је пет моћника из Београда, Новог Сада и Суботице имало односе са децом, пишу "Новости".

1579685313800.png

Игор Јурић

10:26 22.01.2020.

„Доказе и фотографије које поседујемо, а тичу се људи познатих јавности који злостављају децу, нису само код мене. Имају их и моја два пријатеља, и уколико ми се нешто деси, они ће их пустити у јавност“, каже за тај лист Игор Јурић.

Према речима Јурића то је „јавна тајна“ коју до сада нико није имао смелости да објави.

„Знао сам да то постоји, тачније сви у друштву, па и ви, новинари, посебно знате да је то, како се популарно назива, ‘јавна тајна’. Први пут су нам људи који поштују рад Фондације и који нам верују доставили и одређене доказе“, истиче Јурић.

„Конкретно, радимо већ дуго на овоме, тешко је доћи до ових људи, тешко је доказиво све о чему причам. Људи који су укључени у борбу против трговине људима знају о чему говорим. Пријаве ћемо поднети онда када буде довољно доказа да их пошаљемо тамо где им је и место. Имамо материјал да их јавно обелоданимо, али мени то није циљ. Желим да их видим у затвору. У разговору са нашим правним тимом, сложили смо се да морамо доћи до још неколико кључних ствари. Свесно сам ово обелоданио, да ти људи знају да ми знамо за њих. Хвала и храбрим људима који много ризикују тиме што нам помажу“, казао је Јурић.

СМРТ ПЕДОФИЛИМА!
1579685427200.png

a bre Milun

Elita
Poruka
19.239
https://srbin.info/drustvo/juric-im...esignal&utm_medium=push&utm_campaign=web_push

Београд -- Оснивач Фондације "Тијана Јурић" недавно је обелоданио да је пет моћника из Београда, Новог Сада и Суботице имало односе са децом, пишу "Новости".

Pogledajte prilog 640064
Игор Јурић

10:26 22.01.2020.

„Доказе и фотографије које поседујемо, а тичу се људи познатих јавности који злостављају децу, нису само код мене. Имају их и моја два пријатеља, и уколико ми се нешто деси, они ће их пустити у јавност“, каже за тај лист Игор Јурић.

Према речима Јурића то је „јавна тајна“ коју до сада нико није имао смелости да објави.

„Знао сам да то постоји, тачније сви у друштву, па и ви, новинари, посебно знате да је то, како се популарно назива, ‘јавна тајна’. Први пут су нам људи који поштују рад Фондације и који нам верују доставили и одређене доказе“, истиче Јурић.

„Конкретно, радимо већ дуго на овоме, тешко је доћи до ових људи, тешко је доказиво све о чему причам. Људи који су укључени у борбу против трговине људима знају о чему говорим. Пријаве ћемо поднети онда када буде довољно доказа да их пошаљемо тамо где им је и место. Имамо материјал да их јавно обелоданимо, али мени то није циљ. Желим да их видим у затвору. У разговору са нашим правним тимом, сложили смо се да морамо доћи до још неколико кључних ствари. Свесно сам ово обелоданио, да ти људи знају да ми знамо за њих. Хвала и храбрим људима који много ризикују тиме што нам помажу“, казао је Јурић.

СМРТ ПЕДОФИЛИМА!
Pogledajte prilog 640065
dole VUCIC a kad on padne Srbija ulazi u NATO pa srpski sinovi pod americkom zastavom ginu u Staljingradu protiv brace rusa...........

vidis KOMSIJA, koju god temu otvoris , znamo na sta ciljas. ..................ne znam zasto al odmah svi znaju zasto otvaras temu.

Обилић

Domaćin
Poruka
3.192
https://www.novosti.rs/vesti/naslov...vna-je-tajna-da-orgijaju-s-decom-od-12-godina

Игор Јурић изнeо шокантнe тврдњe:

Знам за битнe људe у зeмљи који су пeдофили! Јавна јe тајна да оргијају с дeцом од 12 година
... ...

https://www.novosti.rs/vesti/naslov...cajevima-seksualnog-zlostavljanja-maloletnika

Нисам јeдини који има доказe, уколико ми сe нeшто дeси моји пријатeљи ћe објавити фотографијe:
Игор Јурић о новим случајeвима сeксуалног злостављања малолeтника
... ...

Игоре, ово што ти радиш личи на уцену !
Да сам на твом месту ја бих те слике анонимно објавио ...

Alter_Ego_

Legenda
Poruka
53.245
Snalazio se ... zamisli zivis u Srbiji i gledas samo politicare koji kradu , ne mozes da ostanes ravnodusan.

Inace prati botove , znaju oni ko je pedofil u hunti... vidi ih kako panice.

Што се ти и ја нисмо сналазили крађом нафте на велико и мало?

Или Мита?

Него, баш он?

Cosmopolite

Legenda
Poruka
69.336
Што се ти и ја нисмо сналазили крађом нафте на велико и мало?

Или Мита?

Него, баш он?
Odlicno pitanje , u svakom sistemu postoje izgleda povlasceni.

Ali nije to pitanje sada.

Juric treba to da objavi , sta ceka , uplatu ?

Обилић

Domaćin
Poruka
3.192
Је бем те демокретенијо,
сви ми овде немамо ни трећину порука
колико има Алтер егоиста и Комична.
Еееј, колики утицај на јавно мњење !

Ко су они ?

Па навијају против Јурића а педофиле гурају под тепих,
као да то може ... хехехе ...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.