JSO

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Alo bre! Jeste VI normalni?Znate li o cemu pricate?Ono,ko uredjuje ovaj forum i ovako je ok...tolko joj znanje,ili neznanje,tek lepo joj...........
Elem:JSO:
63 padobranska
PJP jedinica za specijalne intervencije
SAJ,za spec.operacije
i
najbolja.....
najaca...
NAH NAJ.....
72 -ga danilovgrdaska.....
JSO je nastala od svih ovih jedinica.
Josh neshto?
 
DON:
Alo bre! Jeste VI normalni?Znate li o cemu pricate?Ono,ko uredjuje ovaj forum i ovako je ok...tolko joj znanje,ili neznanje,tek lepo joj...........
Elem:JSO:
63 padobranska
PJP jedinica za specijalne intervencije
SAJ,za spec.operacije
i
najbolja.....
najaca...
NAH NAJ.....
72 -ga danilovgrdaska.....
JSO je nastala od svih ovih jedinica.
Josh neshto?

Ti ne bi da javno pricas, a pricas. Kao prvo. Drugo, nije tacno da su jedinice koje si pobrojao one na koje se misli ovde - jasno je bila postavljena tema. Vidjao sam ih na ratistu samo kako nama obicnima bacaju iz dzipova (sminkerskih, ne vojnih) dobre cigarete i jure tamo amo. Uvek tamo gde su bili video se veliki plamen i puno dima. Zarili su i palili, uostalom kao sto svi rade po svim ratistima, ali i dalje tvrdim - nisam siguran da su bas regularni svojom pozicijom i delovanjem te nisam uveren u patriotske motive, vec neke druge. A neki mi i nisu licili na olicenje profi vojnika koji obavljaju svoju profi duznost vec pre na neke "sa kajlama" u civilstvu. Usli smo u selo gde su oni prosli - prva slika je bila razbijena decija kolevka, ona starinska drvena tamno zelene boje i otvorena zenska tasna sa razbacanom sminkom i zenskim stvarima po blatu... Gadi mi se to preturanje po stvarima civila - jeli to casno ratovanje specijalno obucenih heroja? Naravno, ne mislim na sve generalno, mislim da je bilo i pravih boraca i heroja i njima svako postovanje, ali... ti pojedinci, sa kojima se te jedinice nisu mogle da obracunaju, stvorile su kod mene negativnu reakciju. Da su zaista heroji znali bi da se drze kao junaci svi i da sprece one druge da blate jedinicu. Poenta je u jedinici, pojedinac je samo sraf - bar bi tako trebalo da bude u svim jedinicama, a ne da sraf dovodi u pitanje masinu. Da zavrsim, bilo je i ljudi i neljudi i sa jedne i sa druge strane, ali mi nismo smeli da dozvolimo ni jednome nasem da bude necovek pa i po cenu da ga...
 
To su jedinice iz kojih je nastao JSO! Nisam ti ceo post citao,jer mi se gadi.zasto mi se gadi?Jer nas nazivas ubicama?!Jer si ZABOGA video dim i zgarista.Sta je trebalo da vidis?Torte,banane,cvece?
Rat je bio.Neko je i taj prljavi posao morao da obavlja.ja nikako necu reci da je sve bilo regularno,da su SVI bili i da su sad cisti pred Bogom.Nisu! Dakako da nisu.Ali,brate moj,JSO je bila ZVANICNA formacija(uzmi bre knjigu Milovana Drecuna,DRUGI KOSOVSKI BOJ,da je lazljiva,on bi odgovarao,knjiga ne bi ni izasla).Bilo je situacija koji nikako ne sluze na cast ni jednoj vojnoj formaciji,pa ni JSO.Ali,ono je valjalo izdrzati.TI si gledao dim i vatru,mi smo bili unutra.To sto sam se "ofirao",kako ti kazes,pa javno,nista za to,jer nista i ne krijem.Uostalom,kako da ti odgovorim(nikad nisam ostao bez odgovora) kad niti se uclanjujes,niti mail saljes.Reko si da ces poslati i ipitati.Nisi...tvoja stvar.....

Ovom sto sa Hagom preti,ma daj bre.....


Uzgred,opet su napali Siptari...malo je bio zadnji slucaj sa Majorom i 7 vojnika.Malo im je.Opet napadaju,pucaju i pozivaju se na pregovore!Tipicno Siptarska posla.Ista prica,samo sto na jednoj strani nisu vise isti ljudi.Drugi su,al prica ista.

Zato,pisac ovih redova,nikad vise u uniformi.Ali nikad.......
 
WOW, DONE, PA TI SI NEKA FACA! UPRAVO SI NAM UKAZAO NA TO DA SI I TI BIO U NEKOJ UNIFORMI! MA JSO BI SIGURNO RESILA PROBLEM SIPTARA, MA GARANTOVANO! AJDE TI PRAZNOGLAVAC, IDI MALO RADI SKLEKOVE, AJDE POLAKO...
VIDIM DA TI NEDOSTAJE CIKA SLOBICA, DRUSTVO U KOME GLAVNU REC VODE CELAVI NEPISMENI MAJMUNCICI KAO TI, I PRODAJU NAM MUDA ZA BUBREGE PRICAJUCI PRICE O NEKIM "HEROJSKIM JEDINICAMA" DOK IZA SVEGA TOGA VALJAJU BELO I FURAJU FAZON "SA IMA TE-BRA?".
SAMO SE TI NERVIRAJ, BAS JE TO FINO, ZNACI DA SE STVARI DOVODE U RED. HVALA BOGU DA JSO SPADA U FORUM ISTORIJA!!!
(STRANI PLACENIK)
 
Covek naprica sta sam,kako izgledam,belo valjam(drogu valjda),fali mi Slobica,da smo samo krali,plajckali,silovali,da smo istorija....
Covek napisa i potpisa se kao:
STRANI PLACENIK?!

Hahahahahhahahahahhahahhahahahha
Znas kad ces mene da iznerviras?Nikad...Pisi ti.....
 
Momce,decko,decace,boy,Pukovnice,pokojnice.....sta li si vec,nije bitno...
Tek,
Zar nisi znao:Istorija se ponavlja,ovako ili onako.
Quanto qosta tvoje usluge?!
 
STO JE BABI MILO TO JOJ SE I SNILO...
SKUPO KOSTAJU USLUGE, REKOH TI DA SAM STRANI PLACENIK!!! (tako nas je nazivao tvoj slobica)
 
JAA:
STO JE BABI MILO TO JOJ SE I SNILO...
SKUPO KOSTAJU USLUGE, REKOH TI DA SAM STRANI PLACENIK!!! (tako nas je nazivao tvoj slobica)

A DEDI SE SNILO,BAS TO STO JE BILO.....

Kad budem imao potrebu za stranim placenikom,imacu te u vidu.Naredne 30 god. valjda necu imati.

P.S.O'sh da ti sredim za Avganistan?Ovo ozbiljno.....
 
Kao prvo,ne moze niko ko ne zna,da lupa gluposti i da vredja i opanjkava jednu jedinicu koja je mogla da parira svakoj elitnoj jednici na ovoj planeti.Zar su oni ubice zato sto su ubijali ljude koji vrsljaju po srpskik kucama i koji ubijaju i proganjaju sve sto nije srpsko?!
Rendzeri i Delte se takodje bave slicnim poslovima posto su oni jedinice koje samo rade svoj posao.Zar njih nekad neko okrivljuje?Mislis li o tome?
Udjes u kucu kod nekog alije ili balije i prosviras mu mozak,zar je to smisao?!-Mogu reci da nije,ali kad malo bolje razmislis,taj alija je do malopre bio sa balijom u tvom dvoristu ( npr. Kosovo) i klao ti je sve od reda,a da ni on sam ne zna zasto.Mozda zato sto mu je neki oficir rekao da uzme pusku i da ide da ubije svog prvog komsiju srbina i da ce tako sebi da stvori vecu sigurnost u komsiluku,a oficiru je receno da ce oni zajedno svi da stvore veliku albaniju.To oficiru nije rekla njegova baba ili tetka nego ljudi zbog kojih je svaki rat nastao,krupne glave,a ti ljudi su obicno na kraju cistih ruku mada ponekad se desi da plate zbog svojih suludih ideja.Velika Albanija? : ) To je smesno jer nemaju struje ni u onoj njihovoj Maloj Albaniji,a oni bi jos vecu.Polovina stanovnistva tamo ne zna da rukuje sa vodokotlicem,a oni bi vecu zemlju.To je vec pomalo zalosno i malo vise smesno,ali kako za koga.
I onda kad jednom dojadi Srbima da im Alija,Balija,Hasim i kompanija skacu po glavi onda neko salje JSO da im da po picki.Ovi im naravno daju kao sto je bio slucaj kad je 11 pripadnika JSO za 8 min razbilo masu ove bagre.Koliko je tu istine proveri sam.Mislim na tebe "Strani Placenice"
Desi se da neko usput corne neki TV ili video kao cika Kure,ali zna se ko moze i kad moze da corise.Ako je bilo baraba u takvim jednicima onda budi siguran da nisu svi jer ima i ljudi kojima posao operativca u ovakvim jedinicama predstavlja san o kojem su mastali od malena.
Mastati da budes ubica?! Opet malo retorike.
-To nije nicija masta,ali mastati o tome da obuces uniformu jednog dana i da krenes da gonis pravdu.To je bio san mnogih vojnika i operativaca,ali mnogi kad shvate o cemu je rec tada su zateceni i ostaje ona stara "Hoces,Neces?"
Nadam se da razumete ovih par redova.
Ako i dalje mislis da su svi ljudi i pripadnici ovih jedinica bili barabe i nasilnici onda lepo reci onim majkama sto traze svoje sinove i muzeve koji su nestali odavno da okrenu broj nekog Hasima,Haljima,Balije jer oni sigurno znaju vise o tome nego neki Milan,Petar ili Radovan.
 
DON:
JAA:
STO JE BABI MILO TO JOJ SE I SNILO...
SKUPO KOSTAJU USLUGE, REKOH TI DA SAM STRANI PLACENIK!!! (tako nas je nazivao tvoj slobica)

A DEDI SE SNILO,BAS TO STO JE BILO.....

Kad budem imao potrebu za stranim placenikom,imacu te u vidu.Naredne 30 god. valjda necu imati.

P.S.O'sh da ti sredim za Avganistan?Ovo ozbiljno.....

Granica Kosare? 1997 god? Prostrelna,snajper?72 Danilovgradska spec.jed.Da li je DON taj DON?
Ako je taj,POZDRAV Kapetane! ! !
 
Done, pa sto ne procita moj post do kraja? Tada bi video da si samo potvrdio ono sto rekoh. Isto kazes samo malo drugacije. Ti si blagonakloniji prema onima koji se nisu OK ponasali, a ja ih bas ne gotivim zbog toga, jer su svojim ponasanjem doveli do toga da javno mijenje misli o svima njima (vama) lose.
disk, kiria ili praksis - tako sam uclanjen na ovom forumu - dajte mu vi koji vodite ovaj forum moju adresu.
 
Pit:
DON:
JAA:
STO JE BABI MILO TO JOJ SE I SNILO...
SKUPO KOSTAJU USLUGE, REKOH TI DA SAM STRANI PLACENIK!!! (tako nas je nazivao tvoj slobica)

A DEDI SE SNILO,BAS TO STO JE BILO.....

Kad budem imao potrebu za stranim placenikom,imacu te u vidu.Naredne 30 god. valjda necu imati.

P.S.O'sh da ti sredim za Avganistan?Ovo ozbiljno.....

Granica Kosare? 1997 god? Prostrelna,snajper?72 Danilovgradska spec.jed.Da li je DON taj DON?
Ako je taj,POZDRAV Kapetane! ! !

Pit 8)
Pozdrav.....
 
praksis:
Done, pa sto ne procita moj post do kraja? Tada bi video da si samo potvrdio ono sto rekoh. Isto kazes samo malo drugacije. Ti si blagonakloniji prema onima koji se nisu OK ponasali, a ja ih bas ne gotivim zbog toga, jer su svojim ponasanjem doveli do toga da javno mijenje misli o svima njima (vama) lose.
disk, kiria ili praksis - tako sam uclanjen na ovom forumu - dajte mu vi koji vodite ovaj forum moju adresu.

Pazi,
Ja cu uvek braniti JSO!Ali UVEK!
Koga da uzmem da za primer da razmatramo?AGIMA CEQA?
Nece moci.Tamo na Svastari,pogledah...najezio sam se,sva sreca da je zatvoren taj Topic,inace bih veoma rado odgovorio Gazdarici.
To mozda za nju i ostale,on slovi,za Komandanta tzv.KZK-a.za mene,za NAS je najobicnija svinja,bitanga,nesto najgore od ljudske vrste!Nije on nikakav komandant,nit postoji KZK-a.Ne kazem da nece,jer nema vvise ko da im zabrani.Kosovo je kaput za Srbe!Moz mi da pricamo bajke i da se lazemo.Kaput!
On je bio komandant njihove tzv.OVK-a.Znamo ko su oni bili i sta su radili.Sta bre citam ja ovde?Citam za neko dete u mesalici,jer je taj neko cuo too na TV CG,valjda?Tako valjda napisa.On je cuo i video to na TV.ha...sta bre ja da pricam?Sta ja,MI,sta MI da kazemo.da pricam o lancu sa SRPSKIM USIMA?O tome li?Ma daj....,
Ne pada mi napamet.....
Bavim se drugim poslom.....
Vi slavite sto je CEQU pusten.Mi cemo naravno dati sve sto valja.Pa i Generala Lazarevica.Ej bre!Aloooooooooooo...Gen.Lazarevic je jedini bio na terenu.Al mi cemo ga dati.Zivi bili pa videli.Dacemo sve!Nek mene ovde nazivaju SLOBISTOM,nisam to sigurno,nek nazivaju kako oce,al nisam ni DOSISTA!To tek nikako.
Ne zelim vise o tome niti reci.
 
Pitanje za Dona.Sta znas(iz licnog iskustva)o Jovici Stanisicu,Frenkiju Simatovicu(osnivacima JSO-a),Zvezdanu Jovanovicu,Legiji i slicnima?Svi pomenuti su ili u bekstvu ,ili u CZ-u ,ili u Hagu.
Po tome zakljucujemo da bas i nisu neki veliki heroji,zar ne?
 
Lazar:
Pitanje za Dona.Sta znas(iz licnog iskustva)o Jovici Stanisicu,Frenkiju Simatovicu(osnivacima JSO-a),Zvezdanu Jovanovicu,Legiji i slicnima?Svi pomenuti su ili u bekstvu ,ili u CZ-u ,ili u Hagu.
Po tome zakljucujemo da bas i nisu neki veliki heroji,zar ne?

Cuo sam za njih.....
Ja ipak vise zanm o Hasimu Taciju,Agimu Cequu,Ramusu Haradinaju,Ljiljamu Patihu...te Siptarske "junake".....A da se ti ne zoves Murat,ili Bajazit???????????
Vise bi ti pristajao taj nick,a?
Hebi ga,samo primecujem...........
Nisi pomenu najveceg junaka na Kosovu,za vreme ovog rata mislim,Generala Lazarveica.....
 
Ne nisi me shvatio ja sam apsolutno na srpskoj strani,medjutim zanima me tvoje licno misljenje o tim ljudima jer si rekao da uvek branis JSO a njihovi komandanti i operativci su uglavnom u Hagu,dok je na primer Zvezdan Jovanovic koji je ubio Zorana Djindjica bivsi pukovnik JSO-a.O tome se radi,a tom Lazarevicu svaka cast.
 
Mihailo:
Neki ih zovu "crvene beretke",neki "frenkijevci",zvanicno ime im je Jedinica za specijalne operacije.Zanima me vase misljenje o ovoj jedinici koja je po mnogima imala ogroman uticaj u najskorijim ratovima.

ma kakve specijalne operacije ako se pljacke i klanja mogu nazvat specijalnim operacijonda ok
 
Lazar:
Ne nisi me shvatio ja sam apsolutno na srpskoj strani,medjutim zanima me tvoje licno misljenje o tim ljudima jer si rekao da uvek branis JSO a njihovi komandanti i operativci su uglavnom u Hagu,dok je na primer Zvezdan Jovanovic koji je ubio Zorana Djindjica bivsi pukovnik JSO-a.O tome se radi,a tom Lazarevicu svaka cast.

Ovaj gost gore,ne znam ko je,i ne rado komentarisem GOSTE,ali je reko malte ne ono sto mislim.Ajmo redom:
NE POSTOJI NA SVETU UVEZBANIJA JEDINICA OD NASE JSO!
Znate li zasto?Zato sto smo 10 god. ratovali.Drugi nisu.Vid kako Ameri ginu u Irak.Svaki dan.Al,oni su prosli obuku,rat ne.Mi i ijedno i drugo.Kad kazem MI,mislim na sve one koji su bili na ratistima,bilo ko vojnici,oficiri,dobrovoljci.
Ovako,da se mi nesto lepo razumemo.Vi meni jedno ime pripadnika SPEC.SNAGE,ja se povlacim!Jedno ime koji je pljackao i silovao na Kosovu.Aloooo...da se razumemo,jedno ime pripadnika SPEC.SNAGE,pa i pripadnika ondasnje vojske Jugoslavije.Kolko ja znam,takvi izuzeci,takvim izuzecima se sudi.Osudjeno je dosta u vojnom zatvoru u Nisu.Znaci,sudi se.
Zvezdan Zveki Jovanovic.Njemu kolko znam tek predstoji sudjenje?Ili je vec zavrseno?Sta je sa tvrdnjom Velousnica(Djindjicevog telohranitelja) da je bio i treci pucanj?Zvanicno 2 pucnja.Sad ovaj koji je i sam dobio metak,kaze TRI?!Ko koga laze ovde? Odmah da se razumemo,ako je Zveki pucao,ima da odgovara.Uopste,nisu oni pucali u Djindjica premijera,pucali su u jedinog coveka koji je mogo i vodio ovaj narod kako tako.Oni koji su ga ubili....nek razmisljaju.Ja necu.Nemam blage veze s tim.Osim ,sto mi je kao i svakom gradjaninu,zao coveka.Premijera.No to,ima ko da utvrdi,prepustimo to njima,zar ne.Ko je kriv,ova drzava ima zakone,pa po njima.Bilo je pitanje,da se vratim na to,sta mislim o Zvezdanu?Kao SPEC. sve najbolje.Ali,ako je pucao,zna se...samo je pitanje,da li je samo on pucao.Nije vazan okidac,vazan je onaj ko naredi da se okidac povuce.Znamo li ga mi?Ja ne,a Vi?

Ovog Kineza gore,pa vido sam koje je godiste,bolje nek nastavi da igra klikere dok jos moze,ili da gleda da mu devojka vise ne bezi.

Bilo je pljacki i silovanja.U Bosni narocito.Beli orlovi,recimo.Al to nema veze ni sa ondasnjom JNA ni sa tada posebnim jedinicama,63-padobranska,72 Danilovgradska,PJP.....Ne mesajte babe i zabe.
Kaze kinez,sta ima da razmisljam i mislim o ubicama,onima koji su silovali,pljackali...Kaze ovaj Kinez gore.Sad,vidim Golf 4-ka,stranac,nije bas Kinez.Al stranac.Valjda nije cuo za skorasnji Gorazdevac.Vi ste culi,nadam se.Alooooo...rata vise nema.Ali ima Gorazdevac.Ali ima Veliki Trnovac.Ali ima Urosevac.....
E sad zamislite samo,kako je bilo dok je bilo rata dole.Sta su tek onda Siptari radili.Od besa.Sad iz razonode.Tad je i imao ko da spreci,sad nazalost.....Svi smo svedoci.
Hag?!
Ja se slazem,ko je kriv u Hag!
Ali bre majku mu,pa zar i Mladic,Lazarevic...
Sta Lazarevic?Covek bio na terenu.Zasto on?Sto je slusao naredjenje da se bori?E nece moci.Taj koji mu je davao naredjenja,eto ga u Hag.Sinoc,Klopka emisija,gosti Perisic,jedan socijalista i jedan advokat,clan Helsinskog odbora za ljudska prava.Taj poce da pljuje po Srbe.Ko Natasa Kandic.Al misli da je pametan.Udvara se Perisicu,al sve protiv Srba.A Srbin.Gleda ga General,pa mu ladno Americki rece:Jadna je zemlja u kojoj svoj narod zastupaju ovakvi ljudi.I jos rece:Kako ce nas svet ceniti,kad mi sami sebe ne cenimo.Sinoc,u Klopci.
Toliko.....
 
Ovako. Ja mislim da je rat kao drustvena pojava sama po sebi necovecna i neljudska aktivnost, a mi koji smo ucestvovali ucestvovali smo u necemu sto je po prirodi stvari neljudsko i necovecno. Mi smo branili svoju domovinu i bili smo prinudjeni na to jer smo bili ugrozeni. Zato i ja tvrdim da smo mi ucestvovali prinudom u odbrambenom ratu. I to je pitanje casti svakog coveka koji je clan jedne zajednice (ne postujem dezertere). Medjutim, rat je u toj meri prljava stvar da svi se "uprljalju" njime, manje ili vise. I to ostaje kao trajni "defekt" u nama jer je rat najprljavija stvar u koju je covek "bacen". Ipak, neko u njemu "uziva" i to ne smatram normalno reakcijom normalnog coveka. Mislim da profesionalni ratnici i ratnici koji su "zavrsili" rat moraju posle rata da prodju kroz "ciscenje" kako bi nastavili normalno da zive, a nasa zemlja nije pruzila to svojim borcima - zaboravila ih je kao da nisu ni bili tamo gde su bili. To nije fer, nije ni ljudski. Prepusteni smo da se svako nosi sa svojim kosmarima kako zna i ume. Tesko je to, cak i danas posle vise godina - pokatkada. S druge strane, neki su se tokom rata "uprljali" vise no sto se smelo i trebalo i oni trebaju da odgovaraju za ono sto su cinili i pred Bogom i pred ljudima. Jer i drustvo se mora "ocistiti" od prljavstine koju svaki rat nosi sa sobom - treba se suociti sa svime time da bi se nadvladalo i potom krenulo dalje sto je moguce zdraviji i "cistiji". Ocito je da smo i tu zakazali i otuda moja reakcija na DON-ovu pricu, a ne da protivurecimo bilo kome. I na kraju, postujem svakog casnog, hrabrog i postenog borca - ali ne mogu da prihvatim da su svi i a prirori casni, hrabri i posteni. Bilo je svacega "dole" i kukavica, i dezertera, i jajara, i ovoga i onoga i njih moramo da odvojimo od vecine koja je bila casna, hrabra i postena. Da ne se ne "uprljamo" vise no sto moramo.
 
Pa u cemu je onda vic,Praksis?
Rekoh li ja da samo branim ono sto znam. Ne mogu ja braniti ...recimo,neku dobrovoljacku jedinicu.To nikako.Jer,bilo je tu svega i svacega.Bio si dole,znas kako je.Alkohol pa cak i droga cinili su svoje kod pojedinaca.Ti sad odgovaraju.Medjutim,SPEC.SNAGAMA to jednostavno nije bilo moguce.Nije bilo moguce bilo sta od toga upotrebljavati.Jednostavno je to.Od 24 sata ,25 mora da si budan.Ne kazem ja ,da smo mi sad neke Stepe Stepanovici,Misici,Belimarkovici...to smo sta smo bili.Neki su ostali,vecina je otislo.Gde?Ne znam.....Znaci,bilo kakva vrsta opijanja...Niti alkohol,ponajmanje droga.Problem je ovde,to je ceo problem,sto JSO ne moze nikako biti ZLOCINACKA!Nit moze regularna vojska.
Ako je ZLOCIN to sto smo se na svoj neki nacin borili protiv Siptara,Mudzahedina,placenika,pa i pripadnika Al kaide,onda ja zaista ne vidim svrhu mog pisanja vise.
O tome kolko drzava vodi red o borcima,ne bih o tome.O kosmarima jos i manje.Ja jednostavno zivim zivot za danas i sutra.Juce je bilo.....
 
E Done, ti i ja ma kako reagovali ovde, razumemo se dobro, a ja mislim da bas treba da progovorimo o odnosu prema nama i zato cu pokusati da zapocnem temu "ratni veterani - gde ste i sta vam se zbiva", hajde da malo popricamo o tome - mislim da nas to boli najvise i pokatkada "izletimo" tj. "odlepimo" od toga. Sta mislis, da pocnemo tu temu i da nasa braca progovore gde su sada, sta rade i sta im se sve zbiva u glavama, srcu i zivotu?
 
Praksis,
Ne mislim da je to dobra ideja,jer jednostavno zivimo u nekom bunilu od vremena.Ja se ne bojim,ali .....
Druga stvar,ovaj Pit,ja znam gde su moji momci sad.Puno ih je ostalo,puno i otislo.Preko grane.
U vezi sam samo sa dvojicom-trojicom,oni sa drugima,tako da znam gde su.Ne znam,na kraju krajeva,ko bre kaze da smo mi VETREANI?!Hahahahhahahhaahahhaa,pa ne daj Boze,ne daj Boze,da opet nesto bude(mada su sanse za to ravne "0") ko ce ici,sta mislis?!Ova deca iz inostranstva?!Nemoj da ti se maje pamet.Opet cemo mi.....
Mada sam se ja zakleo :Nikad vise u uniformi.....
 
DON:
Praksis,
Ne mislim da je to dobra ideja,jer jednostavno zivimo u nekom bunilu od vremena.Ja se ne bojim,ali .....
Druga stvar,ovaj Pit,ja znam gde su moji momci sad.Puno ih je ostalo,puno i otislo.Preko grane.
U vezi sam samo sa dvojicom-trojicom,oni sa drugima,tako da znam gde su.Ne znam,na kraju krajeva,ko bre kaze da smo mi VETREANI?!Hahahahhahahhaahahhaa,pa ne daj Boze,ne daj Boze,da opet nesto bude(mada su sanse za to ravne "0") ko ce ici,sta mislis?!Ova deca iz inostranstva?!Nemoj da ti se maje pamet.Opet cemo mi.....
Mada sam se ja zakleo :Nikad vise u uniformi.....

NIKADA VISE - DONE. NIKADA VISE. A ja kazem da smo veterani pa cak i ona deca od dvadeset i pet godina sto su prosla kroz to. Mani se ratovanja i iscekivanja toga - nema toga vise. Proslo je, isparilo vreme boraca - dosla su druga vremena.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top