Još uvek tvrdite da Milošević nije bio kriminalac?

no_problem:
Не знам какво пребивалиште помињеш. Живим у Београду од када сам се родио и тачно знам ко је ко. Исто тако знам ко сам ја.
Одлично видим да све знаш, само не знаш да упоредиш како се живело за време Слобе, а како сада.
 
ПА ево овако. За време Слобе струја није била овако скупа. За време СЛобе си могао да живиш од онога што зарадиш. Ко је вама крив па нисте знали како да зарадите новац.

Не кажем да је било сјајно, али сада је још горе.
 
no_problem:
ПА ево овако. За време Слобе струја није била овако скупа. За време СЛобе си могао да живиш од онога што зарадиш. Ко је вама крив па нисте знали како да зарадите новац.

Не кажем да је било сјајно, али сада је још горе.

Ovo za struju je tako dobro, pa nije ni bilo struje.... bile restrikcije
živeo si od onoga što zaradiš, a snalaženje je pretpostavljam šverc, ratno profiterstvo ili nešto treće?
 
no_problem:
ПА ево овако. За време Слобе струја није била овако скупа. За време СЛобе си могао да живиш од онога што зарадиш. Ко је вама крив па нисте знали како да зарадите новац.

Не кажем да је било сјајно, али сада је још горе.
O cemu ti trabunjas/ Nismo znali kako da krademo, to hoces da kazes, kada je plata bila 5 maraka. Pa ti strasne price pricas.
 
За рестрикције мислим да немаш право да кажеш ништа. Ако наставиш доказаћу ти и зашто, зато боље немој, јер ћеш бити врло лоше расположен због тога.

Што се тиче зараде, мислим да је могао свако да заради колико је хтео, ако је био способан. Значи ти си неспособан, па ти лепо овако.
 
no_problem:
За рестрикције мислим да немаш право да кажеш ништа. Ако наставиш доказаћу ти и зашто, зато боље немој, јер ћеш бити врло лоше расположен због тога.

Што се тиче зараде, мислим да је могао свако да заради колико је хтео, ако је био способан. Значи ти си неспособан, па ти лепо овако.
Видим да си ти неки врло способан. Поготово си способан за лупетање.
 
no_problem:
За рестрикције мислим да немаш право да кажеш ништа. Ако наставиш доказаћу ти и зашто, зато боље немој, јер ћеш бити врло лоше расположен због тога.
Zašto nema pravo, sad nema restrikcija, tad ih je bilo.
no_problem:
Што се тиче зараде, мислим да је могао свако да заради колико је хтео, ако је био способан. Значи ти си неспособан, па ти лепо овако.
Zarađivali su lopovi, dileri, prostitutke, reketaši ...gde ti spadaš?
no_problem:
ПА ево овако. За време Слобе струја није била овако скупа. За време СЛобе си могао да живиш од онога што зарадиш. Ко је вама крив па нисте знали како да зарадите новац.

Не кажем да је било сјајно, али сада је још горе.
Ti si valjda 10. radikal koji se ovde pravi blesav. Hajde sad lepo da izlistaš uporedne podatke za jul 2000. i jul ove godine i to: nacionalni dohodak po stanovniku, inflaciju, devizne rezerve, prosečan lični dohodak, izvoz, industrijsku proizvodnju...ajd' dosta ti je za sad. Čekam... ;)
lukegb0b.jpg
 
Norma Kampl:
Ти се свакако - шалиш? Простије речено - захебаваш...

Мислим, ови, доиста, углавном, нису никакав ниво, нити нарочита "господа", али, ипак, овај... мислим...

:):):)... mislio sam na oblik vladavine... znao je posao. to shto je povilenio nema toliko veze sa ovim shto pishem. centralna vlast i njena organizacija je bila napravljena po najboljim principa. znalo se ko je smeo da drpa i koliko... ko je prekrshio... cap. ovi posle njega :):):) dileje, samo su im lova i reket bili vazni. zaboravili su osnovni princip... princip rechi i obecanja. zato ce do kraja zhivota mnogi ici da pishaju sa pratnjom telohranitelja. biti mafioso i igrati se mafiosa su dve priche.. zato npr. na najdetaljnijem sajtu kao shto je sajt cie...nema ni pomena o nekima, ko da nisu ni postojali. ako neko zna ko je igrach, oni znaju.
 
Norma Kampl:
Ма дај...

У чему је, и како, 'леба ти, тај "испао људско биће"?

norma... ono shto mislish o njemu, mislio sam i ja svih onih godina... ali razmisli i seti se one chuvenme priche o klincu koji je vikao vuk chuvajuci ovce... treci put kad je stvarno vuk doshao, niko mu nije verovao. tako je i sa hashkim sudjenjem. svakim danom, svaka stvar koja je tamo izrechena iz njegovih usta otelotvoruje se kroz svakodnevna deshavanja.. politchka i ostala.
 

Back
Top