Interesantno je da narodu u Srbiji ne smeta što smo pali za deset mesta zbog korupcije u pravosuđu

Da , to je opsti stav, smeta ali ne da ja poturim dupe, neko drugi mora...
A posto niko nece , onda nema srece....nego smece..

Ali iskren da budem nije uvek problem nece, nego i kad hoce, postavi se raspodela odbrambenih igraca..

3 su cista odbrana protiv tebe, low level...3 su se postavili kao moralisti , casni , ali gledaju punim pogledom na svoj interes...Cekaju da razvoj situacije dodje u poziciju da mogu da ostvare neki svoj dil i tada to odradjuju i sabotiraju celu situaciju , i poziciju , narod je glup pa imaju veliki autoritet....nesto kao Nestor u ovoj zadnjoj situaciji...

2 glumataju vezu sa kriminalom ili BIA znaci sa opasnim igracima i glumataju da su u vezi sa njima i tu su samo da prete....indirektno..
Nemaju bukvalno veze sa tim krimosima i sluzbama, ali znaju ljude koji su u vezi sa tim strukturama..
Egomanijaci..

2 su neki igraci , znaci ili za sluzbu ili za korumpirani deo sluzbe, ili za krimose...

1 je onaj koji te sahranjuje, onaj koji ima dovoljno kefala i moci da sinhronizuje sve pacove, tj ove nabrojane igrace u frontalni napad u istom trenutku i tada ne znas gde pre da se branis..

Publika samo gleda i neki navijaju da slomis vrat a neki da ako prezivis mogu da te pozovu na pice da ti cestitaju..

Ako ne vidite ovoliko protivnika kad radite nesto kao narodni ili posteni interes, onda znajte da vam je promaklo a ne da ih nema..
Ima ih uvek, ali bas uvek...
Jedino kad ih nema je kad je nesto sitno , nebitno , maleno pa nema ni licnog interesa ni interesa sluzbi ni interesa krimosa, ni interesa nekog sa strane..

Ja kad god sam bilo sta cimnuo , imao sam sve ove odbrambene igrace protiv sebe....sta god..telekomunikacije sigurno , gradjevinske infrastrukture i sistemi , sigurno ....objekti od drustvenog znacaja tipa studenti , sigurno...
Biznis tipa neka sinteza vodovodnog i poljoprivrednog , sto bi covek pomislio da nece da bude uocenu , sipak , uoceno i to , doduse vise zbog traga, nego zbog znacaja..Pravni odnosi , bilo da je upravni ili parnicno imovinski , ne u smislu moje imovine, nego nekog projekta....nema sanse da ne cujem kako se okrece broj telefona i proverava se ime i prezime....Sto zna da vas poprilicno zbuni kad prvi put vidite to....Sto bi neko proveravao vase ime za nesto sto je lokalna i pravno vrlo jasna obicna procedura...i to jos odmah dobili block kartu...ne ne, znamo mi vas...

Utesno je sto nisu sve strukture u tim dubokim korumpiranim povezanim sistemima tipa univerzitet, RATEL , ministarstvo , izvesne privatne firme, zdravstvo i pojedinci..
 
Poslednja izmena:
Autorska
Zahvaljujući propagandi režimskih medija to primećuju samo oni koji prate u detaljima.Srbi izgleda samo padaju na velike teme kao bratska Kina na primer.
A to što je veća korupcija u i oko vlasti prepustili ste Vučiću e pa lepo onda nemojte se više žaliti kada imate lićne probleme.

Srbi su potkupljeni mrvicama koje im Vucic baca od rasprodaje Srbije. Kad sve sto je rasprodato dodje na naplatu, i kad vise ne bude kredita, onda cemo da vidimo sta ce Srbi da rade. Zaboravili majmuni 1993. godinu i kako to izgleda.
 
Autorska
Zahvaljujući propagandi režimskih medija to primećuju samo oni koji prate u detaljima.Srbi izgleda samo padaju na velike teme kao bratska Kina na primer.
A to što je veća korupcija u i oko vlasti prepustili ste Vučiću e pa lepo onda nemojte se više žaliti kada imate lićne probleme.

60 000 предмета је пред Стразбуром око некретнина .. само из Србије.. прва следећа је Пољска 3 000

Како не жали се ... Жали се али се небо 'затворило'
 
Autorska
Zahvaljujući propagandi režimskih medija to primećuju samo oni koji prate u detaljima.Srbi izgleda samo padaju na velike teme kao bratska Kina na primer.
A to što je veća korupcija u i oko vlasti prepustili ste Vučiću e pa lepo onda nemojte se više žaliti kada imate lićne probleme.
Za razliku od pre početka pristupanja EU kada su policajci, sudije i tužioci ubijali ljude bez odgovornosti, sada postoji nada da će neke sudije zaglaviti robiju, valjda se to i desilo već....
Zahvaljujući vama uvek tačno znamo gde vas boli....
 
Kako ono beše, treba promena ustava, pa ćutite godinu i po dana dok kočite promenu, a onda na sva usta o štrajku advokata, "zabrinutih za pravosudje" u kome oni odlučuju šta je zakonito, jer sudije zavise od mita...da ne pričam o javašluku vaših izvršitelja i kriminalnim advokatskim komorama i komorama sudija gde vladaju lokalni kapoi....vaše vlade u senci....
 

Back
Top