Jocic kandidat! Kostunice sta je tebi?

otprilike
kao sa srušenim zidom na Petrovaradinskoj tvrđavi
opšte je poznato čiji je Leopold, kome smeta za lep pogled sa njegove terase
na kraju nahebao bagerista
mislim, to je smešno, ako ne hapsiš Batu Kan-kana, nemoj ni bageristu
tako i za te putare, carinike, bolničarke, babice, šalter radnice
ako ne ideš na vrh, nemoj ni tu bedu dirati

To j etebi beda...Voze automobile vredne 50.000 evra i to je beda???!!!
 
За оне који се пуно праве паметни, само да напоменем нешто из историје, да је Џон Неш амерички економиста, математичар и НОБЕЛОВАЦ са дијагнозом "шизофреничар" вратио на универзитет да предаје! То што неко претрпи несрећу у животу није разлог да га гурну на маргину, већ му треба дати нову шансу да се бори за живот и оздрављење!

Slazem se sa tobom, ali Jocic se nije oporavio...Cak stavise - dalji tok lecenja je neizvestan...U smislu metoda kojima ce biti lecen...
 
To j etebi beda...Voze automobile vredne 50.000 evra i to je beda???!!!

beda u smislu, da najveći kolač ide nekome drugome, višem...
ali u ovoj zemlji ne zgembavaju neposredno one iznad, nego samo one sitne ribice...
sad opšte je poznato da carinici recimo mažnjavaju, uzimaju 50-100evra da uneseš nešto u zemlju, i to je krivično delo, niko ne spori, ali onda je to besmisleno kad znaš da neko proveze šleper, ili nešto mnogo ozbiljnije.
 
da ti deshifrujem...
Jocic je drugi chovek DSS-a, zvanichno...a nezvanichno PRVI...zashto, kako...???
jednostavno...on je produzhena ruka Mishkovica...
kada se krojila bivsha Vlada...prvi i jedini Mlohin uslov ( na samom pochetku, neposredno posle januarskih izbora) bilo je mesto Premijera...tada Mishkovic "preuzima" tu stranku...pravi "unutarnje cepanje" DSS-a...i neformalno na vlast pomenute stranke dolazi Jocic...a sa njim i Samardzic...Popovic...Ristivojevic ...i josh neki...a dok drugi, koji su do tog momenta bili uz Koshtunicu dr...padaju "u zaborav"...npr. Shami...Sandra Rashkovic, Vladeta J....i dr...padaju jer su oni ipak u toj stranci bili protiv radikala, a za EU...dok je Jociceva struja u DSS-u - nazzi...ON (Jocic) je glavni organizator "novosadskih fashistichkih DemoNstracija"...preko Ristivojevica ( kucni prijatelj sa Davidovic Goranom ) i A. Mladenovica koji je "visoki funkcioner" OBRAZA....
nadam se da ti je malo jasnije sada...

sherlock.jpg

Elementarno moj Votsone...
Medjutim ona gospodja sa mačkom...
DA! TO JE KLJUČ!
 
Zapanjila me je vest koju procitah u novinama da je premijer Kostunica stavio kao kandidata za poslanika Dragana Jocica.
Jocic za koga svi znamo da je tesko bolestan i nepokretan...Sta je tom Kostunici? Jel on normalan? Pokusava da dobije poene preko drugih koji su svoj posao dobro radili - za razliku od njega.

Što tako pričaš...Koštunica je tim humanim gestom poručio Jočiću da mu je radno mesto zagarantovano,a ne da kada izađe iz bolnice mora ići i obijati izloge,kao što je radio u gresima iz mladosti...Šta vam bre kriv taj Koštunica toliko? bre!
 
jočić je savršena maruoneta. E, da su svi nepokretni, gde bi Koštunjavom bio kraj... Nego, neka od marioneta se odveže, osamostali... i samo mu pravi probleme. Inače, zanimljivo je da kaže negde na nekom od foruma kako je Jočić nepokretan... Tačno. Čoveku želim brz oporavak, ali čovek je obijač trafika i treba ga skloniti sa svih funkcija da se više ne blamiramo.
 
Uh toliko mi ga je žao da bih dodelio posthumno orden za zasluge onom keru koji mu je podleteo pod kola.

Ево монструма који се радује туђој несрећи. А када добије натраг сличан коментар, рецимо у вези смрти ЗЂ - онда уме арлаукати и крештати и цвилети на сва звона!:x
 
icon1.gif
Re: Jocic kandidat! Kostunice sta je tebi?
Цитат:
Оригинал поставио eremita
А што ти не пишеш "кримиће" - мож' и да зарадиш кинту..........:roll::roll::roll:



ja pishem o pravom stanju unutar tvoje stranke...to shto ste "svi neobaveshteni" u DSS-u...ne bih da ulazim...u vashe detalje...zamaraju me...:lol:




napisah jednom...ali cu i drugi put...SHTETA ZA KUCHE
....:-(

Ево још једног лика са поремећеним системом вредности! :x А шта мислиш да ја сада обрнем имена и да слично напишем, како би реаговао?

п.с. Нисам члан ни једне странке.
 
Ево још једног лика са поремећеним системом вредности! :x А шта мислиш да ја сада обрнем имена и да слично напишем, како би реаговао?

п.с. Нисам члан ни једне странке.


P.S.
nisam ni ja...


Taj, na koga aludirash...bio je streljan...od strane Legije i beretki, zemunaca...
a ovaj...koga ti branish...i zastupash...pijan kao majka...vozi dzip...sluzhbeni...ide sa njim u lov...a nema na to pravo (da ga koristi u privatne svrhe i da upravlja istim )...udara , pri velikoj brzini u zashtitnu ogradu...izlece sa puta...
a psic...koji je naknadno zgazhen i postavljen na mesto udesa...da bi se opravdalo izletanje lopuzhe...
stvarno ne znam ko je u ovoj situaciji poremecena lichnost...TI ili JA...?
 
P.S.
nisam ni ja...


Taj, na koga aludirash...bio je streljan...od strane Legije i beretki, zemunaca...
a ovaj...koga ti branish...i zastupash...pijan kao majka...vozi dzip...sluzhbeni...ide sa njim u lov...a nema na to pravo (da ga koristi u privatne svrhe i da upravlja istim )...udara , pri velikoj brzini u zashtitnu ogradu...izlece sa puta...
a psic...koji je naknadno zgazhen i postavljen na mesto udesa...da bi se opravdalo izletanje lopuzhe...
stvarno ne znam ko je u ovoj situaciji poremecena lichnost...TI ili JA...?

Pa ti, brate, jer si smislio ceo taj krimic, a sad nam prepricavas kao da si licno sedeo Jocicu u krilu sa monoklom u oku te sudbonosne kisne noci.
 
Pa ti, brate, jer si smislio ceo taj krimic, a sad nam prepricavas kao da si licno sedeo Jocicu u krilu sa monoklom u oku te sudbonosne kisne noci.


Pa, brate..."sluchajno" znam neke visokorangirane u MUP-u Srbije...koji nisu chlanovi ni jedne partije...
a pisac nisam...
krimice ne smishljam...
a te, za tebe (vas ostale), tuzhne vecheri...bio sam 1800 km daleko od mesta dogadjaja...:lol:
a chinjenice sa tog udesa su zavedene...a kako, zashto i dokle ce...biti aktuelne ove lazhi sa psicem...
...znash onu staru..."rukopisi ne gore"...
 
...znaci li to da ovi iz DS-a imaju neke veze sa nesrecom?

Па наравно да имају, само грешници верују да их нико неће прозвати због тога. Ишчуђавају се овде и говоре како ето, чим је Јочић доживео несрећу да је одмах похапшена фудбалска мафија и приписују да раније није похапшена управо због њега. Али им не смета што је скандал на митингу "Косово је Србија" са организованим групицама лопова и кабадахија ДЕЛОВАО БАШ ИСТО У ВРЕМЕ КАДА ЈЕ ЈОЧИЋ БИО У БОЛНИЦИ - !
 
...pa mozda su ga "napili" ...sta znam sve je moguce... nije svaka saobracajka slucajna...moze da bude i "savrseno ubistvo"... a menjao ga je neki iz DS-a kad su bile demonstracije - kazu cuvao B92 a americku ambasadu zapalili :)


hahaha...napio ga DS..mozhda i postanem pisac posle ovakvih postova...:lol:

Shto se tiche perioda DemoNstracija i kojekakvih Molebana...samo za tvoje ushi...LICNO Nikitovic ( mislim da se tako preziva onaj debeli Mlohin gmaz) i Koshtunica dr su upravljali MUP-om...pisalo 100000000000000000 puta....ali vidim da treba da se ponavljaaaaaa.....:lol:
 
hahaha...napio ga DS..mozhda i postanem pisac posle ovakvih postova...:lol:

Shto se tiche perioda DemoNstracija i kojekakvih Molebana...samo za tvoje ushi...LICNO Nikitovic ( mislim da se tako preziva onaj debeli Mlohin gmaz) i Koshtunica dr su upravljali MUP-om...pisalo 100000000000000000 puta....ali vidim da treba da se ponavljaaaaaa.....:lol:

...ne znam...sve je moguce ali CNN je od toga sigurno imao najvise koristi :)
...bas bile lepe one slike americke ambasade u plamenu
 
Па наравно да имају, само грешници верују да их нико неће прозвати због тога. Ишчуђавају се овде и говоре како ето, чим је Јочић доживео несрећу да је одмах похапшена фудбалска мафија и приписују да раније није похапшена управо због њега. Али им не смета што је скандал на митингу "Косово је Србија" са организованим групицама лопова и кабадахија ДЕЛОВАО БАШ ИСТО У ВРЕМЕ КАДА ЈЕ ЈОЧИЋ БИО У БОЛНИЦИ - !


mislim da sve chinjenice i argumenti govore suprotno od tvojih...no...u Kuriru svashta mozhe da se prochita...
 

Back
Top