Jocic kandidat! Kostunice sta je tebi?

Jeste dobro je radio.
Imas neku zamerku - konkretno? A ne samo "ovakav je, onakav je..."

da se ne raspishem sada nashiroko i na dugachko
taj losh vozach (Jocic) ne samo da loshe vozi kola, vec je jako lose vozio i ministarstvo
a u njegovom mandatovanju nishta krupno nije resheno osim napumpanih politichkih hapshenja: sluchaj Terzic; sluchaj Trgovinske mafije; Fudbalska mafija= fijasko; sluchaj Saobracajne mafije- haha ali pazi mafija saobracaja; Mladic, Karadzic; BIA....

fijasko do fijaska
a ima toga josh :lol:
 
ti klinci imaju veci IQ, nego ti i tebi slichni...:lol:sa 12 - 13 god. kontaju bolje realnu situaciju, a i politiku...
a i "drug Jozha" je uvek govorio...na mladima svet....:lol:
a ti i tvoji istomishljenici cete biti penzionisani...zvanichno 11.05....:lol:

to sve treba u vojsku na prevaspitavanje da se nauče da postuju vlast :roll:pa kad im isperu mozak onda da ih pitamo:lol::lol:
 
da se ne raspishem sada nashiroko i na dugachko
taj losh vozach (Jocic) ne samo da loshe vozi kola, vec je jako lose vozio i ministarstvo
a u njegovom mandatovanju nishta krupno nije resheno osim napumpanih politichkih hapshenja: sluchaj Terzic; sluchaj Trgovinske mafije; Fudbalska mafija= fijasko; sluchaj Saobracajne mafije- haha ali pazi mafija saobracaja; Mladic, Karadzic; BIA....

fijasko do fijaska
a ima toga josh :lol:

A sto mislis da nisu krali pare od putarine? Nevine ih optuzili?
 
Cekaj Molim Te zasto niko pre njega nije smo da dira u tu sportsku mafiju koja je pokrala milione i milione dolara?Na primer...
Jedini koji je to radio onaj Nikola Simici je takve pretnje imao da se na kraju i sam povukao.


najveca deshavanja...tj...hapshenja...bezhanja po svetu...a vezano za spotr...su se desola nakon Jocicevog udesa...a da li se pitash zashto?

Takodje...napisah ti u svom prvom postu...chija je on ruka...a Afera sa Trgovinskom mafijom je mishkovicevo maslo...epilog cesh, nadam se videti nakon 11-05....takodje...posledje pomenuta Afera je kamuflazha za mnogo vecu Aferu u Srbiji...ali...josh uvek je opasno o tome...chak i ovde...
 
najveca deshavanja...tj...hapshenja...bezhanja po svetu...a vezano za spotr...su se desola nakon Jocicevog udesa...a da li se pitash zashto?

Takodje...napisah ti u svom prvom postu...chija je on ruka...a Afera sa Trgovinskom mafijom je mishkovicevo maslo...epilog cesh, nadam se videti nakon 11-05....takodje...posledje pomenuta Afera je kamuflazha za mnogo vecu Aferu u Srbiji...ali...josh uvek je opasno o tome...chak i ovde...

E toliko vec nisam upucena...
 
За оне који се пуно праве паметни, само да напоменем нешто из историје, да је Џон Неш амерички економиста, математичар и НОБЕЛОВАЦ са дијагнозом "шизофреничар" вратио на универзитет да предаје! То што неко претрпи несрећу у животу није разлог да га гурну на маргину, већ му треба дати нову шансу да се бори за живот и оздрављење!
 
Kako nemaju veze? To je organizovani kriminal koji ima kao osnovnu karakteristiku pripadnost grupi koja je organizovana hijerarhijski radi vrsenja odredjenog (odredjenih) krivicnog dela ...Sta je to kad dele pare i imaju sefa i nize rangirane clanove?

vidim da im je shef i dalje na slobodi i to svuda se pojavljuje u medijima
direktor srbija puta ili kako se to vec zove
a i idejni lider velja selja ilic josh na slobodi je on :lol:

pohapsili su sve, samo ne one koje treba :mrgreen:
 
За оне који се пуно праве паметни, само да напоменем нешто из историје, да је Џон Неш амерички економиста, математичар и НОБЕЛОВАЦ са дијагнозом "шизофреничар" вратио на универзитет да предаје! То што неко претрпи несрећу у животу није разлог да га гурну на маргину, већ му треба дати нову шансу да се бори за живот и оздрављење!


J.Nash je bio genije...a shto ne bih rekao za Jocica...da je lopina...to da...ubica...da...ali da je genijalac...NEVER...:lol:
 
Pise u novinama da tek stize u Srbiju??!!
Ja se informisem iz novina i vesti na TV-u.
Nadam se da je dobro iskreno mi ga je zao. Mislim da je odlicno radio posao.
Jedino me bune informacije o psihickom stanju. U jednim novinama pise da je u depresiji,a u drugim da je odlicno....Ipak mi to nije normalno - razumem da Kostunica ima kao jedini adut Jocica, ali opet...

Pa, sta te tu cudi? Kod njih se pod depresivnim stanjem podrazumeva da su u top formi. :rolleyes:
 
Ma nije bitno dali je "sitni lopovcic trafikant" opet na njegovoj listi,nego je bitno da ta lista, njegova lista ne predje 7-8% i da taj covek nikad vise ne postane Predsednik vlade drzave Srbije ,sto ce biti fantasticna stvar i za Srbiju i za sve Srbe.

Dovoljno je bilo cute njegov interviju RTS-u i da covek shvati da on zivi u nekom svom svetu iluzija ,kao nekad S.Milosevic....usporedjivati Srbiju sa jednom Norveskom ili Svajcarskom ,moze samo neko ko je totalno prolupao ili je teski demagog pa pokusava na svaki moguci nacin ostati na vlasti.

Po meni je ovo prvo.

Ja bih se iskreno zamislio kada bi cuo da mi pevaju ,kao sto pevaju njemu:Slobo bela lica ,sad se zoves Kostunica!:think::think::think::shock:
 
Mozda bi bilo bolje da nikoga nisu uhapsili?
otprilike
kao sa srušenim zidom na Petrovaradinskoj tvrđavi
opšte je poznato čiji je Leopold, kome smeta za lep pogled sa njegove terase
na kraju nahebao bagerista
mislim, to je smešno, ako ne hapsiš Batu Kan-kana, nemoj ni bageristu
tako i za te putare, carinike, bolničarke, babice, šalter radnice
ako ne ideš na vrh, nemoj ni tu bedu dirati
 

Back
Top