Jezik i himna

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Što se tiče srpskog jezika, vjeruj da ga znam bolje i od polovine stanovnika Srbije...

Што се тиче српског језика, вјеруј да га знам боље и од половине становника Србије...

Što se tiče srpskog jezika, veruj da ga znam bolje i od polovine stanovnika Srbije...

Што се тиче српског језика, веруј да га знам боље и од половине становника Србије...
 
Netreba postavljati nikakve uslove jednostavno ko zeli i ko hoce da bude srbin neka bude .
Ko se oseca kao srbin i iskreno to zeli neka bude samo neka potpise lojalnost i zakletvu da ce cuvati interese nase zemlje .
 
Ko ne zna PERFEKTNO sropski jezik, ko ne poznaje istoriju Srbije i ko ne zeli da peva srpsku himnu NE MOZE da dobije srpsko drzavljanstvo ni pasos!

Moze samo da bude na PRIVREMENOM RADU u Srbiji, a posle da ide tamo ciji se gradjanin oseca da je. (:lol: :hahaha: Kakva konstrukcija...)

pa cak i oni koji su rodjeni u Srbiji.

Srbija MORA da trazi lojalnos od svojih gradjana.

SVE zemlje na svetu slicne uslove postavljaju.

Nema NIKOG u inostranstvu ko ima strano drzavlajnstvo a da nije potpisao papir na vernost drzavi u kojoj je.

I tu ne sme da bude ni kolebanja ni izuzetaka.

Ni za Albance ni za Madjare ni za NI JEDNU NACIONALNU manjinu.

To je POTPUNO DEMOKRATSKI!

Dakle, ti sigurno ne dobijas pasos.
 
Poslednja izmena:
PREDLOG 3:

Ja sam život svoj
Stavio na kocku
Mada kockar nisam
Nikad bio

I sve što sam
U životu stek'o
To mi niko
nije poklonio

Otac ćuti,
Majka lomi ruke
Šapće mi
Tiho k'o djetetu:

Mili sine nema sreće lude
Nije ona jedina na svetu
Mili sine nema sreće lude
Nije ona jedina na svetu
 
Ko ne zna PERFEKTNO sropski jezik, ko ne poznaje istoriju Srbije i ko ne zeli da peva srpsku himnu NE MOZE da dobije srpsko drzavljanstvo ni pasos!

Moze samo da bude na PRIVREMENOM RADU u Srbiji, a posle da ide tamo ciji se gradjanin oseca da je.

pa cak i oni koji su rodjeni u Srbiji.

Srbija MORA da trazi lojalnos od svojih gradjana.

SVE zemlje na svetu slicne uslove postavljaju.

Nema NIKOG u inostranstvu ko ima strano drzavlajnstvo a da nije potpisao papir na vernost drzavi u kojoj je.

I tu ne sme da bude ni kolebanja ni izuzetaka.

Ni za Albance ni za Madjare ni za NI JEDNU NACIONALNU manjinu.

To je POTPUNO DEMOKRATSKI!
Blagi užas od teme i razmišljanja.
Besmislica.

''On'' bi proterivao? :headbang:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top