JEVTIĆ PRIZNAO NA SASLUŠANJU Pare sam davao Zorani Mihajlović i njenom mužu na ruke

Tankre meni Laufer nije javio da li ti znas da li je reagovalo tuzilastvo na ovaj lopovluk.

A mi kao imamo neko tuzilastvo? Da li je ikada neko cuo sta ima da izjavi u vezi nekog slucaja drzavni tuzilac
ili recimo sef policije? Jok bre, predsednik zna sve, on odlucuje ko je kriv i prav, a ministar mu dr Nesha
juri prestpunike po Srbiji licno i personalno.
 
Ma da, ona je nesposobna, Mrka je bio sposoban. Najsposobniji su Vulin i onaj Jorgovankin sofer, prvo ministar odbrane,
a danas ministar za socijalu, od skole dva razreda i veliki odmor i neke silne cudne diplome iz nepostojecih skola.
Ili Keramicar.
И то што кажеш, као д аје она једина неспособна у тој булументи..
 
И то што кажеш, као д аје она једина неспособна у тој булументи..

Al pazi, ona je kao vazna ministarka, ministarka za gradjevine ( to usput u civilizacijama i ne postoji, putevi spadaju
u ministarstvo saobracaja, a finansiranje i izgradnja u ministarstvo finansija).
Usput ta jadna i bedna Srbija ima vise ministarstva od 1 Nemacke.
 
Al pazi, ona je kao vazna ministarka, ministarka za gradjevine ( to usput u civilizacijama i ne postoji, putevi spadaju
u ministarstvo saobracaja, a finansiranje i izgradnja u ministarstvo finansija).
Usput ta jadna i bedna Srbija ima vise ministarstva od 1 Nemacke.
Па ми треба да се развијамо, отуд толико министарстава..
 
Ti si isto kao taj novinar koji pise za "alo" jedan od jacih postenjacina, ali i strucnjaka za medije. ( Iako sam ubedjen da ima istine u tom dilu i da je zorana deo kriminalnog miljea srbije) novinar je ne pozove da se i ona izjasni, sto je nepismeno ponasanje tog urednika v( verovatno politicki postavljenog krimosa).

Ti si lud i treba da se lečiš

Prozivaš mene što sam doslovce preneo pisanje dva izrazito prorežimska glasila na forumu koji upravo tome i služi (teme su bazirane na vestima iz novina)

Dakle aktuelna vlast uhapsila SVOG čoveka a onda su mediji pod direktnom kontrolom vlasti preneli da je on na saslušanju optužio resornu ministarku (u čijem timu inače radi) inače takođe istaknutu članicu vladajuće stranke.

I ti zbog toga optužuješ i prozivaš mene, zaista idi umij se "ladnom" vodom pa se vrati i izvini se.
 
Nemacka ima 14, Srbija 20:D
То ти причам, они су већ развијени, њима не треба много министара који ће да раде даноноћно на развоју земље, а нама ето требају вредни и марљиви министри који раде и граде..
 
Ti si lud i treba da se lečiš

Prozivaš mene što sam doslovce preneo pisanje dva izrazito prorežimska glasila na forumu koji upravo tome i služi (teme su bazirane na vestima iz novina)

Dakle aktuelna vlast uhapsila SVOG čoveka a onda su mediji pod direktnom kontrolom vlasti preneli da je on na saslušanju optužio resornu ministarku (u čijem timu inače radi) inače takođe istaknutu članicu vladajuće stranke.

I ti zbog toga optužuješ i prozivaš mene, zaista idi umij se "ladnom" vodom pa se vrati i izvini se.

Sve je to smisljeno, ali ne u Vatikanu jer Vatikan pojma nema da postoji "afera Krushik", "afera Jovanjica"
nego se nedeljama fata neki pedofil ( vise light verzija), a kad se to posle 3 nedelje zavrsi, onda se smislja nesto
novo i sada ce biti barem jos 2-3 nedelje raspredanje kako ovaj lik od 10000 mita daje Zorani 2/3, al nema dokaza
posto je to "onako" izveceri u tajnosti. Onda se javlja prezident i kaze kako ona nije izneverila njegovo poverenje,
da ne veruje da je tako nesto moguce, nikada necemo cuti sta pravosudje na to sve kaze, ali je vazno da zapamtimo da
je pocetkom godine Zorana dobijala neke pare i da je ovaj pedofil zahvaljuci angzmanu ministra uhicen.
 
Alo je SNS glasilo

Krenuo ozbiljan obračun u SNS-u, Zoran nije bilo ko i neće otići tiho i sa lisicama na rukama.

Kako rekoše ono za Bastaćevog kuma i njegove izjave

Z. Mihajlovic i nije SNS, bila je G17. Tj. ona je americki covek.

Vucic&co su klovnovi koje su postavili da prave cirkus.

Ja tipujem da Z.M. nece faliti dlaka s glave, a da li ce nekom drugom to cemo da vidimo.

Takodje se bojim da ce ovaj Jevtic da se oklizne na koru od banane u samici u istraznom zatvoru.
 
Svetske kazne u saobracaju, ljudi iz inostranstva, EU i obavezno kao shlag na torti Djilas?
Pa jel ti razumes uopste o cemu ovde pisemo?
A posto je i Rumunija u EU imamo i ovu situaciju:


Vrhovni sud Rumunije osudio je danas Liviu Dragnea, najmoćnijeg političara na domaćoj političkoj sceni i predsednika vladajuće Socijaldemokratske partije, na tri godine i šest meseci zatvora podsticanja drugih na zloupotrebu vlasti.
https://www.blic.rs/vesti/svet/najm...n-na-tri-godine-i-sest-meseci-zatvora/4r0c10v
Nisi ti u toku. Spominjata je korupcija u vezi saobraćaja. A da Đilas nadmašuje bilo koju korupciju je van diskusije.
 
Z. Mihajlovic i nije SNS, bila je G17. Tj. ona je americki covek.

Vucic&co su klovnovi koje su postavili da prave cirkus.

Ja tipujem da Z.M. nece faliti dlaka s glave, a da li ce nekom drugom to cemo da vidimo.

Takodje se bojim da ce ovaj Jevtic da se oklizne na koru od banane u samici u istraznom zatvoru.
Izvini, a jel znas mozda neki primer iz recimo zadnjih 30 godina iz Srbije da se neko kao okliznuo o koru banane?
Misha Banana?:D

Okliznuti se o nesto, ne na nesto
 
Dobro, spominjata je, Ali ovde nije tema Djilas, tema je ovaj slepac koji kaze da daje pare od korupcije Zorani Mihajlovic.
A tema ili netema- al ne ide da se ljuto uzbuđujete na male malverzacije, a za one ogromne nema ni veze. A Đilasova malverzacija je jedna od najvećih uopšte u srpskoj istoriji! Tako da je njemu mesto na svakoj temi po tom pitanju.
 
A tema ili netema- al ne ide da se ljuto uzbuđujete na male malverzacije, a za one ogromne nema ni veze. A Đilasova malverzacija je jedna od najvećih uopšte u srpskoj istoriji! Tako da je njemu mesto na svakoj temi po tom pitanju.
Dobro, neka je tako kako ti kazes. A jel je onda Srbija normalna zemlja u kojoj
pravosudje ne reaguje na najvecu pljacku svih vremena?
 
kada već napišeš nešto onda napiši stvari onako kako jesu

Da je pohvalio rad policije i da nadležni rade svoj posao.
U pravu je Svako može da bude ćlan partije , ali i da snosi odgovornost za ono šta radi dok je na funkciji.

Šta ima on da pohvaljuje i da daje svoj sud o stvarima van njegove nadležnosti? A stalno to radi.
 
Sve je to smisljeno, ali ne u Vatikanu jer Vatikan pojma nema da postoji "afera Krushik", "afera Jovanjica"
nego se nedeljama fata neki pedofil ( vise light verzija), a kad se to posle 3 nedelje zavrsi, onda se smislja nesto
novo i sada ce biti barem jos 2-3 nedelje raspredanje kako ovaj lik od 10000 mita daje Zorani 2/3, al nema dokaza
posto je to "onako" izveceri u tajnosti. Onda se javlja prezident i kaze kako ona nije izneverila njegovo poverenje,
da ne veruje da je tako nesto moguce, nikada necemo cuti sta pravosudje na to sve kaze, ali je vazno da zapamtimo da
je pocetkom godine Zorana dobijala neke pare i da je ovaj pedofil zahvaljuci angzmanu ministra uhicen.
Uhićen?
Zato je tebe juce bocnulo poredjenje sa Kolindom i njenim blowjobom Srbinu u Briselu.
 

Back
Top