Jesu li oni stvarno sa druge planete ?

Drage zene :)
danima vec razmisljam o ovome pa posto izgleda uludo trosim energiju resih da ukljucim i vas.

DakleM - musko zenski odnosi - hiljadu puta smo ih prezvakali a ja i dalje ne razumem i stalno sam na pocetku .

Zasto su toliko kompleksni i komplikovani ?
Razumete li muskarce ikada i da li oni ikada razumeju nas ?
Da li je zaista potrebno igrati se "ne dam ti se igre " da bi dobili sta zelimo i da li je taktiziranje zaista jedini put do uspeha ???

Pokusavama , majke mi , da razumem muskarce i da sagledam sve sto realnije al uopšte mi ne ide . :(

Zasto smo toliko komplikovani kad su ti nasi musko-zenski odnosi u pitanju , i zasto je toliko tesko prepustiti se i uzivati bez mnogo razmisljanja??

Sta vi kazete , jesmo li mi zene komplikovana stvorenja ?
Ja jesam :) al ni oni mi ne olaksavaju zivot :mrgreen:

ne X koliko vec treba...
+ ne, nisu sa druge planete...
 
Drage zene :)
danima vec razmisljam o ovome pa posto izgleda uludo trosim energiju resih da ukljucim i vas.

DakleM - musko zenski odnosi - hiljadu puta smo ih prezvakali a ja i dalje ne razumem i stalno sam na pocetku .

Zasto su toliko kompleksni i komplikovani ?
Razumete li muskarce ikada i da li oni ikada razumeju nas ?
Da li je zaista potrebno igrati se "ne dam ti se igre " da bi dobili sta zelimo i da li je taktiziranje zaista jedini put do uspeha ???

Pokusavama , majke mi , da razumem muskarce i da sagledam sve sto realnije al uopšte mi ne ide . :(

Zasto smo toliko komplikovani kad su ti nasi musko-zenski odnosi u pitanju , i zasto je toliko tesko prepustiti se i uzivati bez mnogo razmisljanja??

Sta vi kazete , jesmo li mi zene komplikovana stvorenja ?
Ja jesam :) al ni oni mi ne olaksavaju zivot :mrgreen:

joj Mirka, zene su smor nad smorovima... ja nesto ne mogu da se druzim uopste sa zenama... i komplikovane do zla boga... ja bih sve zene sa foruma pobrisala (sem par) a ostavila muskarce i onda bi bilo taman.... mame mi... a tako i u rl... na svaki kontinent po par zena... ostalo muskarci... ih al bi bilo super...
 
verovatno ima takvih zena,ali ja sam umorna za te igrice
kad sam upoznala mm bila sam u teskoj fazi kad sam mislila potpuno da se preorijentisem na zene jer su mi se muskarci smucili
i rekla sam mu "mene zanima samo sex kombinacija,mozes da izlazis s kim hoces,da radis sta hoces,ali da kad si tu onda si tu,i ne igram nikakve igrice" a on je isto bio raskinuo duzu vezu pa je isto bio u tom fazonu
bilo je superneopterecujuce :) i mic po mic,zaljubismo se,a mislim da je sve ispalo tako lako bas zato sto nismo igrali nikakve igrice
i nikad nisam patila zbog njega
 

Back
Top