Snovi sa porukom

Da li ste sanjali nesto sto se kasnije ostvarilo na javi ili vas upozorilo ?
Da li verujete u takve snove ?
Nisam verovala dok nije počelo da me snalazi, od tad ste trudim čim se probudim da pogledam kroz prozor, verovali ili ne momentalno se više ne sećate šta ste sanjali. Znate da nesto jeste, ali sta nikako. Meni je to puno pomoglo u mnogim situacijama.

Много тога, прво моја мајка, сада и ја...просто не волим да сањам, застрашујуће је кад предвидим нешто ружно.
Последњи пут сам сањала покојну свекрву, пакује свекру ствари...а он здрав, само слабије покретан.
И одведе га она за пар дана, ја мужу нисам ни смела да кажем...

Poslednja izmena:
Da li ste sanjali nesto sto se kasnije ostvarilo na javi ili vas upozorilo ?
Da li verujete u takve snove ?
Ovo sto cu ispricati je cista istina. Bio sam u vezi sa curom, npr da se zove Sandra. Trebalo je da se uzmemo. Onda jednu noc moja baka sanja mog pokojnog dedu i on joj kaze - Ne brini za M (mene), bice on dobro i ozenice Ivanu.- Ovo Ivana je isto proizvoljno ime, zbog price.
Baka se probudila i pitala sve clanove familje da li su me ikad culi da pricam o toj nekoj Ivani . Niko nije. Sto je i logicno jer tad nisam bukvalno poznavao nijednu Ivanu.
Nisu hteli da mi kazu za taj san, svi su znali osim mene. Iduce godine je sandrina i moja veza pukla i mi smo se rastali. Nakon godinu dana, na odmoru u Srbiji sam upoznao moju sadasnju suprugu ( imamo sina od 16 godina) koja se zove - naravno Ivana.
Po meni je ovo cist primer sudbinske odredjenosti.

Back