Jeste li se nekad...

najcesce koriscena rec na ovom topicu je REDOVNO...
da ne kvarim koncept : i ja redovno...najvise kad me zove moja najbolja drugarica koja je sad udata i ima dvoje male vristave dece tako da se svaki razgovor pretvara u psiho-fizicku traumu...zelim sebe da postedim povreda...pa se iskljucujem.redovno.
 
Nisam koristila tu rec do sad, ali bih mogla da je ubacim. Redovno se iskljucim kad brat mrtav ozbiljan nekom njemu znanom terminologijom pokusava da mi objasni sta da radim sa kompjuterom. Na kraju se sve pretvori u: a sto si radila ovo, jesam li ti rekao da to ne diras, ja uvek moram da dolazim da popravim ono sto ti zabrljas, kada ces nauciti..., i tako do sutra
 
isto kao gurmanci.
uvek se setim mog drugara kojem sam nešto,meni bitno, pričala...
a on odjednom reče: ma da on je cool tip...
a,bre,ko bre?
ostade nam taj fazon,kada se desi da se međusobno "ne čujemo"..
ma da...on je cool tip:p:p:p
 
pa uglavnom mi se ne deshava, okrenem se i odem ili zamolim tog nekog da prekine sa glupostima,zato zaprepastih sama sebe kad sam skontala pre nekog vremena da sedim sa nekim i sanjivo se smeshkam i trepcem, a savrsheno ga ne slusham (u bilo kojoj drugoj situaciji bi bila iznervirana, a tad mi bash bilo neshto prijatno : )
desi se nekad da odlutam u mislima,ali bash kad sam u daydreaming fazonu, i deshavalo se za vreme uzhasno smarajucih predavanja gde se prvo potrudim da saslusham o chemu taj neko govori, i onda kad skontam da nema shanse da ga pohvatam - odustanem od pokushaja da budem prisutna - ali ovako u face to face obracanju uglavnom ne
 
carolina 212:
Potpuno iskljucili iz razgovora dok vam neko nesto prica? Meni se desavalo da kad mi neko prica neke gluposti ili nesto dosadno potpuno odlutam i iskljucim se iz razgovora. Kao da pritisnem neki prekidac i ne cujem vise tu osobu
hahahahaha!
Pa ja to radim svaki dan,po vise puta! Cak neki vrlo cesto namerno se pravim lud i zevam nesto okolo,da dam doznanja onome ko prica da me to ne zanima. ... gomila prici me uopste ne zanima.
 
carolina 212:
Potpuno iskljucili iz razgovora dok vam neko nesto prica? Meni se desavalo da kad mi neko prica neke gluposti ili nesto dosadno potpuno odlutam i iskljucim se iz razgovora. Kao da pritisnem neki prekidac i ne cujem vise tu osobu

zavisi ko mi prica. ako je neka drugarica koju bas poznajem koja mi spada u jedne od najboljih onda kmotno mogu da joj kazem da je smorila ili da je pitam koja je poenta svega toga...

kad bi mi majka tako pricala, ako je preko telefona tacno sam znala sta, i onda bih ostavila slusalicu, uradila nesto drugo i kad bih se vratila jos uvek bi pricala i onda bih je najverovatnije prekinula i rekla da moram da ucim.

ako je neka leva osoba imam naviku da napravim neku facu kao sve zainteresovanu i nekako mi onda brze prodje to vreme za koje taj neko nesto prica...
a kad tad ih jednostavno prekinem.
 
gurmanci:
ZASTO glumite, stvarno me interesuje :P

i mene....
31.gif
 
carolina 212:
Potpuno iskljucili iz razgovora dok vam neko nesto prica? Meni se desavalo da kad mi neko prica neke gluposti ili nesto dosadno potpuno odlutam i iskljucim se iz razgovora. Kao da pritisnem neki prekidac i ne cujem vise tu osobu
Uh, da cesto...klimam glavom i vicem DA i SUPER...a mislim o desetim stvarima...
 
carolina 212:
Potpuno iskljucili iz razgovora dok vam neko nesto prica? Meni se desavalo da kad mi neko prica neke gluposti ili nesto dosadno potpuno odlutam i iskljucim se iz razgovora. Kao da pritisnem neki prekidac i ne cujem vise tu osobu
Aha! :D Nekada samo pratim boju glasa a do mene ne dopire ama baš ništa. Pogotovo kad mi neko priča neku crnu hroniku ili nešto što me ne intresuje. Ako poslije par pokušaja da promijenim temu neko i dalje nastavi da me smara, ja se isključim - "stend baj" stanje.
 
Desava mi se i to,ali vrlo retko.Iskreno,volela bih da mogu poput nekih ljudi ponekad da odlutam negde drugde...ali ja kao da ne mogu da se iskljucim.Jedino,kada sam na poslu ponekad ne cujem dreku i galamu,ili neke gluposti koje mi kolegenica prica....ali uglavnom cujem sve........
 
,....chujem sve i kada ne zelim!......pa se setim necheg iz detinjstva i smejem se u sebi ...a mozda ,ako uspem prebacim....na drygy temu razgovora.....
-----Uglavnom ,sam sam pa sa debilima......retko pricham!
 

Back
Top