Jeste li pobedili neki svoj porok ? Kako ?

ako je to uopšte porok ne mogu pobediti sladokusca u sebi i zato se uopšte i ne trudim. jedino me nervira što se taj sladokusac budi negde oko ponoći :lol:
neki poroci nisu za gajenje ali čovek bi bio bez poroka automatizovan a obzirom da smo ljudska bića a ne androidi logično je da se ponekad okliznemo sa nekim zabranjenim supstancama :lol:

Imamo isti porok... :lol: Nego, ja zavaravam sebe da porok držim pod kontrolom od kad slatkiše kupujem u "Zdravoj hrani" :lol:
 
Slatkiše sam jela bukvalno svaki dan i onda otkad sam počela sebi praviti nes kafu, nemam želju za slatkišima uopšte.
A sokove sam zamenila čajevima i limunadom i onda sam posle nekog vremena počela osećati gađenje prema sokovima uopšteno, tako da ih godinama već ne pijem.

Ja sam isto kao ti zamenio sokove sa cajevima i takodje mi vise ne prijaju, ponekad samo...
Slatkise sam pobedio semenkama, tako da i nemam vise neku potrebu za njih...
Semenke i caj sa medom uz serije i filmove nema bolje...:D
Kafu nikad nisam pio , jedan period sam pio 2u jedan i te gluposti i vise ne...
Nikad nisam imao problem sa kilazom, cak sam bio malo mrsav ali zadnje 2 godine sam malo preterao bio sa brzom hranom pa sam dodao 4 kg viska i pocelo je da mi smeta da se pravi neka stomacina te sam za pola godinu vratio svoj stari normalni stomak...:D
Sad planiram da vezbam malo i slicno pa videcu da li cu u tome da uspem...
 
Ja sam isto kao ti zamenio sokove sa cajevima i takodje mi vise ne prijaju, ponekad samo...
Slatkise sam pobedio semenkama, tako da i nemam vise neku potrebu za njih...
Semenke i caj sa medom uz serije i filmove nema bolje...:D
Kafu nikad nisam pio , jedan period sam pio 2u jedan i te gluposti i vise ne...
Nikad nisam imao problem sa kilazom, cak sam bio malo mrsav ali zadnje 2 godine sam malo preterao bio sa brzom hranom pa sam dodao 4 kg viska i pocelo je da mi smeta da se pravi neka stomacina te sam za pola godinu vratio svoj stari normalni stomak...:D
Sad planiram da vezbam malo i slicno pa videcu da li cu u tome da uspem...

Jezivo je to što ja npr. nisam mogla da izdržim dan bez da ne popijem sok i praktikovala to više nego vodu, to bre ko droga, ni ne šalim se kad to kažem
Sad mi previše slatko kad pijem, čak mi i prija kad je gorak ukus
A ako neko stvarno ne može bez sokova ja preporučujem kombinaciju limuna i meda, (ne šećer), mnoooogo dobra stvar
Kafu ja ne pijem svakako :mrgreen:, nes je pozerska kafa
Najgore je jesti beli hleb, a takođe alkoholna pića goje užasno

- - - - - - - - - -

semenke su pak sasvim druga vrsta zavisnosti. veoma masna vrsta zavisnosti... to je gore nego da pojedeš dva minjona u ponoć :lol:

Zavisi koje semenke
Ja sam jela chia semenke uz čaj
 
Jezivo je to što ja npr. nisam mogla da izdržim dan bez da ne popijem sok i praktikovala to više nego vodu, to bre ko droga, ni ne šalim se kad to kažem
Sad mi previše slatko kad pijem, čak mi i prija kad je gorak ukus
A ako neko stvarno ne može bez sokova ja preporučujem kombinaciju limuna i meda, (ne šećer), mnoooogo dobra stvar
Kafu ja ne pijem svakako :mrgreen:, nes je pozerska kafa
Najgore je jesti beli hleb, a takođe alkoholna pića goje užasno

- - - - - - - - - -

Auh potpuno te razumem za sokove, mislim da smo totalno isti slucaj...
Nekad kad sam nervozan kupim ali samo vikendom...
Vikend mi je ono kad ne mogu bas da izdrzim priustim sebi da konzumiram ove moje lose navike...:D
Ja stavljam med u caj limun nisam dodao uz to a probacu...
 

Back
Top