Jeste li imali ribu kao Britney Spears, u zivotu?

Za postavljaca teme izgleda da jeste
Nije tacno . Ali ozbiljno stizu potvrde o propadanju srpskog jezika .
Navedena je britni jer je vama poznata , navedene neke bitne osobine da ne lutate I dzabe . Da sam hteo da je tema o najlepsoj napisao bih rec najlepsa I kraj. Tu je vidljiva degeneracija logike kod danasnjih srba dal zbog jezika ili glave . Uvek je lakse napisati najlepsa =1rec .

A ove ruskinje i nisam nesto preterano upoznao. Secam se jedne, mnogo simpqticna devojka, udala se za ortaka. Bas skroz cool, ponasa se ortacki, nije tip u smislu, sad cu sve da vas zavedem zato sto sam riba sta vec..
Mada sam se na jednom kursu obratio jednoj Ruskinji, onako u smislu delujes mi zanimljivo. Nekako se ponasala malo naroguseno. Kao da ne ume da se snadje sa neobaveznim i umerenim flertom. Poput mnogih i nasih devojaka hehe. Mada priznajem, samo mi je bilo do neobaveznog caskanja, jer smo sedeli jedno pored drugog u cekaonici. I neka bez veze tisina. Na jednom sam prekinuo razgovor, uzeo jedan kaktus sto je bio tu na stolu, dao joj i reako joj: Bas delujes kao draga osoba, ovo je za tebe i otisao. Al ok, ne mozes suditi na osnovu par semplova. A i nemam 2m vec 190..mozda je to bilo.
Od sad nosim kaktus sa sobom I pitam je jel ti se svidja moj kaktus.
 
Nije tacno . Ali ozbiljno stizu potvrde o propadanju srpskog jezika .
Navedena je britni jer je vama poznata , navedene neke bitne osobine da ne lutate I dzabe . Da sam hteo da je tema o najlepsoj napisao bih rec najlepsa I kraj. Tu je vidljiva degeneracija logike kod danasnjih srba dal zbog jezika ili glave . Uvek je lakse napisati najlepsa =1rec .


Od sad nosim kaktus sa sobom I pitam je jel ti se svidja moj kaktus.
A ti si i na drugim temama pominjao Britni i odatle mi utisak da se lozis na te Britniizmladjihdana curice.
 

Back
Top