Jeremić: Srbija vraća ambasadore

Ma bre, narod je birao... RADIKALI POMNIRITE SE VISE, SRBIJA IDE U EU! BEZ VAS...
SRS BI NAS SAMO IZOLOVAO! PUKLI STE!!!
a i 45 nam je donela kumunizam, bas nas je usrecio... Ne znam ko je vece sr**e jel ti Ljoticevci ili ovi Kumunisti ili SRS

vidim vi demokrate cete nam sa priznanjem nezavisnosti otvoriti sva vrata.

i danas je srbija 100 put izolovanija nego sto je bila recimo 98me.

jer tad nam nisu trebale vize ni za madjarsku, ni rumuniju, ni kipar, ni maltu - a sad nam trebaju.
 
upravo tako.

a mi nacionalno svesni treba da se trudimo da ovu mafijasku i izdajnicku drzavu sa njenom vlascu zajebemo gde god mozemo jer samim tim doprinosimo da trenutak njihove propasti sto pre dodje....

isto kao sto su srbi rusili 1941-45 kvislinsku vladu ljotica i nedica treba ruisiti i ovu kvislinsku vladu cvetkovic-dacek....

a to li se sad tako zove
"nacionalno svesni"... :D
 
Vesti dana - ponedeljak, 21. jul 2008. 09:22
piksel.gif


Samardžić: Vraćanje ambasadora - kapitulacija Srbije

Tanjug - Pre 16 sati BEOGRAD - Potpredsednik D S S i bivši ministar za Kosovo i Metohiju Slobodan Samardžić ocenio je danas da najava ministra spoljnih poslova Vuka Jeremića o vraćanju ambasadora Srbije u zemlje EU koje su priznale nezavisnost Kosova i Metohije predstavlja "kapitulaciju Srbije pred tim zemljama".
Samardžić je istovremeno najavu povratka ambasadora na dužnost doveo u vezu sa najnovijim izjavama američkih zvaničnika.
"Ovo je i brže nego što se ranije očekivalo i u skladu je sa izjavama (pomoćnika američkog državnog sekretara za Evroaziju) Danijela Frida o tome da Srbija mora biti konstruktivna i saradnički raspoložena prema diktatima zapadnog sveta", ocenio je Samardžić u izjavi dostavljenoj Tanjugu.
Fridova najava pregovora koje će on voditi sa specijalnim predstavnikom (Lambertom) Zanijerijem oko zamene UNMIK-a EULEKS-om na Kosovu, prema rečima Samardžića, predstavlja obmanu javnosti Srbije "jer Srbija neće imati prilike da vodi takvu vrstu pregovora".
Generalni sekretar Ujedinjenih Nacija Ban Ki Mun je već doneo odluku o tome, a pozadina te njegove "lake odluke" je, tvrdi Samardžić, u tome što je, "po svoj prilici, Rusija prestala svom silinom da brani interese Srbije, budući da je sama Srbija poslednjih nedelja prestala da brani svoje interese na Kosovu i Metohiji".
"Bojim se da će ova nelegalna zamena UNMIK-a EULEKS-om biti izvršena bez učesća Beograda", zaključio je Samardžić.
Ministar spoljnih poslova Srbije Vuk Jeremić najavio je danas da će u četvrtak na sednici Vlade Srbije predložiti vraćanje ambasadora Srbije na dužnost.
Šef srpske diplomatije je na koneferenciji za novinare u Vladi Srbije objasnio da se predlog odnosi na ambasadore koji su povučeni na konsultacije iz zemalja Evropske unije zbog priznavanja jednostrano proglašene nezavisnosti Kosova i Metohije.
 
sta sam lupio? da je srbija danas izolovanija nego 1998?
Znas li koliko je bilo teze tada nego sada dobiti vizu za bilo koju zemlju?
to je jednostavno cinjenica. a zasto je to tako to je iskljucivo krivica ovih kvislinga na vlasti jer su oni jos 2000te obecavali ukidanje viza pa nisu od toga nista ispunili.

I Sloba je obecavao Evropu pa nam uvalio rat i bombardovanje.

Nego nije mi jasno sledece-kuka se sto nam nisu ukinuli vize. Evropljani kazu sta sve treba da se ispuni da bi se to ostvarilo, mi to jos nismo ostvarili, i u cemu je problem, u njima ili u nama?:think:
 
20. jul 2008. | 15:19 | Izvor: Tanjug
Beograd -- Šef diplomatije Vuk Jeremić kaže da je Srbija odlučila da vrati ambasadore koji su povučeni iz zemalja koje su priznale Kosovo.

Ambasadori su povučeni u skladu sa Akcionim planom Vlade Srbije za Kosovo, rekao je Jeremić na konferenciji za novinare u Beogradu.

Uskoro opširnije.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=07&dd=20&nav_id=309377

********************************

Да ли је и њихово враћање "у складу са Акционим планом Владе Србије"?

Озбиљност овог потеза наше нове владе је на нивоу двогодишњег детета - 'ОЋЕ КАКИ, НЕЋЕ КАКИ.

Није ни чудо што нас тако "озбиљно" схватају у свету...

Izgleda da su se U.S.R.A.L.I. Sto li su ih povlacili,nije mi jasno?!?
 
pa glavni problem EU nacista i okupatora nase zemlje jeste sto ne mogu da rasporede tu misiju EULEKS bez poziva nase zemlje. E sad ce zahvaljujuci izdajnicima u nasim redovima da se rasporede gde god hoce....

:cool:
Iz UNMIK-a u EULEKS:


Kako od starih gaća napraviti majicu?
(Korisni savjeti - Uradi sam/a...)

Slika 1. Ovo su gaće koje ste nosili već više godina, one su se već olinjale,
ali šteta bi bilo da ih bacite.

gace1.gif


Slika 3. Kada ste to učinili, dobićete od gaća zgodnu i kratku majicu.

gace2.gif


Slika 2. Stare gaće mogu itekako korisno da se opotrebe. Evo kako: uzmite makaze i odsjecite unutrašnji dio izmedju nogavica.

gace3.gif


Slika 4. Ako ne vjerujete, pogledajte kako ta majica divno stoji na ovoj manekenki...

gace4.gif

:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
 
Претходно повлачење амбасадора је било бесмислено без протеривања амбасодара друге стране.Чим нису протерани амбасадори земаља које учествују у окупацији Србије,било је јасно да ДС колаборира и да је тај потез био само политички маркетинг како би се очувао рејтинг код бирача,исто као и потписивање ССП(који није у функцији).

Уосталом,како Јеремић да протера америчког или британског амбасадора?Па где сте видели да слуга тера газду?

U akcionom planu!:rotf::rotf::rotf:
 

Back
Top