Jeremić: Ne damo Kosmet, nećemo u NATO!

Ne, ja sam samo realan.
I sta kazes, vojna strategija.
ZNACI SVE ZEMLJE SU USLE U SAVEZ A MI NE TREBAMO JER NEMAMO OD KOGA DA SE BRANIMO. ovo je zaista smisleno i nekako cista logika. Treba da udjemo
zato sto je Taj Savez najbolja garancija za ocuvanje bezbednosti i integriteta jedne zemlje. Naravno ako si njegov clan.
Ako nisi onda na ebes ko sto smo mi.

Ви у жутим дресевима односно Ви који заступате њихову политику морате се одлучити: хоће ли бити рата или неће ? Хоће ли нас или неће напасти нека од суседних држава са којима имамо како сами кажете"изванредну"сарадњу ?
 
Ti si Maksime naivan za sve pare... Znaci, ako udjemo u NATO sve nase brige prestaju, niko nece da nas dira? Da su oni takvi dobrotvori kao sto se izdaju da jesu, ne bi na uvaljivali kitu svakom prilikom u zadnjih 20 godina.
Uostalom zasto da im verujem da ce se drzati ikakvih zakona i principa, kad su svoj osnovni princip na kome su nastali prekrsili prvom prilikom.

Nisam naivan,nego samo realno gledam na ono sta se dogadja oko nas.

Nikad se od kada postoji NATO kao vojna organizacija, nije desilo da se dve zemlje koje su u NATO i vojno sukobe,osim jednom naveo sam i ko i kada,gledajuci to iz te pespektive ulaskom Srbije u NATO nasa bezbednost je apsolutno osigurana.

Druga stvar,Jeremic opet ,po obicaju mlati i lupa,kako on to misli da Srbija spreci centralizaciju BiH,na koji nacin ?:dash:
Ali recimo,ulaskom BiH u NATO untrasnje uredjenje BiH je zacemenitirano i R.Srpska kao enitet ostaje zauvek,a ovako dolazimo stalno u situaciju stalnih tenzija i posredne ratne opasnosti,Dodik nije lud i to njegovo pristajnje da BiH bude clanica NATO-a nije slucajna.

Kao sto vec rekoh,Jeremic je veliki populista,prica ono sta narod voli da slusa ,e ne ono sta je realno i racionalno,pa me uopste ne cudi sto ga na mnogim sajtovima uzdizu u nebesa i pisu da je najbolji ministar spoljnih poslova u istoriji Srbije,sve me to podseca na jednog lika iz najblize proslosti ,isto je i on tako medijo ,narod mu poverovao ,a rezultat je dobro poznat.:mrgreen:
 

Back
Top