Jeremić : Hrvatska da prihvati da je izvršila etničko čišćenje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Бакута чека те пун сто, не:cao:
Eto, opet, u nedostatku argumenata, pišeš gluposti. A kad biste barem jednom priznali, onako pošteno, da ste ostali bez teksta na prave argumentovane odgovore. Ali, isuviše je to očekivati od takvih kao ti. No, samo nastavi, to ionako govori jedino o tebi samom. :mrgreen:
 
Од срца ти препоричујем памперс пошто ти се много често омакне.

artikal65.jpg
Може и ово да послужи, али ако мислиш на памперсе онда
 

Prilozi

  • pampers.jpg
    pampers.jpg
    29,7 KB · Pregleda: 1
vjerojatno vas ne kapiramo...ali mislim da je to uzajamno..
za nas je to prazna retorika, za vas istina...a za nas nije...
za nas je istina oko 350 tisuca sto doista protjeranih sto pobijenih Nesrba sa okupiranog podrucja RH, a ne oko 150 tisuca izbjeglih Srba
nece Evropa prihvatiti ni vas ni nas takvima kakvima jesmo, jer bi im razbucali tu Evropu dok si reko britva (u cemu bi nas zdusno pomogli Slovenci)
znaci moramo se eurpeizirati i ne uvijek govoriti sto mislimo...:(

za tebe bi bilo najbolje da više ništa ne govoriš:rtfm:

obrukala si se nebrojeno puta:dash::dash:

a da ne kažem koliko puta si nestala sa teme kad sam te argumentima demolirao:hahaha:
 
el to povodom onog shto su jednog ustashkog zlikovca koji je chamio 30 godina zbog otmice aviona i ubistva pandura oslobodili?
svaka chast vashoj"diplomnaciji"
josh jedan dokaz o kakvom se drushtvu radi
znash kako,chega se pametan stidi,time se budala ponosi:mrgreen:

kakve veze ima taj terorist sa temom?
ili recenim..
p.s. ali ti si pametan i znas da Jeremija radi na vlastitu stetu ovakvim izjavama, pa si se malo naljutio, a i neces da priznas..:)
 
vjerojatno vas ne kapiramo...ali mislim da je to uzajamno..
za nas je to prazna retorika, za vas istina...a za nas nije...
za nas je istina oko 350 tisuca sto doista protjeranih sto pobijenih Nesrba sa okupiranog podrucja RH, a ne oko 150 tisuca izbjeglih Srba
nece Evropa prihvatiti ni vas ni nas takvima kakvima jesmo, jer bi im razbucali tu Evropu dok si reko britva (u cemu bi nas zdusno pomogli Slovenci)
znaci moramo se eurpeizirati i ne uvijek govoriti sto mislimo...:(

..ma mi bi trebali da napravimo ub(united balkan) i da lupamo harach svima koji bi da se muvaju ovuda..kak vam nije jasno da su oni stoput vetji bolesnici od nas..samo su izmislili advertajzing..
 
kakve veze ima taj terorist sa temom?
ili recenim..
p.s. ali ti si pametan i znas da Jeremija radi na vlastitu stetu ovakvim izjavama, pa si se malo naljutio, a i neces da priznas..:)

pa ima veze
to je jedan od veelikih uspeha vashe "diplomacije":hahaha:
shto ce deda nezasluzeno moci da otegne papke na slobodi
Jeremija je rekao pravu stvar
svaki nash politichar treba do stalno da govori kad god neko od vashih govnara tipa ujka stipe pochie nekog da proziva za genocidnost:)
to je ono shto se zove reciprocitet-kako vi nama tako mi vama
sve ostalo znachi biti budala
 
За будуће гласаче у Србији. Биће доста прелевања из ДСС-а, Народња ка ДС-у. Јеремић чини огромну корист својој странци.

za Mesica se moze reci slicno..cirkusant .ima jos uvijek velike ambicije...jedna od njih je visoki predstavnih za Bosnu i unitarna bosna..
 
pa ima veze
to je jedan od veelikih uspeha vashe "diplomacije":hahaha:
shto ce deda nezasluzeno moci da otegne papke na slobodi
Jeremija je rekao pravu stvar
svaki nash politichar treba do stalno da govori kad god neko od vashih govnara tipa ujka stipe pochie nekog da proziva za genocidnost:)
to je ono shto se zove reciprocitet-kako vi nama tako mi vama
sve ostalo znachi biti budala

Mi njuma ne mozemo da vratimo ni za sto godina. Mnogo su nas zaduzili .
Na zalost , mislim da Jeremic vuce samo kozmeticke poteze, sto je prava steta .
 
za Mesica se moze reci slicno..cirkusant .ima jos uvijek velike ambicije...jedna od njih je visoki predstavnih za Bosnu i unitarna bosna..

ко ти је то шапнуо онај "Дугобабац" ил "радиорепортерка":dash::hahaha:

ти си сваким даном све јача и јача у својим лупетањима:kafa:
 
Mi njuma ne mozemo da vratimo ni za sto godina. Mnogo su nas zaduzili .
Na zalost , mislim da Jeremic vuce samo kozmeticke poteze, sto je prava steta .

pa ne moze nishta preko noci
vratjash kad mozesh ali vazno je zapamtiti da vratish dok vreme ne bude povoljno:)
a ne opet neke pacifistichke forice dok su kod njih sve sam monstrum do monstruma
 
pa ima veze
to je jedan od veelikih uspeha vashe "diplomacije":hahaha:shto ce deda nezasluzeno moci da otegne papke na slobodi
Jeremija je rekao pravu stvar
svaki nash politichar treba do stalno da govori kad god neko od vashih govnara tipa ujka stipe pochie nekog da proziva za genocidnost:)
to je ono shto se zove reciprocitet-kako vi nama tako mi vama
sve ostalo znachi biti budala

alal si opalio biser...
mala Hrvatska (predgrade Njujorka) ima uticaj na americko sudstvo...:rotf::rotf::rotf:
a sto se tice stipice, njegova metarfoza je sljedeca
antifasista, komunista, jugosloven, ujko , tudmanovac, Hrvatina, hrvat, antitudmanovac, demokrata, socijalista, bosanski ujeditenitelj, pomiritelj...
jednom rijecju cirkusant...
 
Yebote, nije valjda da baš toliko parcijalno posmatrate stvari? :eek: Zar misliš da je on to tako rekao, bez koordinacije s Tadićem. Nije, naravno. Nego je to opet problem s vašom pogrešnom percepcijom Tadića, i poimanjem njegovog diskretnog, tananog, PRAVOG patriotizma, koji uvažava realnost, za razliku od lažnog, demagoškog radikalsko-koštunjavog.

Ovo je bila shala milunka..........ali tvoja sujetna psiha ti ne dozvoljava da to skapiras...........doduse i jeste mu ga malo uterao ali nema veze...........

Pusti me tadica i patriotizma.........ajd zadnji put da ti realno objasnim.

Postoje 2 bloka-patriotski i demokratski(izdajnicki:mrgreen:)

Patriotizam je patriotizam,on ne mora biti fanaticki izrazen 100%,sto ne znaci u startu da je lazan i cak da ima lazne patriote po zakonu prirode ipak vise privlaci iskrene patriote i takve politicare,barem preko 51%.

Demokratska stranka nije patriotska niti joj je to cilj,e sada ti to mozes shvatiti kako hoces i da su oni bolji i losiji ali sigurno ce takva stranka pricuci vise manjina i 5-okolonasa koji nisu bas ludi za srbijom i mnogo vise lovatora kao i patriota u drugacijem obliku.

sada ko ce uraditi bolje i u kojim uslovima je odredjena vlast bolja to je vec druga prica.

Biracko telo-

Patriotske stranke ce zasigurno privuci mnogo vise iskrenih patriota i to bas mnogo vise nego napr. DS,cak iako uzmemo tvoje misljenje o nadripatriotama kojih zasigurno ima svuda,po logici ce opet vise pravih patriorta glasati za dss,srs iliti sps jer je kao sto rekoh to zakon prirode i tu nema prevare.
Pojedini glasaci iz tih stranaka mogu se diskreditovati kao ovakvi ili onakvi ali manje njih kao laznih.

Jer logika je sasvim prosta,ono sta istices i zasta se zalazes takve i glasace dobijas.
E sada patriotske stranke ma kakve bile uglavnom ce i dobiti vecinu glasova od pravih patriota kada se sve sabere jer taj program vode,a narod glasa za programe.

isti je slucaj i sa ds glasacima,verovatno i tu ima patriota i mouce da je neko tu patriota napr.jeremic i jos par njih i da vole svoju zemlju i na neki drugi nacin iskazuju patriotizam.........ali prosek je prosek.
A za tadica uopste ne vidim da je patriota jer sam sabrao 100 njegovih poteza i svi su maltene antidrzavni.......patriotizam se ni ne nazire ma kako ga on shvatao.

E sada to sto ti kazes,moguce je da si patriota a i da nisi.......mozda ispod jednog sloja sujete jer.......kao sto sam objasnio tesko da je neko ko se opredeljuje za patriotske stranke moze biti lazni patriota.....pre moze biti izmanipulisan ili lose proracunat,a u veoma malom broju tu ima lznih patriota,mozda vise medju politicarima..........
Tako da ti sada hoces da predstavis jednu totalno da ne kazem izadajnicu nego patriotski inferiornu stranku ne kao moguce patriote nego kao 100% patriote a patriote su u stvari nista......smesno,pa sta je to onda ds i levica i desnica u jednom:roll:
A to se jos pokazuje u svakom tvom postu kako totalno branis ds kao patriote a svi drugi maltene zele zlo srbiji.......i nadripatriote su ........pa tesko prolazi ta prica veoma tesko.

Prosek je prosek a on je da je za ds vecina-manjina srbomrzaca,5-okolonasha,nekih lelemuda i neki broj patriota za sta sebe smatras.........na osnovu toga stvarno je debilno da govoris da su ostali nadri a ds prava.......mozda jesi ti ali ds ne prezentuje patriotizam i to je cinjenica.
A kao sto si ovde videla ti i svi ja ne podrzavam ni 1 stranku posebno samo dogadjaje i postupke,sto me stavlja u jednog od validnijih osoba za raspravu o tome,a i dolazi zakljucak sam po sebi da branim napr. srpske interese bez ikakve koristi iliti stranacke retorike........dok malo vise branim lik i delo SM a to me sigurno ne svrstava medju kako ti kazes nadri iliti da ja mogu imati neke koristi od toga.........
 
Poslednja izmena:
Vidis kako , mi sad uzmemo Magnium Krimen , ili Psunjskog , ili Ducica , i onda citamo , zalimo i placemo . Oni su nas pobili , a mi njih nismo . A njima je sve to smesno , ne bave se time . Gledaju ekonomiju , buducnost , izmisljaju svoju istoriju ,kulturu ( mos misliti) , i postavljauju je za svoje naredne generacije , kreiraju svoj jezik , i td. Umsto da smo mi njima uradili to sto su oni nama pa da oni placu , a mi gledamo u buducnost . Da smo narod ko sto treba , u nasim medijima bi bar jednom nedeljno sluisao o njihovim zlocinima u Sremu , Baniji , Kordunu , Lici, Bosni Hercegovini , i td. Ali posto nismo.....
 
a sto se tice stipice, njegova metarfoza je sljedeca
antifasista, komunista, jugosloven, ujko , tudmanovac, Hrvatina, hrvat, antitudmanovac, demokrata, socijalista, bosanski ujeditenitelj, pomiritelj...
jednom rijecju cirkusant...

videćemo kad posle Mesića, Hebrang zasjedne na njegovoo mesto

i njegove metamorfoze:

ujka - prikriveni ujka - ujka:evil:

a da ne pričam o cirkusantima HDZove vlade tek :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top