Jeremić goozi Čedu na RTS-u ...

Ko koga goozi ?

  • Čeda > Jeremića

  • Jeremić > Čedu

  • Jeremić i Čeda nas ...


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
looncopy.jpg
 
Морам да похвалим Јеремића, нарочито што је рекао на питање новинарке постављено Чеди Косово-Европа, Чеда на то није одговорио, али Јеремић зато јесте рекао је да неће потписати нешто тако, о признавању Косова, и оно што је рекао да се "образ губи само једном".

Није могао Чеда да му парира. :mrgreen:Не може са дипломатом.
Чеда је врло лицемеран, називао га је свакојаким речима и да живи "ван света", а човек је од свих нас у Србији, најмање "ван света" :mrgreen:

Чеду и НВО ставио у исти кош
:klap: Свака част за то. Рекао му Јеремић: "чудо се тако не залажете против криминала" На шта му овај ништа није одговорио.

Добро је што је раскринкао Чеду.

Лепе мисли Јеремића. Свака му част.

.....ali zato chedi opet zakrvavljene ochi ko biku pred koridu .............................kakva narko investicija sive ekonomije ,boze,boze ako padne ispod cenzusa al ce biti ".......beshte noge posracu vas ....".............:think:
 
Svaka cast Cedi jer ne prica prazne price (mada ni Jeremic nije los) ali ta teorija o pomaganju nasima na Kosovu prosto otpada i Ceda je potpuno u pravu - ne pomazu nista a treba da se bude posten vec jednom prema tim ljudima na Kosovu i pomogne, a ne da sluze kao "moneta za potkusurivanje".

Drugo, kako misli Jeremic da 'povrati" Kosovo? To ne moze, ni za 20 godina.

Ceda nasuprot tome ima prakticne ideje o saradnji, a ipak nepriznavanju Kosova, pa sve u svemu, cini mi se da je njegova politika postenija.

A kriminal je ponajmanje bitan kada se prica o ovakvim stvarima, uostalom, ni DS se nije razracunao sa kriminalom.
 
Pa realno, nismo mogli do sada da ih menjamo često jer nisu oni krivi što ništa nisu postigli.

I sami kažu : kriv je Sloba ... Ahahhahahaa :zcepanje:

...a sloba prichao kriv je tito,tiletu kriv kralj,kralju -turci,turcima-nemanjici,nemanjicima -kelti,keltima-rimljani..............................i tako dodjosmo do toga da je kriv majmun shto je sishao sa grane ......................"..ili do svega toga ne bi doshlo da je cheda odmah otishao u policiju .."...............:think:
 
Svaka cast Cedi jer ne prica prazne price (mada ni Jeremic nije los) ali ta teorija o pomaganju nasima na Kosovu prosto otpada i Ceda je potpuno u pravu - ne pomazu nista a treba da se bude posten vec jednom prema tim ljudima na Kosovu i pomogne, a ne da sluze kao "moneta za potkusurivanje".

Drugo, kako misli Jeremic da 'povrati" Kosovo? To ne moze, ni za 20 godina.

Ceda nasuprot tome ima prakticne ideje o saradnji, a ipak nepriznavanju Kosova, pa sve u svemu, cini mi se da je njegova politika postenija.

A kriminal je ponajmanje bitan kada se prica o ovakvim stvarima, uostalom, ni DS se nije razracunao sa kriminalom.

............mislish oni nama kilo ovog mi njima malo nafte i super saradnja ................:think:
 
Svaka cast Cedi jer ne prica prazne price (mada ni Jeremic nije los) ali ta teorija o pomaganju nasima na Kosovu prosto otpada i Ceda je potpuno u pravu - ne pomazu nista a treba da se bude posten vec jednom prema tim ljudima na Kosovu i pomogne, a ne da sluze kao "moneta za potkusurivanje".

Drugo, kako misli Jeremic da 'povrati" Kosovo? To ne moze, ni za 20 godina.

Ceda nasuprot tome ima prakticne ideje o saradnji, a ipak nepriznavanju Kosova, pa sve u svemu, cini mi se da je njegova politika postenija.

A kriminal je ponajmanje bitan kada se prica o ovakvim stvarima, uostalom, ni DS se nije razracunao sa kriminalom.

Svaka cast na pitanju voditeljki da li pod kosovom podrazumeva Prokletije ili ljude koji dole zive.

A vuk pominje kipar, kako su oni uspeli da udju u EU. Strasno! :dash:
 
Te pesme ni Baja knindza vise ne peva :bye:

Svaki put kad vidim tvoju poruku, mora da se dobro drzim da ne bih pala. Batali se corava posla i provokacija, znas i sam da nicija nije doveka gorela, pa nece ni vasa!
Uostalom i najveca carstva su propadala, pokazala je istorija, a necete vi saka jada. Obicno kad se nekome blizi kraj tako se ponasa kao vi. To su vasi zadnji trzaji, pa prava linija i piiiip!
 
Svaka cast na pitanju voditeljki da li pod kosovom podrazumeva Prokletije ili ljude koji dole zive.

A vuk pominje kipar, kako su oni uspeli da udju u EU. Strasno! :dash:

Ma u redu i Kipar i sve, ali ovo kod nas nije isto i tesko ide.

.pa po tome nismo trebali hapsiti sharice ,ljudi unosili milijardu eura godishnje iz EU,najbolje investicije ,od kad njih oterashe poche kriza kod nas da drma ............


Ma da...
 
Ma u redu i Kipar i sve, ali ovo kod nas nije isto i tesko ide.




Ma da...

.pa da ,to mi drugar danas reche kad smo provalili da u gradu sve manje para i posao sve teze ide ,"...svaki dan od onih sharica iz EU je dolazilo 2-3 mil eura ,to se negde troshilo ,prelamalo ,krpile se neke rupe i bilo para .......................".......mozda je i u pravu ,syebasmo zlatnu koku iz EU ...................
 
Svaki put kad vidim tvoju poruku, mora da se dobro drzim da ne bih pala. Batali se corava posla i provokacija, znas i sam da nicija nije doveka gorela, pa nece ni vasa!
Uostalom i najveca carstva su propadala, pokazala je istorija, a necete vi saka jada. Obicno kad se nekome blizi kraj tako se ponasa kao vi. To su vasi zadnji trzaji, pa prava linija i piiiip!

Evo ilustrovano kako to izgleda !!! :rtfm:

jkwr5x.jpg
 

Back
Top