Jelena Trivan

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Life is a bich

Aktivan član
Poruka
1.689
Evo upravo istaknuti član DS-završi svoje izlaganje u skupštini.
Šta reći, prevazišla je Gebelsa u kombinovanju istine i laži.
A evo ga i neki iz LDP-a, ubi se čovek od kritikovanja vlasti, kao da oni ne učestvuju u njoj.
Pa ovo je živa sprdnja.
Živi piš mrtvih puvala:hahaha::rotf:

A vi se ovde koljete oko njih i njihovih tobož protivnika:rotf::rotf::rotf::zcepanje::zper:
 
pu..bas mi krivo sto ne gledam televiziju jos iz vremena Spomenke Jovic..
informativnog oka slobinog..
valjda mi ostala navika da ne gledam..
jedna od boljih navika..
 
ona riba? :cepanje:

osim što njena faca štipa za oči, žena je profesionalni demagog. priča sat vremena, ne kaže ništa. šteta što se srbijanka ne uključi aktivno u politiku, mnogo dobro spušta takve besednike.
 
Evo upravo istaknuti član DS-završi svoje izlaganje u skupštini.
Šta reći, prevazišla je Gebelsa u kombinovanju istine i laži.
A evo ga i neki iz LDP-a, ubi se čovek od kritikovanja vlasti, kao da oni ne učestvuju u njoj.
Pa ovo je živa sprdnja.
Živi piš mrtvih puvala:hahaha::rotf:

A vi se ovde koljete oko njih i njihovih tobož protivnika:rotf::rotf::rotf::zcepanje::zper:

Nemoj tako, bako! Ti bi bar trebalo da znaš da nada zadnja strada.
Evo samo što nije. Tomino "oce kaki.- nece kaki" joj zadaje smrtonosne rane:D
 
ona riba? :cepanje:

osim što njena faca štipa za oči, žena je profesionalni demagog. priča sat vremena, ne kaže ništa. šteta što se srbijanka ne uključi aktivno u politiku, mnogo dobro spušta takve besednike.

Hebeš ga, pa bolja je od ovih koje ti ja pobroja.
Možda nije od Tadića, ali Tadić nema ono ključno, njemu fali ono što se stavlja u ovo :brus:, i još mu nešto fali, al' ne bih sada o tome.
 
Nemoj tako, bako! Ti bi bar trebalo da znaš da nada zadnja strada.
Evo samo što nije. Tomino "oce kaki.- nece kaki" joj zadaje smrtonosne rane:D

Slušaj sinak, ja sam svoju nadu u naše kvazi-političare davno utucala, zapravo, nisam ja oni su svojim postupcima.
Sad sam mirna što se nade u njih tiče.
A to da li sam ja i kolika baba, možeš videti na mom profilu..ovo sa babom se ja malo zahebavam.:zper:
 
Daće tebi deda glavu, i to onu manju..:rotf::rotf:

files.php
 
Slusao sam tog gabora Trivanku na vestima...to stvorenje prica kao da oni sada preuzimaju vlast od nekoga ko nista radio nije i sad ce eto oni da zavrnu rukave i da udarnicki krenu drzavu da vade iz krize posto ovi do sada pojma imali nisu.
 
Зашто је промењен наслов ???

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

Да случајно и "напумпана" не подлеже заштити ????

И она је "Институција" ?????

Al' su brzi, ne može pošten čovek ni da se zahebava, ne znaju za šalu.
Samo mislim da su dzabe skidali jer, bar što se mene tiče, dovoljno i ovo što je ostalo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top