jel vas emocije ometaju u poslu i sl?

Ne, iskljucivo posao, mada i nemam nesto mnogo interakcije sa ljudima, ali niko me nije izbacio iz takta da zbog njega ne mogu da radim, dosao sam da zavrsim to sto imam, ne da trepcem okicama. :flert:
Desi se eto, da mi jedna osoba koje se rado setim skrene misli, ponekada i vise puta dnevno, pa se na trenutak izgubim, zapitam se gde je, sta radi, nije da me poremeti, ali mi skrene misli.
 
zubare sam uzela kao primer,ne moras odma za njih da se vatas..
a vec god me on off bolela vilica i receno mi je pre god da nemam osmice,da verovatno skrgucem,i da imam dubok ugrizaj,bla bla,pa da pijem lek ako me boli i na kraju sam isla na onu terapiju svetlom,i posle na snimanje,i evo danas jej odoh sa snimkom kod zubara koga sam vidjala vise od babe u zadnjih god:lol:i on me doceka sa:gde si nesreco?:lol:
pa sam isla na hir kod mog faxa,pa posle na orl hirurgiju kod klinickog kod st faxa...pa su mi zakazali...

al sam zaboravila nesto da spomenem zubaru na st.f,waljda me omadjiao...:rumenko::mrgreen::lol:

i iz mog putesestvija je proizasla tema:
da li vas instant lozana ometa?ili zaglupi?:rotf:

Eh dete drago, u ovim godinama nema instant lozane, hteo bi deda, nije da ne bi, al' nece dedin vrsnjak tako. :deda: Znaci samo kontrolisane i predvidive akcije, planski osmisljen rad. :deda:
 
ili bilo kojim dr situacijama..?tipa vi krenete negde npr kod zubarke,sa sve smisljnom pricom,kad ono nit je zubarka nit je lisa ann,i vi se pogubite i kazete recimo polovinu onoga sto ste nameravali..
jel vam se desava tako ponekad da vam instant simpatije(prema strancu ili nekom kog vidjate sv dan),emocije,hemija ili sta god malo pomute razum,ili imate savrsenu koncentraciju,nepokolebljiv duh,ne moze vam niko nista?:mrgreen::lol:
*ja sam danas bila kod zubara,maaajko:mrgreen::lol:

- - - - - - - - - -

i jos da je jedan kad njih vise sve kolac do kolaca:mrgreen:

:lol:

- - - - - - - - - -

valjda se moj traumaticni niz poseta zubaru konacno zavrsava:lol:
teorija mi nista ne znaci,ako ce doci do prakse i rupice boce mozda bi se otelo kontroli
 
ili bilo kojim dr situacijama..?tipa vi krenete negde npr kod zubarke,sa sve smisljnom pricom,kad ono nit je zubarka nit je lisa ann,i vi se pogubite i kazete recimo polovinu onoga sto ste nameravali..
jel vam se desava tako ponekad da vam instant simpatije(prema strancu ili nekom kog vidjate sv dan),emocije,hemija ili sta god malo pomute razum,ili imate savrsenu koncentraciju,nepokolebljiv duh,ne moze vam niko nista?:mrgreen::lol:
*ja sam danas bila kod zubara,maaajko:mrgreen::lol:

- - - - - - - - - -

i jos da je jedan kad njih vise sve kolac do kolaca:mrgreen:

:lol:

- - - - - - - - - -

valjda se moj traumaticni niz poseta zubaru konacno zavrsava:lol:

nemam taj problem...
tinejdžerska tema
 
ili bilo kojim dr situacijama..?tipa vi krenete negde npr kod zubarke,sa sve smisljnom pricom,kad ono nit je zubarka nit je lisa ann,i vi se pogubite i kazete recimo polovinu onoga sto ste nameravali..
jel vam se desava tako ponekad da vam instant simpatije(prema strancu ili nekom kog vidjate sv dan),emocije,hemija ili sta god malo pomute razum,ili imate savrsenu koncentraciju,nepokolebljiv duh,ne moze vam niko nista?:mrgreen::lol:
*ja sam danas bila kod zubara,maaajko:mrgreen::lol:

- - - - - - - - - -

i jos da je jedan kad njih vise sve kolac do kolaca:mrgreen:

:lol:

- - - - - - - - - -

valjda se moj traumaticni niz poseta zubaru konacno zavrsava:lol:

sto se zubara tice ne, ali sto se jednog lika ticee da.. svakog dana mi pomuti razum, samo o njemu razmisljam, nije mi dobro vise :D ^^
 

Back
Top