Jel se SPC ogradjuje od litija?

Oni koji tako zdusno bacaju kamenje na homose i lezbijke,cesto nisu svesni,da u njima cuci prikriveni homic.Navescu samo jedan primer,ali koji
mnogo govori,o tim ostrascenim homo fobima...Jedna moja nekadasnja skolska drugarica,dosla je kod mene za misljenje,sta da radi,sa problemom
koji nije u stanju sama da resi...Pre cetri godine,udala se za muskarca,koji ima solidnu karijeru intelektualca. ali,cesto postoji to ali.
O samog pocetka braka,on intimni odnos sa suprugom,ima iskljucivo rektalno i oralno.Ona tvrdi,da ni jednom,od sanog pocetka braka,nije obavio
snosaj vaginalno.Na njeno pitanje,zasto ne mogu da imaju vaginalni odnos,odgovorio je,da tako nikada ne bi doziveo orgazam...
Odgovorio sam joj,da je potpuno jasno,da je njen suprug prikriveni homic,
koji ne zeli da ugrozi svoju uspesnu karijeru,odrzavajuci odnose sa takodje homicima,vec je odlucio da se ozeni,zbog javnosti,ali prilagodjavajuci
seksualni odnos,onom sto je njegova organska potreba,a da zvanicno i dalje slovi za strejt muskarca.Naravno,rekao sam joj,da samo ona moze da resi, da li ce i dalje biti paravan svom suprugu.ili prekinuti tu bracnu zajednicu,obziromda ona strasno zeli odnos sa muskarcem,koji ce pitati
kakve su i njene seksualne preokupacije...
 
Oni koji tako zdusno bacaju kamenje na homose i lezbijke,cesto nisu svesni,da u njima cuci prikriveni homic.Navescu samo jedan primer,ali koji
mnogo govori,o tim ostrascenim homo fobima...Jedna moja nekadasnja skolska drugarica,dosla je kod mene za misljenje,sta da radi,sa problemom
koji nije u stanju sama da resi...Pre cetri godine,udala se za muskarca,koji ima solidnu karijeru intelektualca. ali,cesto postoji to ali.
O samog pocetka braka,on intimni odnos sa suprugom,ima iskljucivo rektalno i oralno.Ona tvrdi,da ni jednom,od sanog pocetka braka,nije obavio
snosaj vaginalno.Na njeno pitanje,zasto ne mogu da imaju vaginalni odnos,odgovorio je,da tako nikada ne bi doziveo orgazam...
Odgovorio sam joj,da je potpuno jasno,da je njen suprug prikriveni homic,
koji ne zeli da ugrozi svoju uspesnu karijeru,odrzavajuci odnose sa takodje homicima,vec je odlucio da se ozeni,zbog javnosti,ali prilagodjavajuci
seksualni odnos,onom sto je njegova organska potreba,a da zvanicno i dalje slovi za strejt muskarca.Naravno,rekao sam joj,da samo ona moze da resi, da li ce i dalje biti paravan svom suprugu.ili prekinuti tu bracnu zajednicu,obziromda ona strasno zeli odnos sa muskarcem,koji ce pitati
kakve su i njene seksualne preokupacije...
Овим постом си у потпуности негирао свој претходни, као и све оне "научно верификоване чињенице".
 
Oni koji tako zdusno bacaju kamenje na homose i lezbijke,cesto nisu svesni,da u njima cuci prikriveni homic.Navescu samo jedan primer,ali koji
mnogo govori,o tim ostrascenim homo fobima...Jedna moja nekadasnja skolska drugarica,dosla je kod mene za misljenje,sta da radi,sa problemom
koji nije u stanju sama da resi...Pre cetri godine,udala se za muskarca,koji ima solidnu karijeru intelektualca. ali,cesto postoji to ali.
O samog pocetka braka,on intimni odnos sa suprugom,ima iskljucivo rektalno i oralno.Ona tvrdi,da ni jednom,od sanog pocetka braka,nije obavio
snosaj vaginalno.Na njeno pitanje,zasto ne mogu da imaju vaginalni odnos,odgovorio je,da tako nikada ne bi doziveo orgazam...
Odgovorio sam joj,da je potpuno jasno,da je njen suprug prikriveni homic,
koji ne zeli da ugrozi svoju uspesnu karijeru,odrzavajuci odnose sa takodje homicima,vec je odlucio da se ozeni,zbog javnosti,ali prilagodjavajuci
seksualni odnos,onom sto je njegova organska potreba,a da zvanicno i dalje slovi za strejt muskarca.Naravno,rekao sam joj,da samo ona moze da resi, da li ce i dalje biti paravan svom suprugu.ili prekinuti tu bracnu zajednicu,obziromda ona strasno zeli odnos sa muskarcem,koji ce pitati
kakve su i njene seksualne preokupacije...
Kakve veze ta izmišljena priča ima sa navodnim homofobima?
 
Oni koji tako zdusno bacaju kamenje na homose i lezbijke,cesto nisu svesni,da u njima cuci prikriveni homic.Navescu samo jedan primer,ali koji
mnogo govori,o tim ostrascenim homo fobima...Jedna moja nekadasnja skolska drugarica,dosla je kod mene za misljenje,sta da radi,sa problemom
koji nije u stanju sama da resi...Pre cetri godine,udala se za muskarca,koji ima solidnu karijeru intelektualca. ali,cesto postoji to ali.
O samog pocetka braka,on intimni odnos sa suprugom,ima iskljucivo rektalno i oralno.Ona tvrdi,da ni jednom,od sanog pocetka braka,nije obavio
snosaj vaginalno.Na njeno pitanje,zasto ne mogu da imaju vaginalni odnos,odgovorio je,da tako nikada ne bi doziveo orgazam...
Odgovorio sam joj,da je potpuno jasno,da je njen suprug prikriveni homic,
koji ne zeli da ugrozi svoju uspesnu karijeru,odrzavajuci odnose sa takodje homicima,vec je odlucio da se ozeni,zbog javnosti,ali prilagodjavajuci
seksualni odnos,onom sto je njegova organska potreba,a da zvanicno i dalje slovi za strejt muskarca.Naravno,rekao sam joj,da samo ona moze da resi, da li ce i dalje biti paravan svom suprugu.ili prekinuti tu bracnu zajednicu,obziromda ona strasno zeli odnos sa muskarcem,koji ce pitati
kakve su i njene seksualne preokupacije...
 
:pop: :pop2: :pop3:
 

Prilozi

  • 207750987_107852728217435_3139647301366563285_n.jpg
    207750987_107852728217435_3139647301366563285_n.jpg
    47,4 KB · Pregleda: 3
Oni koji tako zdusno bacaju kamenje na homose i lezbijke,cesto nisu svesni,da u njima cuci prikriveni homic.
Хомосексуалци се труде да мењају устаљене вредности и то су некад крили, више и не крију.
Ево неколико примера - реч геј значи "бити весео" и постојала је пре појаве хомосексуалаца.
Дуга је свачији симбол, не само симбол мањинских заједница.
Часопис "Дечко" као часопис хомосексуалаца, који је излазио у Србији, његов циљ је био да када неко неком каже "дечко", да то буде синоним за хомосексуалца.
Кад смо већ код мира и толеранције, хомосексуалци остале називају хомофобима и фашистима. То је тај мир и толеранција. Поштовање људских права за која се залажу.
Значи за њих су други болесници ? Нико није хомофоб, то је измишљотина. Користе изразе које ни не знају шта значи, само преписују једни од других.
Каква црна људска права.
Они се боре само за своја права, нису то нигде људска права.
https://www.telegraf.rs/vesti/15104...ebjesanin-da-li-decu-treba-uciti-da-je-gej-ok
Oво је борба за људска права ?
Funkcioner SPC udario na Crkvu. Član GO SPS Boris Milićević na Tviteru zapretio patrijarhu i vladikama Irineju bačkom i Pahomiju

KURIR, 26.01.2012

***

Boris Milićević, član Glavnog odbora SPS, poručio je srpskom patrijarhu Irineju, ali i vladikama bačkom Irineju i vranjskom Pahomiju, da će goreti u paklu!

On je te reči mržnje ispisao na društvenoj mreži Tviter, a sve zbog toga što, kako je naveo, izraelskom ambasadoru nije dozvoljeno da prisustvuje obeležavanju Novosadske racije (pogroma tokom kojeg je mađarska vojska ubila i pod led Dunava bacila najmanje 1.300 Novosađana, prim. aut).

„Obezbeđenje Irineja, Irineja i homopedofila Pahomija nisu dali izraelskom ambasadoru da prisustvuje obeležavanju Racije. Goreće u paklu“, napisao je Milićević.

Funkcioner SPS potvrdio je za Kurir da je to izrekao, a na pitanje da li je svestan da je to govor mržnje, pozvao nas je da ga prijavimo.

– Ako vi mislite da je to govor mržnje, prijavite me sudu! Ako u Zakonu o zabrani diskriminacije nađete da je to to, slobodno pozovite nadležne institucije – ironično će Milićević.

A onda je i promenio ploču.

– Ako pažljivo pročitate, videćete da sam mislio na njihovo obezbeđenje, a ne na njih. O njima uopšte i ne razmišljam – rekao je.

Upitan šta su mu u stranci rekli zbog takvih reči, Milićević je odgovorio da niko nije reagovao.


– Neću imati posledice, jer je SPS stranka slobode misli i govora – nada se on.
Mир, толеранција и поштовање ? Не би се баш рекло.
Замисли да неко из СПЦ каже да ће хомосексуалци горети у паклу, па месецима би писали о томе, овако када је обрнуто, где су људска права ? Нема их нигде.
Шта ћемо са књигама које промовишу хомосексуализам код деце која још нису кренула у школу ?
 
Па фино нема.
Него ти нам сад фино признај да си и ти учествовао у литији, додуше оно јест из прикрајка, али си био ту срцем и духом. :per:
C. Neam pare da pređem 240 kilometra.

али си био ту срцем и духом. :per:
Ja uvek podržim pravu stvar.
 
Ево одговора како се РПЦ и ново пројављени Цар и Патријарх Зосима ограђује од сваке јереси и јеретика, раскола и расколника.

Тако се Црква Христова ограђује од свакога и свачега што је оскврњено и не ограђено од злих и од зла. Од зле биометрије и оних који још мало времена имају да се покају, антихристових вакцина са жигом звери и оних који су примањем тих вакцина заувек отпали од Бога и могућности покајања, самим тим од свих лажних режима, лажних црквених јереарха који су примили и који су благосиљали примање вакцина као чину светске подршке прогону Цркве Христове, издавања вере за вечеру. Идолопоклоницима као јеретицима је забрањено учествовање у Светим Христовим Тајнама док се не покају за своје богоборство. А за раскол и расколнике следи суд и казна и времена и вечна као у случају ахава и његове жене језавеље, јеровоама и васе. Литија мора да буде литија предвођена светима а не заведена проклетима, који за земаљску славу у пропаст одводе и себе и сав вешто заведени прост народ...КОЈИ ОСЕЋА И ЗНА.

Јер Цркву чине само свети и не порочни. Који су у основи познаваоци, признаваоци и ревнитељи на делу Истине Христове и Христа Који је Истина.
Истинита Црква којој не припадају наши лажни архијереји и сво свештенство се противи сваком служењу и мешању са ониме што није у потпуности искрено и свето. Литија коју предводе они који подржавају владимира путина задриглог обожаваоца комунизма који је највећи прогонитељ и крвник Цркве Христове од постања до данас је све само није Богу угодна као што је и он сам прави пород аспидин. Организатори Литије желећи да предводе народ, а немајући довољно храбрости односно вере да мало и пострадају за исповедништво истине Христове односно за своје лично спасење и спасење народа задојени славољубивим кочоперењем само не Христом нажалост обесвећују истинску жељу неколицине народа у борби против зла и у жељи за истинским покајањем и жељи за за жеђу да подрже истинску веру исповедништво и храбру борбу против ништавног зла. Где сте браћо, има ли вас??? Коме Бог да помогне кад људи немају елементарног смирења да се понизе пред Богом следујући пуној правди и доброти него се кочопере пуштајући да их предводе полудели идолопоклоници..јер сетимо се и папа устима исповеда Име Христово ал у суштини га се безочно свим својим делима одриче. То раде и сви наши паписти...све само не људи са чуком у Христу.

Ти брате чини ми се имаш вере.. Христос по середи нас! Амин.
 

Back
Top