JEHOVINI SVEDOCI su najbolji monoteisti ili vernici u jednog boga u hrišćanstvu.

Šta mislite o JEHOVINIM SVEDOCIMA?

  • Sve najbolje.

    glasova: 2 15,4%
  • Sve najgore.

    glasova: 9 69,2%
  • Nešto između, ni dobro ni loše.

    glasova: 1 7,7%
  • Ne poznam učenje JEHOVINIH SVEDOKA, da bi imao mišljenje o njima.

    glasova: 0 0,0%
  • Nešto što ću napisati u komentaru u temi.

    glasova: 1 7,7%

  • Ukupno glasova
    13
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pise u izvornim spisima
i u Biblijama sveta
Psalam 83:18 da bi se znalo da si jedino ti, kojemu je ime Jehova,
Svevišnji koji je nad svom zemljom!

Psalms 83:18
That men may know that thou, whose name alone is JEHOVAH, art the most high over all the earth.
- King James Bible "Authorized Version", Cambridge Edition
Exodus 6:3
And I appeared unto Abraham, unto Isaac, and unto Jacob, by the name of God Almighty, but by my name JEHOVAH was I not known to them.
Isaiah 26:4
Trust ye in the LORD for ever: for in the LORD JEHOVAH is everlasting strength:

http://www.kingjamesbibleonline.org/Psalms-83-18/
A PO CEMU si TI merodavna da odredjujes koji je prevod ispravan a koji nije..? Knjiga stara hiljadama godina prepisivana hiljadama puta...Svaki nek je prepravio jedna promil...Stavio neku svoju interpretaciju..I eto rezultata!
NE MOZES I NE SMES ti da nameces svoje shvatanje kao jedino pravilno!!!! Kod MENE u Bibliji NE PISE TAKO!! I sta cemo sad?Muka mi je od vas JS... Jer ste tako dosadni...navalentni...Licemerni..Kao dobri, fini...a ustvari ste vuk u jagnjecoj kozi...A ti Arijana-jer to si ti banovana stari account-imas li ti privatni zivot… druge zanimacije?
 
Poslednja izmena od moderatora:
A PO CEMU si TI merodavna da odredjujes koji je prevod ispravan a koji nije..? Knjiga stara hiljadama godina prepisivana hiljadama puta...Svaki nek je prepravio jedna promil...Stavio neku svoju interpretaciju..I eto rezultata!
NE MOZES I NE SMES ti da nameces svoje shvatanje kao jedino pravilno!!!! Kod MENE u Bibliji NE PISE TAKO!! I sta cemo sad?Muka mi je od vas JS... Jer ste tako dosadni...navalentni...Licemerni..Kao dobri, fini...a ustvari ste vuk u jagnjecoj kozi...A ti Arijana-jer to si ti banovana stari account-imas li ti privatni zivot… druge zanimacije? Osim samo da siris svoje sektasenje/…?
Ceo dan visi ovde i to promovise, satanizam. Eee Arijana Arijana
 
Podrzavam.....jos kad bi bliznjima davali krv i ne smarali da sto vise ljudi pristupi JS.....

Dao bi mu ja svakodnevno prekoredno ribanje WC-a da mu dodje iz d.peta u glavu :D
jesu ga zezali , ali je ostavio utisak na mene

nije ga nista isprovociralo , treba imati ..da

jedan od najvecih vernika koje sam video
 
I njegova bludnica religija.

Po tebi su sve religije ta bludnoca.
medjutim u otrkivenju je rec o kcerima
Jehovini Svedoci su odlicni kad imas ugalj ili drva da ubacujes pa ti treba pomoc. Samo im kazes da ti malo pomognu pa cete se dogovoriti i posle ih odjebes
Js nebponazu onima koji nisu JS.
Pocni da menjas recnik.
Hriscanin ne koristi takve reci kao ova tvoja zadnja
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top