Quantcast

JEHOVINI SVEDOCI su najbolji monoteisti ili vernici u jednog boga u hrišćanstvu.

Šta mislite o JEHOVINIM SVEDOCIMA?

• Sve najbolje.

glasova: 2 15,4%
  • Sve najgore.

glasova: 9 69,2%
  • Nešto između, ni dobro ni loše.

glasova: 1 7,7%
  • Ne poznam učenje JEHOVINIH SVEDOKA, da bi imao mišljenje o njima.

glasova: 0 0,0%
  • Nešto što ću napisati u komentaru u temi.

glasova: 1 7,7%

• Ukupno glasova
    13
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
3.995
Pise u izvornim spisima
i u Biblijama sveta
Psalam 83:18 da bi se znalo da si jedino ti, kojemu je ime Jehova,
Svevišnji koji je nad svom zemljom!

Psalms 83:18
That men may know that thou, whose name alone is JEHOVAH, art the most high over all the earth.
- King James Bible "Authorized Version", Cambridge Edition
Exodus 6:3
And I appeared unto Abraham, unto Isaac, and unto Jacob, by the name of God Almighty, but by my name JEHOVAH was I not known to them.
Isaiah 26:4
Trust ye in the LORD for ever: for in the LORD JEHOVAH is everlasting strength:

http://www.kingjamesbibleonline.org/Psalms-83-18/
A PO CEMU si TI merodavna da odredjujes koji je prevod ispravan a koji nije..? Knjiga stara hiljadama godina prepisivana hiljadama puta...Svaki nek je prepravio jedna promil...Stavio neku svoju interpretaciju..I eto rezultata!
NE MOZES I NE SMES ti da nameces svoje shvatanje kao jedino pravilno!!!! Kod MENE u Bibliji NE PISE TAKO!! I sta cemo sad?Muka mi je od vas JS... Jer ste tako dosadni...navalentni...Licemerni..Kao dobri, fini...a ustvari ste vuk u jagnjecoj kozi...A ti Arijana-jer to si ti banovana stari account-imas li ti privatni zivot… druge zanimacije?

Poslednja izmena od moderatora:

daco9633

Veoma poznat
Poruka
13.202
A PO CEMU si TI merodavna da odredjujes koji je prevod ispravan a koji nije..? Knjiga stara hiljadama godina prepisivana hiljadama puta...Svaki nek je prepravio jedna promil...Stavio neku svoju interpretaciju..I eto rezultata!
NE MOZES I NE SMES ti da nameces svoje shvatanje kao jedino pravilno!!!! Kod MENE u Bibliji NE PISE TAKO!! I sta cemo sad?Muka mi je od vas JS... Jer ste tako dosadni...navalentni...Licemerni..Kao dobri, fini...a ustvari ste vuk u jagnjecoj kozi...A ti Arijana-jer to si ti banovana stari account-imas li ti privatni zivot… druge zanimacije? Osim samo da siris svoje sektasenje/…?
Ceo dan visi ovde i to promovise, satanizam. Eee Arijana Arijana

sasasta

Elita
Moderator
Poruka
22.593
Podrzavam.....jos kad bi bliznjima davali krv i ne smarali da sto vise ljudi pristupi JS.....

Dao bi mu ja svakodnevno prekoredno ribanje WC-a da mu dodje iz d.peta u glavu :D
jesu ga zezali , ali je ostavio utisak na mene

nije ga nista isprovociralo , treba imati ..da

jedan od najvecih vernika koje sam video

daco9633

Veoma poznat
Poruka
13.202
jesu ga zezali , ali je ostavio utisak na mene

nije ga nista isprovociralo , treba imati ..da

jedan od najvecih vernika koje sam video
Jehovini Svedoci su odlicni kad imas ugalj ili drva da ubacujes pa ti treba pomoc. Samo im kazes da ti malo pomognu pa cete se dogovoriti i posle ih odjebes

Glasnik.

Elita
Poruka
24.417
I njegova bludnica religija.
Po tebi su sve religije ta bludnoca.
medjutim u otrkivenju je rec o kcerima
Jehovini Svedoci su odlicni kad imas ugalj ili drva da ubacujes pa ti treba pomoc. Samo im kazes da ti malo pomognu pa cete se dogovoriti i posle ih odjebes
Js nebponazu onima koji nisu JS.
Pocni da menjas recnik.
Hriscanin ne koristi takve reci kao ova tvoja zadnja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.